xkeyboard-config 1.6.99 - en to ky translation catalogue (407 entries)

en: (Legacy) Alternative
ky: (Эскирген) Альтернативдик

en: (Legacy) Alternative, Sun dead keys
ky: (Эскирген) Альтернативдик, атайын (dead keys) Sun клавишалары менен

en: (Legacy) Alternative, eliminate dead keys
ky: (Эскирген) Альтернативдик, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: 101/104 key Compatible
ky: 101/104 баскычтар менен жарамдуу

en: 101/qwerty/comma/Dead keys
ky: pc101, qwerty, үтүр, атайын (dead keys) клавишалары менен

en: 101/qwerty/comma/Eliminate dead keys
ky: pc101, qwerty, үтүр, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: 101/qwerty/dot/Dead keys
ky: pc101, qwerty, чекит, атайын (dead keys) клавшилары менен

en: 101/qwerty/dot/Eliminate dead keys
ky: pc101, qwerty, үтур, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: 101/qwertz/comma/Dead keys
ky: pc101, qwertz, үтур, атайын (dead keys) клавишалары менен

en: 101/qwertz/comma/Eliminate dead keys
ky: pc101, qwertz, үтүр, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: 101/qwertz/dot/Dead keys
ky: pc101, qwertz, чекит, атайын (dead keys) клавишалары менен

en: 101/qwertz/dot/Eliminate dead keys
ky: pc101, qwertz, чекит, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: 102/qwerty/comma/Dead keys
ky: pc102, qwerty, үтүр, атайын (dead keys) клавишалары менен

en: 102/qwerty/comma/Eliminate dead keys
ky: pc102, qwerty, үтүр, атаыйн (dead keys) клавишаларсыз

en: 102/qwerty/dot/Dead keys
ky: pc102, qwerty, чекит, атайын (dead keys) клавишалары менен

en: 102/qwerty/dot/Eliminate dead keys
ky: pc102, qwerty, чекит, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: 102/qwertz/comma/Dead keys
ky: pc102, qwertz, үтүр, атайын (dead keys) клавишалары менен

en: 102/qwertz/comma/Eliminate dead keys
ky: pc102, qwertz, үтур, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: 102/qwertz/dot/Dead keys
ky: pc102, qwertz, чекит, атайын (dead keys) клавишалары менен

en: 102/qwertz/dot/Eliminate dead keys
ky: pc102, qwertz, чекит, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: ACPI Standard
ky: ACPI стандарттуу

en: ATM/phone-style
ky: Банкомат(ATM)/телефондук стилинде

en: Acer Laptop
ky: Acer ноутбугу

en: Adding EuroSign to certain keys
ky: Белгилүү клавишаларга Евро белгисин кошуу.

en: Afg
ky: Афг

en: Afghanistan
ky: Афганистан

en: Akan
ky: Акан

en: Alb
ky: Алб

en: Albania
ky: Албания

en: Alt and Meta are on Alt keys
ky: Alt жана Meta Alt клавишаларда

en: Alt+Space
ky: Alt+Боштук

en: Alt/Win key behavior
ky: Alt/Win клавишалары

en: Alternative
ky: Альтернативдик

en: Alternative Eastern
ky: Альтернативдик

en: Alternative Phonetic
ky: Альтернативдүү фонетикалык

en: Alternative international (former us_intl)
ky: Эларалык Альтернативдик (мурунку us_intl)

en: Alternative, Sun dead keys
ky: Альтернативдик, атайын (dead keys) Sun клавишалары менен

en: Alternative, eliminate dead keys
ky: Альтернативдик, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: Alternative, latin-9 only
ky: Альтернативдик, latin-9 гана

