PackageKit - en to lv translation catalogue (256 entries)

en: (seconds)
lv: (sekundes)

en: A correct role is required
lv: Nepieciešama pareiza loma

en: A destination directory and the package names to download are required
lv: Jānorāda mērķa mape un lejupielādējamo pakotņu nosaukumi

en: A filename to install is required
lv: Jānorāda instalējamās datnes nosaukums

en: A licence identifier (eula-id) is required
lv: Nepieciešams licences identifikators (eula-id)

en: A package name is required
lv: Nepieciešams pakotnes nosaukums

en: A package name to install is required
lv: Jānorāda instalējamās pakotnes nosaukums

en: A package name to remove is required
lv: Jānorāda noņemamās pakotnes nosaukums

en: A package name to resolve is required
lv: Jānorāda atrodamās pakotnes nosaukums

en: A package provide string is required
lv: Nepieciešama pakotnes nodrošinājuma virkne

en: A repo name, parameter and value are required
lv: Nepieciešams krātuves nosaukums, parametri un vērtības

en: A repository name is required
lv: Jānorāda krātuves nosaukums

en: A search term is required
lv: Vajadzīga meklēšanas frāze

en: A search type is required, e.g. name
lv: Trūkst meklēšanas tips, piemēram, nosaukums

en: A type, key_id and package_id are required
lv: Nepieciešams tips, key_id un package_id

en: Accept EULA
lv: Pieņemt licences līgumu

en: Accepting EULA
lv: Apstiprina EULA

en: Affected packages:
lv: Ietekmētās pakotnes:

en: Affected packages: None
lv: Ietekmētās pakotnes: neviena

en: Agreement
lv: Vienošanās

en: An action, e.g. 'update-packages' is required
lv: Ir nepieciešama darbība, piemēram 'update-packages'

en: Application restart required by:
lv: Lietotnes pārstartēšanu pieprasa:

en: Authentication is required to accept a EULA
lv: Nepieciešama autentifikācija, lai pieņemtu licences līgumu

en: Authentication is required to cancel a task that was not started by yourself
lv: Nepieciešama autentifikācija, lai apturētu uzdevumu, kuru jūs neesat uzdevis

en: Authentication is required to clear the offline updates message
lv: Lai attīrītu nesaistes atjaunināšanas ziņojumus, jāautentificējas

en: Authentication is required to repair the installed software
lv: Vajag autentificēties, lai salabotu un instalētu programmatūru

en: Authentication is required to trigger offline updates
lv: Lai palaistu nesaistes atjauninājumus, jāautentificējas

en: Available
lv: Pieejama

en: Blocked
lv: Bloķēta

en: Cancel foreign task
lv: Atcelt ārējo uzdevumu

en: Canceling
lv: Atceļ

en: Cancelling
lv: Atceļ

en: Category
lv: Kategorija

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Checking applications in use
lv: Pārbauda izmantotās lietotnes

en: Checking libraries in use
lv: Pārbauda izmantotās bibliotēkas

en: Checking signatures
lv: Pārbauda parakstus

en: Cleaned up
lv: Satirīta

en: Cleaning up
lv: Uzkopj

en: Cleaning up packages
lv: Sattīra pakotnes

en: Clear offline update message
lv: Attīrīt nesaistes atjaunināšanas ziņojumus

en: Command failed
lv: Komanda neizdevās

en: Command line
lv: Komandrinda

en: Committing changes
lv: Nosūta izmaiņas

en: Copying files
lv: Kopē datnes

en: Debugging Options
lv: Atkļūdošanas opcijas

en: Details about the update:
lv: Sīkāka informācija par atjauninājumiem:

en: Directory not found
lv: Mape nav atrasta

en: Disable the idle timer
lv: Deaktivēt brīvo taimeri

en: Disabled
lv: Deaktivēts

en: Distribution
lv: Distribūcija

en: Do not install these packages unless you are sure it is safe to do so.
lv: Neinstalējiet šīs pakotnes, ja vien esat droši, ka to var droši darīt.

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
lv: Neinstalējiet šo pakotni, ja vien jūs esat droši, ka to var darīt.

en: Do not update these packages unless you are sure it is safe to do so.
lv: Neatjauniniet šīs pakotnes, ja vien esat droši, ka to var droši darīt.

