virt-manager - en to hu translation catalogue (740 entries)

en: 
    Starting install...
hu: 
    Telepítés indítása...

en: %(currentmem)s of %(maxmem)s
hu: %(currentmem)s / %(maxmem)s

en: %(graphicstype)s Server
hu: %(graphicstype)s kiszolgáló

en: %s Device
hu: %s eszköz

en: %s must be above 5900, or -1 for auto allocation
hu: %s 5900 felett kell lennie, vagy -1 az automatikus foglaláshoz

en: (Insert host mem)
hu: (Adja meg a gép memóriát)

en: --build-xml not supported for --%s
hu: A --build-xml nem támogatott --%s kapcsolóval

en: --disk storage must be specified (override with --disk none)
hu: --disk meg kell adnia a tárolót (felülírás a --disk none kapcsolóval)

en: --memory amount in MiB is required
hu: --memory memória mennyiségének megadása MiB-ban

en: <b>Applications</b>
hu: <b>Alkalmazások</b>

en: <b>Autostart</b>
hu: <b>Automatikus indítás</b>

en: <b>Basic Details</b>
hu: <b>Alapvető részletek</b>

en: <b>Basic details</b>
hu: <b>Alapvető részletek</b>

en: <b>Boot device order</b>
hu: <b>Rendszerindító eszköz sorrend</b>

en: <b>CPU usage</b>
hu: <b>CPU használat</b>

en: <b>CPUs</b>
hu: <b>CPU-k</b>

en: <b>Configu_ration</b>
hu: <b>Konfigu_ráció</b>

en: <b>Confirmations</b>
hu: <b>Megerősítések</b>

en: <b>Connectivity</b>
hu: <b>Kapcsolódás</b>

en: <b>Container init</b>
hu: <b>Tároló inicializálás</b>

en: <b>Controller</b>
hu: <b>Vezérlő</b>

en: <b>Disk I/O</b>
hu: <b>Lemez I/O</b>

en: <b>Filesystem</b>
hu: <b>Fájlrendszer</b>

en: <b>General</b>
hu: <b>Általános</b>

en: <b>Graphical Consoles</b>
hu: <b>Grafikus konzolok</b>

en: <b>Hypervisor Details</b>
hu: <b>Felügyelő részletek</b>

en: <b>Memory usage</b>
hu: <b>Memória használat</b>

en: <b>Memory</b>
hu: <b>Memória</b>

en: <b>Network I/O</b>
hu: <b>Hálózat I/O</b>

en: <b>New VM Defaults</b>
hu: <b>Új VM alapbeállításai</b>

en: <b>Random Number Generator</b>
hu: <b>Véletlenszám generátor</b>

en: <b>Redirected device</b>
hu: <b>Átirányított eszköz</b>

en: <b>Smartcard Device</b>
hu: <b>Smartcard eszköz</b>

en: <b>Sound Device</b>
hu: <b>Hang eszköz</b>

en: <b>Stats Options</b>
hu: <b>Statisztika beállításai</b>

en: <b>Storage Volume Quota</b>
hu: <b>Tároló kötet korlát</b>

en: <b>TPM Device</b>
hu: <b>TPM eszköz</b>

en: <b>The console is currently unavailable</b>
hu: <b>A konzol jelenleg elérhetetlen</b>

en: <b>To_pology</b>
hu: <b>To_pológia</b>

en: <b>Video</b>
hu: <b>Videó</b>

en: <b>Virtual Disk</b>
hu: <b>Virtuális lemez</b>

en: <b>Virtual Network Interface</b>
hu: <b>Virtuális hálózati interfész</b>

en: <b>Volumes</b>
hu: <b>Kötetek</b>

en: <b>insert type</b>
hu: <b>típus beszúrása</b>

en: <small>Overcommitting vCPUs can hurt performance</small>
hu: <small>A vCPU túlfoglalás teljesítmény veszteséget okozhat</small>

en: <small>This VM is currently running and will be forced off before being deleted</small>
hu: <small>A VM még fut és kényszerítve lesz leállítva mielőtt törlésre kerül</small>

en: <span size='small'>Cloning does <u>not</u> alter the guest OS contents. If you need to do things
    like change passwords or static IPs, please see the virt-sysprep(1) tool.</span>
hu: <span size='small'>A klónozás <u>nem</u> módosítja a vendég OS tartalmát. Ha szükség van erre
    jelszó változtatás, statikus IP, tekintse át a virt-sysprep(1) eszközt.</span>

en: A domain must be specified
hu: A tartományt meg kell adni

en: A hostname is required for remote connections.
hu: Kiszolgálónév szükséges a távoli kapcsolatokhoz.

en: A storage path must be specified.
hu: Meg kell adnia a tároló elérési útvonalát.

en: A storage path to import is required.
hu: A tároló elérési útvonalát meg kell adni az importáláshoz.

en: A valid destination connection must be selected.
hu: Érvényes cél kapcsolatot kell választani.

en: A_dd Hardware
hu: H_ardver hozzáadása

en: A_uto
hu: A_utomatikus

en: A_utoconnect:
hu: _Automatikus kapcsolódás:

en: A_utostart:
hu: A_utomatikus indítás:

en: Aborted at user request
hu: Felhasználói kérésre megszakítva

en: Absolute Movement
hu: Abszolút mozgatási mód

en: Ac_tion:
hu: Műv_elet:

en: Active
hu: Aktív

en: Add Connection
hu: Új kapcsolat

en: Add Network
hu: Hálózat hozzáadása

en: Add New Virtual Hardware
hu: Új virtuális hardver hozzáadása

en: Add Pool
hu: Állapotfigyelés hozzáadása

en: Add a New Storage Pool
hu: Új tároló készlet létrehozása

en: Add a Storage Volume
hu: Kötet hozzáadása:

en: Additionally, there were errors removing certain storage devices:
hu: Ezen kívül hiba történt néhány tárolóeszköz eltávolítása során:

en: Addr_ess:
hu: _Cím:

en: Address:
hu: Cím:

en: Advanced _options
hu: T_ovábbi beállítások

en: Advanced options
hu: Speciális beállítások

en: All interfaces
hu: Összes csatoló

en: Always
hu: Mindig

en: An OS directory path is required.
hu: Operációs rendszer elérési út megadása szükséges.

en: An application path is required.
hu: Alkalmazás elérési út megadása szükséges.

en: An init path must be specified
hu: Meg kell adni egy init elérési útvonalat

en: An install media selection is required.
hu: Egy telepítési adathordozót választani kell.

en: An install method must be specified
    (%(methods)s)
hu: Meg kell adnia a telepítési módot
    (%(methods)s)

en: An install tree is required.
hu: Meg kell adni egy telepítési útvonalat.

en: Any physical device
hu: Bármely fizikai eszköz

en: Application Default
hu: Alkalmazás alapértelmezett

en: Application container
hu: Alkalmazás-konténer

en: Architecture '%s' is not installable
hu: „%s” architektúra nem telepíthető

en: Architecture options
hu: Architektúra tulajdonságok

en: Architecture:
hu: Architektúra:

en: Are you sure you want to add this device?
hu: Biztos, hogy hozzáadja ezt az eszközt?