en: And
ky: Анд

en: Andorra
ky: Андорра

en: Any Win key
ky: Каалаган Win клавишасы

en: Apostrophe (') variant
ky: Вариант апостроф (') менен

en: Apple Laptop
ky: Apple Ноутбугу

en: Ara
ky: Ара

en: Arabic
ky: Араб

en: Arm
ky: Арм

en: Armenia
ky: Армения

en: Asus Laptop
ky: Asus ноутбугу

en: At bottom left
ky: Төмөн сол жакта

en: At left of 'A'
ky: 'А' клавишанын сол жагында

en: Atsina
ky: Атсиндик

en: Aze
ky: Азр

en: Azerbaijan
ky: Азербайджан

en: Ban
ky: Бан

en: Bangladesh
ky: Бангладеш

en: Bashkirian
ky: Башкирдик

en: Bel
ky: Бел

en: Belarus
ky: Беларусия

en: Belgium
ky: Бельгия

en: Bengali
ky: Бенгальдык

en: Bengali Probhat
ky: Бенгальдык Пробат

en: Bepo, ergonomic, Dvorak way
ky: Бепо, эргономикалык, Dvorak'ка окшош

en: Bepo, ergonomic, Dvorak way, latin-9 only
ky: Бепо, эргономикалык, Dvorak'ка окшош, latin-9 гана

en: Bgr
ky: Болг

en: Bhu
ky: Бут

en: Bhutan
ky: Бутан

en: Biblical Hebrew (Tiro)
ky: Библейдик иврит (Tiro)

en: Bih
ky: Босн

en: Blr
ky: Бел

en: Bosnia and Herzegovina
ky: Босния жана Герциговиния

en: Both Alt keys together
ky: Эки Alt клавишалары бирге

en: Both Ctrl keys together
ky: Эки Ctrl клавишалары бирге

en: Both Shift keys together
ky: Эки Shift клавишалары бирге

en: Bra
ky: Бра

en: Braille
ky: Браиил

en: Brazil
ky: Бразилия

en: Breton
ky: Бретон

en: Brl
ky: Брл

en: Bulgaria
ky: Болгария

en: Cambodia
ky: Камбоджия

en: Can
ky: Кан

en: Canada
ky: Канада

en: CapsLock acts as Shift with locking. Shift doesn't affect CapsLock
ky: CapsLock Shift блокировка менен клавишасы катары амал жасайт. Shift CapsLock амалына тоскол болбойт

en: CapsLock is disabled
ky: CapsLock иштен чыгарылды

en: CapsLock uses internal capitalization. Shift "pauses" CapsLock
ky: CapsLock ички капитализацыяны ачат. Shift CapsLock амалын токтотот

en: CapsLock uses internal capitalization. Shift doesn't affect CapsLock
ky: CapsLock ички капитализацыяны ачат. Shift CapsLock амалына таасир тийгизбейт

en: Cedilla
ky: Седиль

en: Che
ky: Че

en: Cherokee
ky: Чероки

en: Cherry Blue Line CyBo@rd (alternate option)
ky: Cherry Blue Line CyBo@rd (альтернативдик)

en: China
ky: Кытай

en: Chuvash
ky: Чуваш

en: Chuvash Latin
ky: Чуваш латындык

en: Classic
ky: Классикалык

en: Classic Dvorak
ky: Классикалык Дровак

en: Compaq Internet Keyboard (13 keys)
ky: Compaq "Интернет" клавиатурасы (13 клавиша менен)

en: Compaq Internet Keyboard (18 keys)
ky: Compaq "Интернет" клавиатурасы (18 клавиша менен)

en: Compaq Internet Keyboard (7 keys)
ky: Compaq "Интернет" клавиатурасы  (7 клавиша менен)

en: Congo, Democratic Republic of the
ky: Конго, Демократикалык республикасы

en: Couer D'alene Salish
ky: Салишдик кёр-д’ален

en: Crimean Tatar (Dobruca-1 Q)
ky: Крым татардык (Dobruca-1 Q)

en: Crimean Tatar (Dobruca-2 Q)
ky: Крым татардык (Dobruca-2 Q)

en: Crimean Tatar (Turkish Alt-Q)
ky: Крым татардык (түрк Alt-Q)

en: Crimean Tatar (Turkish F)
ky: Крым татардык (түрк F)

en: Crimean Tatar (Turkish Q)
ky: Крым татардык (түрк Q)

en: Croatia
ky: Хорватия

en: Ctrl key position
ky: Ctrl клавишанын жайгашуусу

en: Cyrillic
ky: Кириллица

en: Cyrillic, Z and ZHE swapped
ky: Кирилл, З жана Ж орундарын алмаштырган

en: Cze
ky: Чех

en: Czechia
ky: Чехия

en: Dan
ky: Дан

en: Dead acute
ky: Dead acute атайын символу

en: Dead grave acute
ky: Dead grave acute атайын символу

en: Dell 101-key PC
ky: Dell 101-клавиша менен PC

en: Dell Laptop/notebook Inspiron 6xxx/8xxx
ky: Dell Inspiron 6xxx/8xxx ноутбугу

en: Dell Laptop/notebook Precision M series
ky: Dell Precision M сериялуу ноутбугу