en: Are you sure you want to delete the storage?
hu: Biztosan törölni szeretné a tárolót?

en: Are you sure you want to force poweroff '%s'?
hu: Biztosan ki szeretné kényszeríteni '%s' gép leállítását?

en: Are you sure you want to force reset '%s'?
hu: Biztosan ki szeretné kényszeríteni '%s' gép újraindítását?

en: Are you sure you want to pause '%s'?
hu: Biztosan fel szeretné függeszteni '%s' futását?

en: Are you sure you want to permanently delete the network %s?
hu: Biztos, hogy véglegesen törli a(z) %s hálózatot?

en: Are you sure you want to permanently delete the pool %s?
hu: Biztos benne, hogy véglegesen törölni kívánja a %s adatgyűjtést?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected snapshots?
hu: Biztosan törölni kívánja a kiválasztott pillanatfelvételt?

en: Are you sure you want to permanently delete the volume %s?
hu: Biztos benne, hogy véglegesen törölni kívánja a %s kötetet?

en: Are you sure you want to poweroff '%s'?
hu: Biztosan ki szerené kapcsolni '%s' gépet?

en: Are you sure you want to reboot '%s'?
hu: Biztosan újra szeretné indítani '%s' gépet?

en: Are you sure you want to remove this device?
hu: Biztos benne, hogy el kívánja távolítani ezt az eszközt?

en: Are you sure you want to save '%s'?
hu: Biztosan menteni szeretné '%s' gépet?

en: Auto _resize VM with window
hu: VM automatikus átmé_retezése az ablakkal

en: Auto generate clone name and storage paths from the original guest configuration.
hu: Klón név és tároló elérési utak automatikus előállítása az eredeti vendég beállításaiból.

en: B_rowse
hu: _Tallózás

en: B_rowse...
hu: T_allózás…

en: Begin Installation
hu: Telepítés megkezdése

en: Boot from the network using the PXE protocol
hu: Rendszerindítás hálózatról PXE protokoll használatával

en: Booted
hu: Elindítva

en: Bro_wse
hu: Ta_llózás

en: Bro_wse...
hu: Ta_llózás…

en: Browse
hu: Tallózás

en: Browse local filesystem
hu: Helyi fájlrendszer tallózása

en: Build guest around an existing disk image
hu: Vendég készítése meglévő lemezkép használatával

en: CD-ROM installation media
hu: CD-ROM telepítési média

en: CDROM device
hu: CDROM eszköz

en: CDROM media does not print to the text console by default, so you likely will not see text install output. You might want to use --location.
hu: A CDROM média alapértelmezetten nem ír ki szöveget a konzolra, így valószínűleg nem fog szöveges kimenetet látni. Érdemes lehet használni a --location kapcsolót.

en: CPU usage
hu: CPU-használat

en: C_PUs:
hu: C_PU-k:

en: C_lone
hu: K_lónozás

en: C_onnection:
hu: Kapcs_olat:

en: C_ustomize configuration before install
hu: K_onfiguráció testreszabása a telepítés előtt

en: Cac_he mode:
hu: Gyorsítótár mód:

en: Can't specify more than one of VNC, SDL, --graphics or --nographics
hu: Nem adható meg egynél több ezek közül: VNC, SDL, --graphics vagy --nographics

en: Can't use --confirm with stdin input.
hu: Nem használhatja a --confirm kapcsolót stdin bemenettel.

en: Can't use --update with stdin input.
hu: Nem használhatja az --update kapcsolót stdin bemenettel.

en: Cancelling job...
hu: Feladat megszakítása…

en: Cannot delete unmanaged block device.
hu: Nem lehet törölni a nem menedzselt távoli blokk eszközt.

en: Cannot delete unmanaged remote storage.
hu: Nem lehet törölni a nem menedzselt távoli tárolót.

en: Cannot display graphical console type '%s'
hu: A(z) „%s” típusú grafikus konzol nem jeleníthető meg

en: Cannot mix --file, --nonsparse, or --file-size with --disk options. Use --disk PATH[,size=SIZE][,sparse=yes|no]
hu: Nem keverhető a --file, --nonsparse vagy a --file-size a --disk kapcsolóval. Használja a következőt: --disk ÚTVONAL[,size=MÉRET][,sparse=yes|no]

en: Cannot mix --graphics and old style graphical options
hu: Nem használható együtt a --graphics a régi grafikai kapcsolókkal

en: Cannot set initrd without specifying a kernel path
hu: Nem lehet beállítani az initrd-t a kernel elérési útvonalának megadása nélkül

en: Cannot set kernel arguments without specifying a kernel path
hu: Nem lehet beállítani a kernel paramétereket a kernel elérési útvonalának megadása nélkül

en: Cannot specify storage and use --nodisks
hu: Nem adhat meg tárolót, ha a --nodisk kapcsolót használja

en: Cannot use --add-device with --%s
hu: Nem használható együtt az --add-device és a(z) --%s

en: Cannot use --remove-device with --%s
hu: Nem használható együtt a --remove-device és a(z) --%s

en: Cannot use local storage on remote connection.
hu: A helyi tároló nem használható távoli kapcsolaton.

en: Cannot use storage %(path)s: %(err)s
hu: Nem használható a(z) %(path)s tároló: %(err)s

en: Change storage path
hu: Tároló elérési útvonalának cseréje

en: Change...
hu: Módosítás…

en: Channel
hu: Csatorna

en: Channel Device
hu: Csatorna eszköz

en: Chipse_t:
hu: Lapkakészle_t:

en: Choose Storage Volume
hu: Válasszon tároló kötetet

en: Choose how you would like to install the operating system
hu: Válassza ki, hogyan szeretné telepíteni az operációs rendszert

en: Choose source path
hu: Adjon meg egy forrás útvonalat

en: Choose target directory
hu: Válasszon ki egy célkönyvtárat

en: Choose the container type
hu: Válasszon tároló típust

en: Clear CPU configuration
hu: CPU konfiguráció törlése

en: Clone '%s' created successfully.
hu: A(z) „%s” klón sikeresen létrejött.

en: Clone Virtual Machine
hu: Virtuális gép klónozása

en: Clone this disk
hu: Lemez klónozása

en: Clone...
hu: Klónozás...

en: Cloning will overwrite the existing file
hu: A klónozás felülírja a meglévő fájlt

en: Co_nnect
hu: _Kapcsolódás

en: Configure VM lifecycle management policy
hu: Konfigurálja a VM életciklus kezelési szabályrendszert

en: Configure a guest communication channel
hu: Vendég rendszer kommunikációs csatornájának beállítása

en: Configure a guest parallel device
hu: Vendég rendszer párhuzamos eszközének beállítása

en: Configure a guest serial device
hu: Vendég rendszer soros eszközének beállítása

en: Configure a guest watchdog device
hu: Vendég rendszer figyelő eszköz beállítása

en: Configure a text console connection between the guest and host
hu: A fizikai gép és a vendég rendszer közötti szöveges konzol kapcsolat beállítása

en: Configure grab key combination
hu: Elkapó billentyűzet kombináció beállítása

en: Configure guest sound device emulation
hu: Vendég rendszer hang eszköz emulációjának beállítása

en: Configure guest video hardware.
hu: Vendég rendszer video hardverének beállítása.

en: Conflicting options %s
hu: Ütköző beállítások %s

en: Connect to hypervisor with libvirt URI
hu: Kapcsolódás a felügyelőhöz libvirt URI-val

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Connecting to graphical console for guest
hu: Kapcsolódás a vendég grafikus konzoljához

en: Connection does not support host device enumeration
hu: A kapcsolat nem támogatja a gazda eszközeinek felsorolását

en: Connection does not support storage management.
hu: A kapcsolat nem támogatja a tárolókezelést.

en: Connection not active.
hu: A kapcsolat nem aktív.

en: Conso_le
hu: Konzo_l

en: Console
hu: Konzol

en: Console Device
hu: Konzol eszköz

en: Controller
hu: Vezérlő

en: Copy Volume Path
hu: Kötet elérési út másolása

en: Cor_es:
hu: Magok:

en: Could not build storage pool: %s
hu: Nem lehet létrehozni a tároló készletet: %s

en: Could not define storage pool: %s
hu: Nem lehet meghatározni a tároló készletet: %s

en: Could not find specified device in the inactive VM configuration: %s
hu: Nem található a megadott eszköz az inaktív VM konfigurációjában: %s

en: Could not set pool autostart flag: %s
hu: Nem lehet beállítani az automatikus indítás jelzőt: %s

en: Could not start storage pool: %s
hu: Nem lehet elindítani a tároló készletet: %s

en: Crashed
hu: Összeomolva

en: Create a new disk (c_lone) for the virtual machine
hu: Új lemez (k_lón) létrehozása a virtuális géphez

en: Create a new virtual machine
hu: Új virtuális gép létrehozása

en: Create a new virtual machine from specified install media.
hu: Új virtuális gép létrehozása a megadott telepítő média használatával.

en: Create a new virtual network
hu: Új virtuális hálózat

en: Create new snapshot
hu: Új pillanatfelvétel létrehozása

en: Create new volume
hu: Új kötet készítése

en: Create snapshot
hu: Pillanatfelvétel készítése

en: Creating Virtual Machine
hu: Virtuális gép létrehozása

en: Creating device
hu: Eszköz létrehozása

en: Creating domain...
hu: Tartomány létrehozása...

en: Creating snapshot
hu: Pillanatfelvétel készítése

en: Creating storage pool...
hu: Új tároló adatgyűjtés...

en: Creating storage volume...
hu: Tároló kötet készítése...

en: Creating the storage pool may take a while...
hu: A tároló készlet készítése eltarthat egy ideig...

en: Creating the storage volume may take a while...
hu: Tároló kötet készítése eltarthat egy ideig...

en: Creating the virtual network may take a while...
hu: A virtuális hálózat létrehozása eltarthat egy darabig...

en: Creating virtual machine clone '%s'
hu: A(z) „%s” virtuális gép klón létrehozása

en: Creating virtual machine snapshot
hu: Virtuális gép pillanatfelvétel készítése

en: Creating virtual network...
hu: Virtuális hálózat létrehozása...

en: DHCP range:
hu: DHCP tartomány:

en: D_escription:
hu: L_eírás:

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default storage format for new disk images.
hu: Az új lemezképek alapértelmezett tároló formátuma.

en: Delete Network
hu: Hálózat törlése

en: Delete Pool
hu: Állapotfigyelés törlése

en: Delete Virtual Machine
hu: Virtuális gép törlése

en: Delete _associated storage files
hu: Hozzárendelt tároló fájlok _törlése

en: Delete selected snapshot
hu: Kiválasztott pillanatfelvétel törlése

en: Delete volume
hu: Kötet törlése

en: Deleting path '%s'
hu: '%s' elérési útvonal törlése

en: Deleting snapshot
hu: Pillanatfelvétel törlése

en: Deleting snapshot '%s'
hu: '%s' pillanatfelvétel törlése

en: Deleting virtual machine '%s'
hu: '%s' virtuális gép törlése

en: Description:
hu: Leírás:

en: Details
hu: Részletek

en: Device Options
hu: Eszközbeállítások

en: Device _Type:
hu: Eszköz _típusa:

en: Device could not be removed from the running machine
hu: Eszköz nem távolítható el futó gépből

en: Device mode_l:
hu: Eszköz mode_ll:

en: Device re_moval:
hu: _Eszköz eltávolítása:

en: Device type:
hu: Eszköz tipusa:

en: Device:
hu: Eszköz:

en: Direct
hu: Közvetlen

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Disabled in preferences dialog.
hu: Letiltva a beállítások párbeszédablakban.

en: Disconnected
hu: Leválasztva

en: Disk I/O
hu: Lemez I/O

en: Disk b_us:
hu: Lemez b_usz:

en: Disk device
hu: Lemez eszköz

en: Display %s
hu: %s képernyő

en: Distro install URL, eg. https://host/path. See man page for specific distro examples.
hu: Disztribúció telepítési URL-e, például https://gép/útvonal. Konkrét példákért lásd a man oldalt.

en: Do you really want to use the device?
hu: Biztos, hogy használni akarja az eszközt?

en: Do you really want to use the disk?
hu: Biztos, hogy használni akarja a lemezt?

en: Do you want to correct this now?
hu: Kijavítja most?

en: Domain '%s' was not found.
hu: '%s' tartomány nem található.

en: Domain creation completed.
hu: A tartomány létrehozása befejeződött.

en: Domain has crashed.
hu: A tartomány összeomlott.

en: Domain has shutdown. Continuing.
hu: A tartomány leállt. Folytatás.

en: Domain install interrupted.
hu: A tartomány telepítése megszakadt.

en: Domain name, id, or uuid
hu: Tartomány neve, azonosítója vagy uuid értéke

en: Domain:
hu: Tartomány:

en: Don't ask about these directories again.
hu: Ne kérdezzen újra ezeknél a könyvtáraknál.

en: Don't ask me again
hu: Ne kérdezze meg újra

en: Don't automatically try to connect to the guest console
hu: Ne próbáljon automatikusan kapcsolódni a vendég rendszer konzoljához

en: Don't boot guest after completing install.
hu: Ne indítsa el a vendég rendszert a telepítés befejezése után.

en: Don't check name collision, overwrite any guest with the same name.
hu: Ne ellenőrizzen névütközést, írja felül bármelyik azonos nevű vendég rendszert.

en: Don't warn me again.
hu: Ne figyelmeztessen újra.

en: Dry run completed successfully
hu: A száraz indítás sikeresen befejeződött

en: E_xport filesystem as readonly mount
hu: Fájlrendszer kiajánlása csak olvasható csatlakozásként

en: Edit libvirt XML using command line options.
hu: A libvirt XML szerkesztése parancssori kapcsolók megadásával.