en: Dell Latitude series laptop
ky: Dell Latitude сериялуу ноутбугу

en: Denmark
ky: Дания

en: Deu
ky: Нем

en: Diamond 9801 / 9802 series
ky: Diamond 9801 / 9802 сериялары

en: Dvorak
ky: Дровак

en: Eastern
ky: Чыгыш

en: English
ky: Англис

en: Enter on keypad
ky: Enter сандык клавиатурасында

en: Epo
ky: Эсп

en: Esp
ky: Исп

en: Esperanto
ky: Эсперанто

en: Est
ky: Эст

en: Estonia
ky: Эстония

en: Eth
ky: Эфп

en: Ethiopia
ky: Эфиопия

en: Ewe
ky: Эве

en: Extended
ky: Кеңейтилген

en: Fao
ky: Фар

en: Faroe Islands
ky: Фаро аралдары

en: Fin
ky: Фин

en: Finland
ky: Финляндия

en: Fra
ky: Фра

en: France
ky: Франция

en: French
ky: Француз

en: French (Macintosh)
ky: Француз (Macintosh)

en: French Dvorak
ky: Француз Dvorak

en: French, Sun dead keys
ky: Француз,атайын (dead keys) Sun клавишалары менен

en: Fula
ky: Фула

en: GBr
ky: Брит

en: Ga
ky: Га

en: Generic 101-key PC
ky: Жалпы 101-клавишалары менен PC

en: Generic 102-key (Intl) PC
ky: Жалпы 102-клавишалары менен (Инт.) PC

en: Generic 104-key PC
ky: Жалпы 104-клавишалары менен PC

en: Generic 105-key (Intl) PC
ky: Жалпы 105-клавишалары менен (Инт.) PC

en: Geo
ky: Груз

en: Georgia
ky: Грузия

en: Georgian
ky: Грузиндик

en: Georgian AZERTY Tskapo
ky: Грузин AZERTY Tskapo

en: German (Macintosh)
ky: Немец (Macintosh)

en: German, Sun dead keys
ky: Немец, атайын (dead keys) Sun клавишалары менен

en: Germany
ky: Германия

en: Gha
ky: Ган

en: Ghana
ky: Гана

en: Gre
ky: Гре

en: Greece
ky: Греция

en: Gui
ky: Гви

en: Guinea
ky: Гвинея

en: Gujarati
ky: Гуджарати

en: Gurmukhi
ky: Гурмукхи

en: Gurmukhi Jhelum
ky: Гурмукхи Jhelum

en: Gyration
ky: Гирашн

en: Hausa
ky: Хауза

en: Hindi Bolnagri
ky: Хинди Болнагри

en: Hindi Wx
ky: Хинди Wx

en: Hrv
ky: Хорв

en: Hun
ky: Венг

en: Hungary
ky: Венгрия

en: ISO Alternate
ky: Кошумча ISO

en: Iceland
ky: Исландия

en: Ind
ky: Инд

en: India
ky: Индия

en: Inuktitut
ky: Иннуитская

en: Iran
ky: Иран

en: Iraq
ky: Ирак

en: Ireland
ky: Ирландия

en: Irl
ky: Ирл

en: Irn
ky: Фарс

en: Irq
ky: Ирк

en: Isl
ky: Исл

en: Isr
ky: Ивр

en: Israel
ky: Израиль

en: Ita
ky: Ит

en: Italy
ky: Италия

en: Japan
ky: Япония

en: Jpn
ky: Яп

en: Kalmyk
ky: Калмык

en: Kana
ky: Кана

en: Kannada
ky: Каннада

en: Kashubian
ky: Кашуб

en: Kaz
ky: Каз

en: Kazakh with Russian
ky: Казакча Орусча менен

en: Kazakhstan
ky: Казахстан

en: Key to choose 3rd level
ky: 3-чү денгээлди тандоо баскычы

en: Kgz
ky: Кгз

en: Khm
ky: Кхм

en: Komi
ky: Коми

en: Kor
ky: Кор

en: Korea, Republic of
ky: Корея Республикасы

en: Ktunaxa
ky: Кутенай

en: Kurdish, (F)
ky: Курд, (F)