en: Emulator:
hu: Emulátor:

en: Ena_ble direct kernel boot
hu: Közvetle kernel indítás engedélyezése

en: Enable DHCPv4
hu: DHCPv4 engedélyezése

en: Enable DHCPv6
hu: DHCPv6 engedélyezése

en: Enable _system tray icon
hu: _Tálcaikon engedélyezése

en: Enable boot me_nu
hu: Rendszerindító me_nü engedélyezése

en: End:
hu: Záró:

en: Error Removing Device: %s
hu: Hiba az eszköz eltávolításakor: %s

en: Error cancelling migrate job: %s
hu: Hiba a migrálási feladat megszakításakor: %s

en: Error cancelling save job: %s
hu: Hiba a mentési feladat megszakításakor: %s

en: Error changing VM configuration: %s
hu: Hiba a VM konfiguráció módosításakor: %s

en: Error changing autostart value: %s
hu: Hiba az automatikus indítás cseréjekor: %s

en: Error changing network settings: %s
hu: Hiba a hálózati beállítások módosításakor: %s

en: Error changing pool settings: %s
hu: Hiba a készlet tulajdonságainak módosításakor: %s

en: Error connecting to text console: %s
hu: Hiba a szöveges konzolhoz kapcsolódás során: %s

en: Error creating pool: %s
hu: Hiba az adatgyűjtés készítésekor: %s

en: Error creating snapshot: %s
hu: Hiba a pillanatfelvétel létrehozásakor: %s

en: Error creating virtual network: %s
hu: Hiba a virtuális hálózat készítésekor: %s

en: Error creating vol: %s
hu: Hiba a kötet készítésekor: %s

en: Error deleting network '%s'
hu: Hiba a(z) „%s” hálózat törlésekor

en: Error deleting pool '%s'
hu: Hiba a '%s' készlet törlésekor

en: Error deleting snapshot '%s'
hu: Hiba '%s' pillanatfelvétel törlésekor

en: Error launching 'About' dialog: %s
hu: Hiba a „Névjegy” párbeszédablak indításakor: %s

en: Error launching clone dialog: %s
hu: Hiba a klónozás párbeszédablak indításakor: %s

en: Error launching connect dialog: %s
hu: Hiba a kapcsolódás párbeszédablak indításakor: %s

en: Error launching delete dialog: %s
hu: Hiba a törlés párbeszédablak indításakor: %s

en: Error launching details: %s
hu: Hiba a részletek indításakor: %s

en: Error launching hardware dialog: %s
hu: Hiba a hardver párbeszédablak indításakor: %s

en: Error launching host dialog: %s
hu: Hiba a gazda párbeszédablak indításakor: %s

en: Error launching manager: %s
hu: Hiba a vezérlő indításakor: %s

en: Error launching migrate dialog: %s
hu: Hiba a migrálás párbeszédablak indításakor: %s

en: Error launching network wizard: %s
hu: Hiba a hálózati varázsló indításakor: %s

en: Error launching pool wizard: %s
hu: Hiba a készlet varázsló indításakor: %s

en: Error launching preferences: %s
hu: Hiba a beállítások indításakor: %s

en: Error launching volume wizard: %s
hu: Hiba a kötet varázsló indításakor: %s

en: Error pausing domain
hu: Hiba a tartomány felfüggesztésekor

en: Error rebooting domain
hu: Hiba a tartomány leállításakor

en: Error refreshing hardware page: %s
hu: Hiba a harver oldal frissítésekor: %s

en: Error refreshing pool '%s'
hu: Hiba a '%s' készlet frissítésekor

en: Error refreshing snapshot list: %s
hu: Hiba a pillanatfelvétel lista frissítésekor: %s

en: Error removing domain state: %s
hu: Hiba a tartomány állapot eltávolításakor: %s

en: Error resetting domain
hu: Hiba a tartomány újraindításakor

en: Error running snapshot '%s'
hu: Hiba a '%s' pillanatfelvételkor

en: Error saving domain: %s
hu: Hiba a tartomány mentésekor: %s

en: Error selecting network: %s
hu: Hiba a hálózat kiválasztásakor: %s

en: Error selecting pool: %s
hu: Hiba a készlet kiválasztásakor: %s

en: Error selecting snapshot: %s
hu: Hiba a pillanatfelvétel kiválasztásakor: %s

en: Error setting default name.
hu: Hiba az alapértelmezett név beállításakor.

en: Error setting installer parameters.
hu: Hiba a telepítési paraméterek beállításakor.

en: Error shutting down domain
hu: Hiba a tartomány leállításakor

en: Error starting Virtual Machine Manager
hu: Hiba a Virtuális gép vezérlőpult indításakor

en: Error starting domain
hu: Hiba a tartomány indításakor

en: Error starting network '%s'
hu: Hiba a(z) „%s” hálózat indításakor

en: Error starting pool '%s'
hu: Hiba a '%s' készlet indításakor

en: Error stopping network '%s'
hu: Hiba a(z) „%s” hálózat leállításakor

en: Error stopping pool '%s'
hu: Hiba a '%s' készlet leállításakor

en: Error taking screenshot: %s
hu: Hiba a képernyő mentés készítésekor: %s

en: Error unpausing domain
hu: Hiba a tartomány folytatásakor

en: Error validating install location: %s
hu: Hiba a telepítési hely ellenőrzésekor: %s

en: Error validating snapshot: %s
hu: Hiba a pillanatfelvétel ellenőrzésekor: %s

en: Errors encountered while removing certain storage devices.
hu: Hiba történt néhány tárolóeszköz törlésekor.

en: Errors were encountered changing permissions for the following directories:
hu: Hiba történt az alábbi könyvtárak jogosultságainak módosítása során:

en: Existing disk
hu: Létező lemez

en: External disk and memory
hu: Külső lemez és memória

en: External disk only
hu: Csak külső lemez

en: External memory only
hu: Csak külső memória

en: F_orce Reset
hu: Kényszerített újraindítás

en: F_ormat:
hu: F_ormátum:

en: Feed_back
hu: Vissza_jelzés

en: Filesystem Directory
hu: Fájlrendszer könyvtár

en: Filesystem Passthrough
hu: Fájlrendszer átengedés

en: Finish
hu: Befejezés

en: Floppy device
hu: Hajlékonylemezes eszköz

en: Forcefully power off the guest
hu: A vendég rendszer kényszerített kikapcsolása

en: Forcefully reset the guest
hu: A vendég rendszer kényszerített újraindítása

en: Format
hu: Formátum

en: Format attribute not supported for this volume type
hu: A formátum tulajdonság nem támogatott ennél a kötet típusnál

en: Forwarding:
hu: Továbbítás:

en: From snapshot
hu: Pillanatfelvételből

en: Fullscreen only
hu: Kizárólag teljes képernyő

en: General Options
hu: Általános beállítások

en: Generated URI:
hu: Létrehozott URI:

en: Gluster Filesystem
hu: Gluster fájlrendszer

en: Gracefully shutdown the guest
hu: A vendég rendszer újraindítása

en: Graphical Console
hu: Grafikus konzol

en: Graphical console _scaling:
hu: Grafikus konzol _méretezése:

en: Graphical console not configured for guest
hu: Nincs grafikus konzol beállítva a vendéghez

en: Graphically manage KVM, Xen, or LXC via libvirt
hu: Grafikusan kezelheti a KVM-et, a Xen-t vagy az LXC-t a libvirt segítségével

en: Graphics
hu: Grafika

en: Guest
hu: Vendég rendszer

en: Guest Configuration Options
hu: Vendég konfigurációs beállításai

en: Guest agent is not available.
hu: A vendég ügynök nem érhető el.

en: Guest name '%s' is already in use.
hu: A vendég rendszer neve '%s' már használatban van.

en: H_ostname:
hu: _Gazdanév:

en: Hardware
hu: Hardver

en: Have domain autostart on host boot up.
hu: Tartomány automatikus indítása a gazda indulásakor.

en: Host CPU usage
hu: Gazda CPU használata

en: Host Na_me:
hu: G_azdanév:

en: Hypervisor Default
hu: Felügyelő alapértelmezett

en: Hypervisor default
hu: Hipervizor alapértelmezése

en: Hypervisor name to use (kvm, qemu, xen, ...)
hu: Használandó hipervizor (kvm, qemu, xen, …)

en: Hypervisor:
hu: Felügyelő:

en: I/O error
hu: I/O hiba

en: Import _existing disk image
hu: Létező l_emezkép importálása

en: Import existing OS image
hu: Létező OS kép importálása

en: Improper value for 'size': %s
hu: Helytelen 'size' érték: %s

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Init _path:
hu: Init elérési út:

en: Init ar_gs:
hu: Init ar_gumentumok:

en: Input
hu: Bemenet

en: Input Error
hu: Bemenet hiba

en: Install
hu: Telepítés

en: Installation Method Options
hu: Telepítési mód beállításai

en: Installation aborted at user request
hu: A telepítés felhasználói kérésre megszakítva

en: Installation has exceeded specified time limit. Exiting application.
hu: A telepítés túllépte a megadott időkorlátot. Kilépés az alkalmazásból.

en: Interface %s
hu: Csatoló %s

en: Invalid --edit option '%s'
hu: Érvénytelen --edit kapcsoló: „%s”

en: Invalid guest name
hu: Érvénytelen vendég név

en: Invalid name for new guest: %s
hu: Érvénytelen név az új vendég rendszerhez: %s

en: Isolated network
hu: Elkülönített hálózat

en: Isolated network, internal routing only
hu: Elkülönített hálózat, kizárólag belső útválasztás

en: Isolated network, routing disabled
hu: Elkülönített hálózat, útválasztás letiltva

en: KVM is not available. This may mean the KVM package is not installed, or the KVM kernel modules are not loaded. Your virtual machines may perform poorly.
hu: A KVM nem érhető el. Ez azt jelenti, hogy a KVM csomag nincs telepítve, vagy a KVM kernel modul nincs betöltve. A virtuális gépek gyengén teljesíthetnek.

en: Ke_rnel path:
hu: Ke_rnel elérési út:

en: Kernel ar_gs:
hu: Kernel ar_gumentumok:

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: LVM Volume Group
hu: LVM kötetcsoport

en: Leave fullscreen
hu: Teljes képernyő elhagyása

en: Libvirt connection does not support snapshots.
hu: A libvirt kapcsolat nem támogatja a pillanatfelvételeket.

en: Libvirt connection does not support storage management.
hu: A libvirt kapcsolat nem támogatja a tároló kezelést.

en: Libvirt connection does not support virtual network management.
hu: A libvirt kapcsolat nem támogatja a virtuális hálózatkezelést.

en: Libvirt or hypervisor does not support UEFI.
hu: Libvirt vagy a felügyelő nem támogatja az UEFI-t.

en: Libvirt version does not support UEFI.
hu: Libvirt jelenlegi verziója a nem támogatja az UEFI-t.

en: Libvirt version does not support remote URL installs.
hu: A libvirt verziója nem támogatja a távoli URL-ről történő telepítést.

en: Libvirt version does not support video devices.
hu: A libvirt verzió nem támogatja a videoeszközöket.

en: Local CDROM/ISO
hu: Helyi CDROM/ISO

en: Locate ISO media
hu: ISO média megadása

en: Locate ISO media volume
hu: ISO média kötet megadása

en: Locate directory volume
hu: Könyvtár kötet megadása

en: Locate existing storage
hu: Már meglévő tároló megadása

en: Locate floppy media
hu: Hajlékonylemezes média megadása

en: Locate floppy media volume
hu: Hajlékonylemezes média kötet megadása

en: Locate or create storage volume
hu: Adja meg, vagy hozzon létre tároló kötetet

en: Location:
hu: Hely:

en: Logical host CPUs:
hu: Logikai gazdarendszer CPU-k:

en: M_ode:
hu: Mó_d:

en: M_odel:
hu: M_odell:

en: Machine _Type:
hu: Gép _típus:

en: Main manager window
hu: Vezérlőpult

en: Manage VM snapshots
hu: VM pillanatfelvételek kezelése

en: Manuall_y set CPU topology
hu: CPU topológia beállítása

en: Media Unknown
hu: A média ismeretlen

en: Memory
hu: Memória

en: Memory usage
hu: Memóriahasználat

en: Memory:
hu: Memória:

en: Migrate the virtual machine
hu: Virtuális gép migrálása

en: Migrate...
hu: Áthelyezés...

en: Migrated
hu: Migrálva

en: Migrating
hu: Migrálás

en: Migrating VM '%s'
hu: A(z) „%s” VM migrálása

en: Migrating domain
hu: Tartomány migrálása

en: Migration canceled
hu: Migrálás megszakítva

en: Minutes to wait for install to complete.
hu: Hány percig várakozzon a telepítés befejezésére.

en: Miscellaneous Options
hu: Egyéb beállítások

en: Mode:
hu: Mód:

en: Mouse
hu: Egér

en: Multiple snapshots selected.
hu: Több pillanatfelvétel lett kiválasztva.

en: NAT
hu: Átirányítás

en: NAT to %s
hu: Átirányítás %s helyre

en: NAT to any device
hu: NAT bármely eszközre

en: N_etwork selection
hu: Hálózat választása

en: N_ew VM
hu: Ú_j VM

en: Name
hu: Név

en: Name '%s' already in use by another network.
hu: A '%s' nevet már egy másik hálózat használja.

en: Name for the new guest
hu: Az új vendég neve

en: Name of the guest instance
hu: A vendégpéldány neve

en: Name:
hu: Név:

en: Nearest host CPU model
hu: Leginkább hasonló CPU modell

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Exported Directory
hu: Hálózaton kiajánlott könyvtár

en: Network I/O
hu: Hálózati I/O

en: Network:
hu: Hálózat:

en: Networking Configuration
hu: Hálózati konfiguráció

en: Never
hu: Soha

en: New
hu: Új

en: New VM
hu: Új VM

en: New file to use as the disk image for the new guest
hu: Az új fájl, melyet az új vendég lemezképként használ

en: No --%s objects found in the XML
hu: Nem található --%s objektum az XML-ben

en: No Devices Available
hu: Nincs elérhető eszköz

en: No action
hu: Nincs művelet

en: No active connection to install on.
hu: Nincs aktív kapcsolat a telepítéshez.