en: Kurdish, Arabic-Latin
ky: Курд, араб-латын

en: Kurdish, Latin Alt-Q
ky: Курд, латын Alt-Q

en: Kurdish, Latin Q
ky: Курд, латын Q

en: Kyrgyzstan
ky: Кыргызстан

en: LAm
ky: ЛатАм

en: Lao
ky: Лао

en: Laos
ky: Лаос

en: Latin
ky: Латын

en: Latin American
ky: Латын американдык

en: Latin Unicode
ky: Латын Unicode

en: Latin Unicode qwerty
ky: Латын Unicode qwerty

en: Latin qwerty
ky: Латын qwerty

en: Latin unicode
ky: Латын unicode

en: Latin unicode qwerty
ky: Латын unicode qwerty

en: Latvia
ky: Латвия

en: Lav
ky: Лат

en: Left Alt
ky: Сол Alt

en: Left Alt (while pressed)
ky: Сол Alt клавишасы (басылган учурда)

en: Left Ctrl
ky: Сол Ctrl

en: Left Shift
ky: Сол Shift

en: Left Win
ky: Сол Win

en: Left Win (while pressed)
ky: Сол Alt клавишасы (басылган учурда)

en: Lithuania
ky: Литва

en: Logitech Cordless Desktop (alternate option)
ky: Logitech Cordless Desktop (альтернативдик вариант)

en: Logitech Cordless Desktop Pro (alternate option 2)
ky: Logitech Cordless Desktop Pro (альтернативдик вариант 2)

en: Logitech iTouch Cordless Keyboard (model Y-RB6)
ky: Logitech iTouch Cordless Keyboard (Y-RB6 модели)

en: Ltu
ky: Лит

en: MacBook/MacBook Pro (Intl)
ky: MacBook/MacBook Pro (Инт.)

en: Macedonia
ky: Македония

en: Macintosh Old
ky: Эски Macintosh

en: Macintosh, Sun dead keys
ky: Macintosh, атайын (dead keys) Sun клавишалары менен

en: Make CapsLock an additional Backspace
ky: CapsLock кошумча Боштук клавиша катары колдонуу

en: Make CapsLock an additional Ctrl
ky: CapsLock кошумча Ctrl клавиша катары колдонуу

en: Make CapsLock an additional ESC
ky: CapsLock кошумча ESC клавиша катары колдонуу

en: Make CapsLock an additional Hyper
ky: CapsLock кошумча Hyper клавиша катары колдонуу

en: Make CapsLock an additional NumLock
ky: CapsLock кошумча NumLock клавиша катары колдонуу

en: Make CapsLock an additional Super
ky: CapsLock кошумча Super клавиша катары колдонуу

en: Mal
ky: Мал

en: Malayalam
ky: Малайaлам

en: Malayalam Lalitha
ky: Малайaлам (Lalitha)

en: Maldives
ky: Мальдивалар

en: Malta
ky: Мальта

en: Mao
ky: Мао

en: Maori
ky: Маори

en: Microsoft Internet Keyboard Pro, Swedish
ky: Microsoft Internet Keyboard Pro, швед