en: No bootable devices
hu: Nincsenek indítható eszközök

en: No change specified.
hu: Nincs módosítás megadva.

en: No console to launch for the guest, defaulting to --wait -1
hu: Nincs futtatandó konzol a vendéghez, alapértelmezés erre: --wait 1

en: No graphical console available
hu: Nem érhető el grafikus konzol

en: No hypervisor options were found for this connection.
hu: Nem található felügyelő beállítási lehetőség ehhez a kapcsolathoz.

en: No media detected
hu: Nem található média

en: No screenshot available
hu: Nincs elérhető képernyőkép

en: No snapshot selected.
hu: Nincs kiválasztott pillanatfelvétel

en: No storage pool selected.
hu: Tároló készlet nincs kiválaszva.

en: No storage to clone.
hu: Nincs klónozható tároló.

en: No text console available
hu: Nem érhető el szöveges konzol

en: No usable connections available.
hu: Nem elérhető használható kapcsolat.

en: No virtual network selected.
hu: Nincs virtuális hálózat kiválasztva.

en: No write access to parent directory.
hu: Nincs írási jogosultság a szülőkönyvtárhoz.

en: No write access to path.
hu: Nincs írási jogosultság az elérési úthoz.

en: None
hu: Semmi

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Not supported for this guest type.
hu: Nem támogatott ennél a vendég típusnál.

en: OS information
hu: OS információ

en: O_perating system container
hu: O_perációs rendszer tároló

en: Off
hu: Ki

en: On
hu: Be

en: On Boot
hu: Indítás alatt

en: One of %s must be specified.
hu: Ezek egyikét kell megadni: %s.

en: Operating system container
hu: Operációs rendszer tároló

en: Operation in progress
hu: Művelet folyamatban

en: Output options
hu: Kimenet beállításai

en: Output to a file
hu: Kimenet fájlba

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Pa_ssword:
hu: _Jelszó:

en: Panic Notifier
hu: Pánik értesítő

en: Parallel
hu: Párhuzamos

en: Parallel Device
hu: Párhuzamos eszköz

en: Path does not exist.
hu: Az útvonal nem létezik.

en: Path:
hu: Elérési út:

en: Pause
hu: Felfüggesztés

en: Pause the guest
hu: Vendég rendszer felfüggesztése

en: Pause the virtual machine
hu: Virtuális gép futásának felfüggesztése

en: Paused
hu: Felfüggesztve

en: Physical Disk Device
hu: Fizikai lemez eszköz

en: Please enter 'yes' or 'no'.
hu: Kérjük „yes” vagy „no” választ adjon.

en: Please press desired grab key combination
hu: Kérjük nyomja le az igényelt kilépési billentyű kombinációt

en: Please wait a few moments...
hu: Kérem várjon egy pillanatot ...

en: Poll C_PU usage
hu: C_PU használat követése

en: Poll _Disk I/O
hu: _Lemez I/O követése

en: Poll _Memory stats
hu: _Memóriastatisztika követése

en: Poll _Network I/O
hu: _Hálózati I/O követése

en: Pool does not support volume creation
hu: A készlet nem támogatja a kötet létrehozást

en: Power on the virtual machine
hu: Virtuális gép bekapcsolása

en: Poweroff/_Reboot/Save:
hu: Leállítás/Új_raindítás/Mentés:

en: Pre-Formatted Block Device
hu: Előformázott blokk eszköz

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Press %s to release pointer.
hu: A mutató elengedéséhez nyomja meg a(z) %s billentyűt.

en: Primary Console
hu: Elsődleges konzol

en: Print debugging information
hu: Hibakeresési információk kiírása

en: Processing...
hu: Feldolgozás…

en: Provide the existing OS root _directory:
hu: Adja meg a létező OS _könyvtárat:

en: Pseudo TTY
hu: Pszeudo TTY

en: R_eadonly:
hu: Csak olvas_ható

en: R_esume
hu: _Folytatás

en: Random
hu: Véletlen

en: Random Number Generator
hu: Véletlenszám-generátor (RNG)

en: Read Only
hu: Csak olvasható

en: Refresh volume list
hu: Kötetlista frissítése

en: Relative Movement
hu: Relatív mozgatási mód

en: Removab_le:
hu: Eltávo_lítható:

en: Remove this device from the virtual machine
hu: A megadott eszköz eltávolítása a virtuális gépből

en: Requested installation does not have XML step 2
hu: A kért telepítésnek nincs 2. XML lépése

en: Restarting guest.
hu: Vendég újraindítása.

en: Restored
hu: Helyreállítva

en: Restoring Virtual Machine
hu: Virtuális gép visszaállítása

en: Restoring virtual machine memory from disk
hu: Virtuális gép memóriatartalmának visszaállítása a lemezről

en: Routed
hu: Útválasztott

en: Routed network
hu: Útválasztott hálózat

en: Run
hu: Indítás

en: Run selected snapshot
hu: Kiválasztott pillanatfelvétel futtatása

en: Running
hu: Fut

en: Running snapshot
hu: Pillanatfelvétel futtatása

en: Running snapshot '%s'
hu: '%s' pillanatfelvétel futtatása

en: Sa_ve
hu: Me_ntés

en: Save Virtual Machine Screenshot
hu: Virtuális gép képernyőképének mentése

en: Save canceled
hu: Mentés megszakítva

en: Save updated snapshot metadata
hu: Frissített pillanatfelvétel metaadatok mentése

en: Saved
hu: Mentve

en: Saving
hu: Mentés

en: Saving Virtual Machine
hu: Virtuális gép mentése

en: Saving domain to disk
hu: Tartomány mentése merevlemezre

en: Saving virtual machine memory to disk
hu: Virtuális gép memóriájának mentése lemezre

en: Screenshot:
hu: Képernyőkép:

en: See the man page for examples of using --location with CDROM media
hu: Tekintse meg a --location CDROM médiával történő használatának példáit a man oldalon

en: Select USB devices for redirection
hu: Válasszon USB eszközöket az átirányításhoz

en: Send _Key
hu: Billentyű _kód küldése

en: Send key combination
hu: Billentyűkombináció küldése

en: Serial Device
hu: Soros eszköz

en: Serial console not available for inactive guest
hu: Soros konzol nem érhető el inaktív vendég rendszerhez

en: Share disk with %s
hu: Lemez megosztása vele: %s

en: Sharea_ble:
hu: Megos_ztható:

en: Sheepdog Filesystem
hu: Sheepdog fájlrendszer

en: Show the graphical console
hu: Grafikus konzol megjelenítése

en: Show the virtual machine console and details
hu: A virtuális gép konzoljának és részletes adatainak megjelenítése