en: Mkd
ky: Мак

en: Mlt
ky: Мальт

en: Mmr
ky: Мьянм

en: Mng
ky: Монг

en: Mongolia
ky: Монголия

en: Montenegro
ky: Черногория

en: Morocco
ky: Морокко

en: Multilingual
ky: Көп тилдүү

en: Multilingual, first part
ky: Көп тилдүү, биринчи бөлүк

en: Multilingual, second part
ky: Көп тилдүү, экинчи бөлүк

en: Myanmar
ky: Мьянмар

en: Nativo for Esperanto
ky: Nativo эсперанто үчүн

en: Nep
ky: Неп

en: Nepal
ky: Непал

en: Netherlands
ky: Нидерландия

en: New phonetic
ky: Жаңы фонетикалык

en: Nig
ky: Нгр

en: Nigeria
ky: Нигерия

en: Nld
ky: Флам

en: Nor
ky: Нор

en: Northern Saami
ky: Түндүк Саами

en: Norway
ky: Норвегия

en: OLPC Southern Uzbek
ky: Түштүк-өзбөк OLPC

en: Occitan
ky: Окситандык

en: Ogham
ky: Огхам

en: Ogham IS434
ky: Огхам IS434

en: Oriya
ky: Орийя

en: Ossetian
ky: Осетиндик

en: Ossetian, Winkeys
ky: Осетиндик Windows клавиатурасы

en: Ossetian, legacy
ky: Осетиндик, эскирген

en: PC-98xx Series
ky: PC-98xx

en: Pak
ky: Пак

en: Pakistan
ky: Пакистан

en: Pashto
ky: Пуштундук

en: Pattachote
ky: Паттачот

en: Phonetic
ky: Фонетикалык

en: Phonetic Winkeys
ky: Win клавишалары менен фонетикалык

en: Pol
ky: Польск

en: Poland
ky: Польша

en: Polytonic
ky: Полифоникалык

en: Portugal
ky: Португалия

en: Probhat
ky: Пробат

en: Prt
ky: Порт

en: Right Alt
ky: Оң Alt

en: Right Alt (while pressed)
ky: Оң Alt клавишасы (басылган учурда)

en: Right Alt key never chooses 3rd level
ky: Оң Alt клавишасы эч качан 3-чү денгээлди тандабайт

en: Right Alt, Shift+Right Alt key is Multi_Key
ky: Оң Alt, Shift жана оң Alt бирге Multi_Key катары амал жасайт

en: Right Ctrl
ky: Оң Ctrl

en: Right Ctrl (while pressed)
ky: Оң Alt клавишасы (басылган учурда)

en: Right Ctrl as Right Alt
ky: Оң Ctrl оң Alt клавишадай амал жасайт

en: Right Shift
ky: Оң Shift

en: Right Win
ky: Оң Win

en: Right Win (while pressed)
ky: Оң Win клавишасы (басылган учурда)

en: Right handed Dvorak
ky: Dvorak оң колдуу адамдар үчүн

en: Romania
ky: Румыния

en: Romanian keyboard with German letters
ky: Румындык клавиатура немец ариптери менен

en: Romanian keyboard with German letters, eliminate dead keys
ky: Румындык клавиатура немец ариптери менен, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: Rou
ky: Рум

en: Rus
ky: Рус

en: Russia
ky: Россия

en: Russian
ky: Орусча

en: Russian phonetic
ky: Орусча фонетикалык

en: Russian phonetic Dvorak
ky: Орусча фонетикалык Dvorak

en: Russian phonetic, eliminate dead keys
ky: Орусча фонетикалык, атайын (dead keys) клавишаларсыз

en: Russian with Kazakh
ky: Орусча Казакча менен

en: Serbia
ky: Сербия

en: Shift cancels CapsLock
ky: Shift CapsLock амалын очүрөт

en: Shift with numeric keypad keys works as in MS Windows
ky: Shift сандык клавиатура клавишалары менен MS Windows'тогу клавишадай амал жасайт

en: Simple
ky: Жөнөкөй

en: Slovakia
ky: Словакия

en: Slovenia
ky: Словения

en: South Africa
ky: Түштүк Африка

en: Southern Uzbek
ky: Түштүк өзбөкчө

en: Spain
ky: Испания

en: Special keys (Ctrl+Alt+&lt;key&gt;) handled in a server
ky: Атайын клавишалар (Ctrl+Alt+&lt;клв&gt;) сервер менен долборлонот

en: SrL
ky: ШрЛ

en: Sri Lanka
ky: Шри Ланка

en: Standard
ky: Стандарттык

en: Standard (Cedilla)
ky: Стандарттык (Седиль)

en: Standard RSTU
ky: Стандарттык RSTU

en: Standard RSTU on Russian layout
ky: Стандарттык RSTU, орусча

en: Sun dead keys
ky: Атайын (dead keys) Sun клавишалар

en: Svk
ky: Слов

en: Svn
ky: Cловен

en: Swap Ctrl and CapsLock
ky: Ctrl жана CapsLock клавишаларды алмаштыруу

en: Swap ESC and CapsLock
ky: ESC жана CapsLock клавишаларды алмаштыруу

en: Swe
ky: Швед

en: Sweden
ky: Швеция

en: Switzerland
ky: Швейцария

en: Symplon PaceBook (tablet PC)
ky: Symplon PaceBook (чөнтөк ПК)