en: Show virtual hardware details
hu: Virtuális harver részletes adatainak megjelenítése

en: Shut Down
hu: Leállítás

en: Shut down
hu: Leállítás

en: Shutoff
hu: Kikapcsolva

en: Shutting Down
hu: Leállítás

en: Shutting down
hu: Leállítás…

en: Size
hu: Méret:

en: Size:
hu: Méret:

en: Sna_pshots
hu: _Pillanatfelvételek

en: Snapshot Mode:
hu: Pillanatfelvétel mód:

en: Snapshots
hu: Pillanatfelvételek

en: Socke_ts:
hu: Foglala_tok:

en: Sound
hu: Hang

en: Source host:
hu: Forrás gép:

en: Source path:
hu: Forrás elérési útvonala:

en: Spice agent
hu: Spice ügynök

en: Spice server
hu: Spice kiszolgáló

en: Start Network
hu: Hálózat indítása

en: Start Pool
hu: Állapotfigyelés indítása

en: Start virt_ual machine on host boot up
hu: Virtuális gép indítása a gép indulásakor

en: Start:
hu: Kezdő:

en: State:
hu: Állapot:

en: Status:
hu: Állapot:

en: Step %(current_page)d of %(max_page)d
hu: %(current_page)d lépés a(az) %(max_page)d lépésből

en: Stop Network
hu: Hálózat leállítása

en: Stop Pool
hu: Állapotfigyelés leállítása

en: Storage
hu: Tároló

en: Storage Configuration
hu: Tároló-összeállítás

en: Storage Path
hu: Tároló elérési útvonal

en: Storage is marked as shareable.
hu: A tároló megoszthatóként jelölt.

en: Storage is read-only.
hu: A tároló csak olvasható.

en: Storage object
hu: Tároló objektum

en: Storage parameter error.
hu: Tároló paraméter hiba.

en: Storage size:
hu: Tároló méret:

en: Storage volume must be specified as vol=poolname/volname
hu: Tároló kötetet vol=poolname/volname formában kell megadni

en: Suppress non-error output
hu: Elnyomja a nem-hiba kimenetet

en: Suspended
hu: Felfüggesztve

en: Switch to fullscreen view
hu: Váltás a teljes képernyős nézethez

en: System default (%s)
hu: Rendszer alapértelmezett (%s)

en: TCP net console
hu: TCP hálózati konzol

en: T_oolbar
hu: Eszköz_tár

en: T_ype:
hu: Típ_us:

en: Tablet
hu: Tablet PC

en: Target
hu: Cél

en: Target name:
hu: Cél neve:

en: Target type:
hu: Cél típusa:

en: Te_mplate:
hu: Sablon:

en: The CPU architecture to simulate
hu: A szimulálandó CPU architektúra

en: The emulator may not have search permissions for the path '%s'.
hu: Az emulátor nem rendelkezik keresési jogosultsággal az elérési úton: %s

en: The machine type to emulate
hu: Az emulálandó gép típusa

en: The virtual machine is now being created. Allocation of disk storage and retrieval of the installation images may take a few minutes to complete.
hu: A virtuális gép készítése most elindul. A lemezterület kialakítása és a telepítési lemezkép kinyerése néhány percet igénybe vehet.

en: There are unapplied changes. Would you like to apply them now?
hu: Nem érvényesített változások vannak. Szeretné most érvényesíteni ezeket?

en: There is not enough free space to create the disk.
hu: Nincs elegendő szabad terület a lemez létrehozásához.

en: These changes will take effect after the next guest shutdown.
hu: Ezek a változások a vendég leállítását követően lépnek érvénybe.

en: This change will take effect after the next guest shutdown.
hu: Ez a változás a vendég rendszer leállítását követően fog érvényre jutni.

en: This device could not be attached to the running machine. Would you like to make the device available after the next guest shutdown?
hu: Ez az eszköz nem adható hozzá működő géphez. Elérhetővé teszi az eszközt a gép következő leállításakor?

en: This guest should be a container guest
hu: A vendégnek konténer-alapúnak kell lennie

en: This guest should be a fully virtualized guest
hu: A vendégnek teljesen virtualizáltnak kell lennie

en: This guest should be a paravirtualized guest
hu: A vendégnek paravirtualizáltnak kell lennie

en: This usually means that QEMU or KVM is not installed on your machine, or the KVM kernel modules are not loaded.
hu: Ez általában azt jelenti, hogy a QEMU vagy a KVM nincs telepítve a gépre, vagy a KVM kernel modul nincs betöltve.

en: This will immediately poweroff the VM without shutting down the OS and may cause data loss.
hu: Ez azonnal kikapcsolja a virtuális gépet az operációs rendszer leállítása nélkül, ami adatvesztést okozhat.

en: This will overwrite the existing path '%s'
hu: Felülírja a meglévő '%s' elérési utat

en: This will remove the connection:
    
    %s
    
    Are you sure?
hu: Ez  eltávolítja a kapcsolatot:
    
    %s
    
    Biztos benne?

en: Thread_s:
hu: Szálak:

en: Timestamp:
hu: Időbélyeg:

en: Total host memory:
hu: Teljes fizikai memória:

en: Tune NUMA policy for the domain process.
hu: NUMA szabályrendszer hangolása a tartomány processzei számára.

en: Tunnelled
hu: Alagutazott

en: Type:
hu: Típus:

en: UDP net console
hu: UDP hálózati konzol

en: URL Install Tree
hu: URL telepítési út

en: USB Redirection
hu: USB átirányítás

en: USB redirection error
hu: USB átirányítási hiba

en: Unable to add device: %s
hu: Az eszköz nem adható hozzá: %s

en: Unable to complete install: '%s'
hu: Nem lehet befejezni a telepítést: '%s'

en: Unable to connect to graphical console: virt-viewer not installed. Please install the 'virt-viewer' package.
hu: Nem lehet kapcsolódni a grafikus konzolhoz: virt-viewer nincs telepítve. Telepítse a 'virt-viewer' csomagot.

en: Unable to migrate guest: %s
hu: A vendéget nem lehet migrálni: %s

en: Uncaught error validating input: %s
hu: El nem kapott hiba a bemenet ellenőrzésekor: %s

en: Uncaught error validating install parameters: %s
hu: Nem kezelt hiba a telepítési paraméterek érvényesítésekor: %s

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown XML step request '%s', must be 1, 2, or all
hu: Ismeretlen XML lépési kérés: „%s”, a következők egyikének kell lennie: 1, 2 vagy all.

en: Unpaused
hu: Folytatva

en: Up to %(maxmem)s available on the host
hu: %(maxmem)s áll rendelkezésre a gazda gépen

en: Used By
hu: Használják

en: User
hu: Felhasználó

en: Usermode networking
hu: Felhasználói üzemmódú hálózat

en: Using an existing image will overwrite the path during the clone process. Are you sure you want to use this path?
hu: Egy már meglévő kép felülírja az útvonalat a klónozási folyamat alatt. Biztos, hogy ezt az útvonalat akarja?