en: Syr
ky: Асс

en: Syria
ky: Сирийдик

en: Syriac
ky: Сирийдик

en: Syriac phonetic
ky: Сирийдик фонетикалык

en: Tajikistan
ky: Таджикистан

en: Tamil
ky: Тамильдик

en: Tamil TAB Typewriter
ky: Тамильдик "Басма машинасы" TAB

en: Tamil TSCII Typewriter
ky: Тамиль TSCII печать машинасы

en: Tamil Unicode
ky: Тамиль Unicode

en: Tatar
ky: Татар

en: Telugu
ky: Телугу

en: Tha
ky: Тай

en: Thailand
ky: Тайланд

en: Tibetan
ky: Тибет

en: Tibetan (with ASCII numerals)
ky: Тибет (ASCII номерлери менен)

en: Tifinagh
ky: Тифинагдык

en: Tifinagh Alternative
ky: Тифинагдык альтернативдик

en: Tifinagh Alternative Phonetic
ky: Тифинагдык альтернативдик фонетикалык

en: Tifinagh Extended
ky: Тифинагдык кеңейтилген

en: Tifinagh Extended Phonetic
ky: Тифинагдык кеңейтилген фонетикалык

en: Tifinagh Phonetic
ky: Тифинагдык фонетикалык

en: Tilde (~) variant
ky: Тильда (~) менен вариант

en: Tjk
ky: Тадж

en: Traditional phonetic
ky: Традициондук фонетикалык

en: Tur
ky: Тур

en: Turkey
ky: Турция

en: Turkmenistan
ky: Түркменистан

en: Typewriter
ky: Басма машинасы

en: US keyboard with Bosnian digraphs
ky: АКШ клавиатурасы боснийдик диграфтар менен

en: US keyboard with Bosnian letters
ky: АКШ клавиатурасы боснийдик ариптер менен

en: US keyboard with Croatian digraphs
ky: АКШ клавиатурасы хорваттык диграфтар менен

en: US keyboard with Croatian letters
ky: АКШ клавиатурасы хорваттык ариптер менен

en: US keyboard with Estonian letters
ky: АКШ клавиатурасы эстондук ариптер менен

en: US keyboard with Italian letters
ky: АКШ клавиатурасы итальяндык ариптер менен

en: US keyboard with Lithuanian letters
ky: АКШ клавиатурасы литовдук ариптер менен

en: US keyboard with Slovenian letters
ky: АКШ клавиатурасы словендик ариптер менен

en: USA
ky: АКШ

en: Udmurt
ky: Удмурттук

en: Ukr
ky: Укр

en: Ukraine
ky: Украина

en: United Kingdom
ky: Англис (Улуу Британия)

en: Urdu, Alternative phonetic
ky: Урду, альтернативдик фонетикалык

en: Urdu, Phonetic
ky: Урду, фонетикалык

en: Urdu, Winkeys
ky: Урду, Windows клавишалары менен

en: Use Bosnian digraphs
ky: Боснийдик диаграфтарды колдонуу

en: Use Croatian digraphs
ky: Хорваттык диаграфтарды колдонуу

en: Use guillemets for quotes
ky: Француздук тырмакчаларды тырмакчалардай колдонуу

en: Use keyboard LED to show alternative layout
ky: Клавиатура индикаторлорду кошумча группаларды көрсөтүү үчүн колдонуу

en: Uzb
ky: Өзб

en: Uzbekistan
ky: Өзбекистан

en: Vietnam
ky: Вьетнам

en: Vnm
ky: Вьет

en: Western
ky: Батыш

en: Winkeys
ky: Windows клавиатурасы

en: With &lt;\|&gt; key
ky: &lt;\|&gt; клавиша менен

en: With guillemets
ky: Француздук тырмакчалар менен

en: Yakut
ky: Якуттук

en: Yoruba
ky: Йоруба

en: Z and ZHE swapped
ky: З жана Ж орундарын алмаштырган

en: Zar
ky: ЮАР

en: azerty/digits
ky: azerty/цифры

en: digits
ky: сандар

en: qwerty, extended Backslash
ky: qwerty, Backslash кеңейтилген функциялары

en: qwerty/digits
ky: qwerty/сандар