en: VM State:
hu: VM állapota:

en: VNC server
hu: VNC kiszolgáló

en: Verify that the 'libvirtd' daemon is running.
hu: Ellenőrizze, hogy fut-e a „libvirtd” szolgáltatás.

en: Verify that:
     - A Xen host kernel was booted
     - The Xen service has been started
hu: Ellenőrizze, hogy:
     - A Xen kernel elindult-e
     - A Xen szolgáltatás fut-e

en: Version
hu: Verzió

en: Video %s
hu: Videó %s

en: Video Device
hu: Videoeszköz

en: Virtual Machine
hu: Virtuális gép

en: Virtual Machine Manager
hu: Virtuális gép vezérlőpult

en: Virtual Machine Manager Connection Failure
hu: Virtuális gép vezérlőpult kapcsolódási hiba

en: Virtual Machine Manager provides a graphical tool for administering virtual machines for KVM, Xen, and LXC. Start, stop, add or remove virtual devices, connect to a graphical or serial console, and see resource usage statistics for existing VMs on local or remote machines. Uses libvirt as the backend management API.
hu: A Virtuális gép vezérlőpult egy grafikus eszközt biztosít a virtuális gépek kezeléséhez KVM, Xen és LXC esetén. Indítsa el, állítsa le, adjon hozzá vagy távolítson el virtuális gépeket, kapcsolódjon grafikusan vagy soros konzolon, és tekintse meg a létező helyi vagy távoli virtuális gépek erőforrás-használatát.

en: Virtual Network '%s' is not active. Would you like to start the network now?
hu: A(z) „%s” virtuális hálózat nem aktív. Elindítja most ezt a hálózatot?

en: Virtual Network is not active.
hu: A virtuális hálózat nem aktív.

en: Virtual _Machine
hu: Virtuális _gép

en: Virtual machine configuration screen
hu: Virtuális gép konfiguráció

en: Virtual network
hu: Virtuális hálózat

en: Virtualization Platform Options
hu: Virtualizációs platform beállítások

en: Watchdog
hu: Figyelő

en: Watchdog Device
hu: Figyelő eszköz

en: XML actions
hu: XML műveletek

en: XML file to use as the original guest.
hu: Az eredeti vendégként használandó XML fájl.

en: XML options
hu: XML beállítások

en: You can restart your domain by running:
      %s
hu: Újraindíthatja a tartomány ennek a futtatásával:
      %s

en: _Add Connection...
hu: Kapcsolat hozzá_adása…

en: _Add Hardware
hu: _Hardver hozzáadása

en: _Address:
hu: _Cím:

en: _Always
hu: _Mindig

en: _Application container
hu: _Alkalmazás tároló

en: _Architecture:
hu: _Architektúra

en: _Autoconnect:
hu: _Automatikus csatlakozás:

en: _Begin Installation
hu: Telepítés megkez_dése

en: _Browse Local
hu: _Tallózás helyben…

en: _Browse...
hu: _Tallózás…

en: _Bus type:
hu: _Busz típusa:

en: _Channel:
hu: _Csatorna:

en: _Connection Details
hu: _Kapcsolat részletes adatai

en: _Console
hu: _Konzol

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Delete snapshot
hu: Pillanatfelvétel _törlése

en: _Deleting storage:
hu: Tároló _törlése:

en: _Description:
hu: _Leírás:

en: _Details
hu: _Részletek

en: _Device type:
hu: Esz_köz tipusa:

en: _Disk I/O
hu: _Lemez I/O

en: _Driver:
hu: _Eszközmeghajtó:

en: _Edit
hu: Sz_erkesztés

en: _File
hu: _Fájl

en: _Finish
hu: _Befejezés

en: _Force Off
hu: _Erőltetett bezárás

en: _Force Poweroff:
hu: _Kényszerített leállítás:

en: _Format:
hu: _Formátum:

en: _Fullscreen
hu: Teljes ké_pernyő

en: _General
hu: Á_ltalános

en: _Graph
hu: _Grafikon

en: _Guest CPU Usage
hu: _Vendég CPU használata

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Host CPU Usage
hu: _Gazda CPU használata

en: _Hypervisor:
hu: _Felügyelő:

en: _Initrd path:
hu: _Initrd elérési út:

en: _Local install media (ISO image or CDROM)
hu: _Helyi telepítő adathordozó (ISO lemezkép vagy CDROM)

en: _Login
hu: Beje_lentkezés

en: _MAC address:
hu: _MAC-cím:

en: _Machine Type:
hu: Gép típusa:

en: _Memory Usage
hu: _Memóriahasználat

en: _Migrate
hu: _Migrálás

en: _Mode:
hu: _Mód:

en: _Model:
hu: _Modell:

en: _Name:
hu: _Név:

en: _Network I/O
hu: _Hálózati I/O

en: _Network source:
hu: _Hálózat forrása:

en: _Network:
hu: _Hálózat

en: _Never
hu: _Soha

en: _New Virtual Machine
hu: Ú_j virtuális gép

en: _Only when Fullscreen
hu: _Teljes képernyőnél

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: _Overview
hu: Átte_kintés

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: _Path:
hu: _Elérési út:

en: _Pause
hu: _Felfüggesztés

en: _Pause:
hu: _Felfüggesztés:

en: _Reboot
hu: _Újraindítás

en: _Redirect USB device
hu: USB eszköz áti_rányítása

en: _Remove Hardware
hu: Ha_rdver eltávolítása

en: _Resize guest with window:
hu: Vendég átmé_retezése az ablakkal:

en: _Resize to VM
hu: Átmé_retezés a virtuális géphez

en: _Restore
hu: _Helyreállítás

en: _Run
hu: _Indítás

en: _Save this password in your keyring
hu: Ment_se el a jelszót a kulcstartóra

en: _Scale Display
hu: Képernyő méretezése

en: _Show Virtual Machine Manager
hu: Virtuális Gép vezérlőpult megjeleníté_se

en: _Shut Down
hu: _Leállítás

en: _Source Path:
hu: Forrá_s útvonal:

en: _Source path:
hu: Forrá_s elérésí útja:

en: _Start snapshot
hu: Pillanatfelvétel _indítása

en: _Storage
hu: _Tároló

en: _Storage format:
hu: _Tároló formátum:

en: _Take Screenshot
hu: Képernyőkép _készítése

en: _Type:
hu: _Típus:

en: _Unapplied changes:
hu: _Nem érvényesített változások:

en: _Update status every
hu: Állapot _frissítése minden

en: _Username:
hu: _Felhasználónév:

en: _Version:
hu: _Verzió:

en: _View
hu: _Nézet

en: _View Manager
hu: _Vezérlő nézet

en: _Virt Type:
hu: _Virtualizáció típusa:

en: _Virtual Machine Details
hu: _Virtuális gép részletes adatai

en: _Virtual Networks
hu: _Virtuális hálózatok

en: foo:12
hu: valami:12

en: iSCSI Target
hu: iSCSI cél

en: label
hu: címke

en: panic
hu: pánik

en: seconds
hu: másodpercek