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
lv: Neatjauniniet šo pakotni, ja vien jūs esat droši, ka to var darīt.

en: Do you accept this agreement?
lv: Vai jūs pieņemat šo vienošanos?

en: Do you accept this signature?
lv: Vai vēlaties pieņemt šo parakstu?

en: Do you want to allow installing of unsigned software?
lv: Vai vēlaties atļaut neparakstītas programmatūras instalēšanu?

en: Don't clear environment on startup
lv: Startējoties nevar attīrīt vidi

en: Downloaded
lv: Lejupielādēta

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Downloading file lists
lv: Lejupielādē datņu sarakstus

en: Downloading filelists (this may take some time to complete).
lv: Lejupielādē datņu sarakstus (līdz tā pabeigšanai var paiet kāds laiciņš).

en: Downloading groups
lv: Lejupielādē grupas

en: Downloading list of packages
lv: Lejupielādē pakotņu sarakstus

en: Downloading lists of changes
lv: Lejupielādē izmaiņu sarakstus

en: Downloading packages
lv: Lejupielādē pakotnes

en: Downloading repository information
lv: Lejupielādē informāciju par krātuvēm

en: Downloading update information
lv: Lejupielādē informāciju par atjauninājumu

en: Duration
lv: Ilgums

en: Enabled
lv: Aktivēts

en: End user licence agreement required
lv: Nepieciešams lietotāja licences līgums

en: Enhancement
lv: Uzlabojums

en: Exit after a small delay
lv: Iziet pēc neilgas pauzes

en: Exit after the engine has loaded
lv: Iziet pēc dziņa ielādes

en: Expected package name, actually got file. Try using 'pkcon install-local %s' instead.
lv: Gaidīja pakotnes nosaukumu, faktiski saņēma datni. Mēģiniet tā vietā izmantot 'pkcon install-local %s'.

en: Failed to contact PackageKit
lv: Neizdevās sazināties ar PackageKit

en: Failed to get daemon state
lv: Neizdevās saņemt dēmona stāvokli

en: Failed to get properties
lv: Neizdevās saņemt īpašības

en: Failed to get the time since this action was last completed
lv: Neizdevās iegūt laiku, kopš šī darbība tika pēdējo reizi izpildīta

en: Failed to install packages
lv: Neizdevās instalēt pakotnes

en: Failed to launch:
lv: Neizdevās palaist:

en: Failed to parse command line
lv: Neizdevās apstrādāt komandrindu

en: Failed to search for file
lv: Neizdevās meklēt datni

en: False
lv: Aplams

en: Fatal error
lv: Fatāla kļūda

en: File already exists: %s
lv: Datne jau eksistē — %s

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Generating package lists
lv: Ģenerē pakotņu sarakstus

en: Getting categories
lv: Iegūst kategorijas

en: Getting dependencies
lv: Iegūst atkarības

en: Getting details
lv: Iegūst sīkāku informāciju par pakotni

en: Getting file list
lv: Iegūst datņu sarakstu

en: Getting information
lv: Iegūst informāciju

en: Getting packages
lv: Iegūst pakotnes

en: Getting provides
lv: Iegūst nodrošinājumus

en: Getting repositories
lv: Iegūst krātuves

en: Getting requires
lv: Iegūst pieprasītās pakotnes

en: Getting the list of files failed
lv: Neizdevās iegūt datņu sarakstu

en: Getting transactions
lv: Iegūst transakcijas

en: Getting update details
lv: Iegūst sīkāku informāciju par atjauninājumu

en: Getting updates
lv: Iegūst atjauninājumus

en: Getting upgrades
lv: Iegūst uzlabojumus

en: Icon
lv: Ikona

en: Important
lv: Svarīgs

en: Install package '%s' to provide command '%s'?
lv: Instalēt pakotni '%s', lai nodrošinātu komandu '%s'?

en: Install signed package
lv: Instalēt parakstītu pakotni

en: Install the packages without asking for confirmation
lv: Instalējiet pakotnes, neprasot apstiprināšanu

en: Install untrusted local file
lv: Instalēt neuzticamu vietējo datni

en: Installed
lv: Instalēta

en: Installing
lv: Instalē

en: Installing files
lv: Instalē datnes

en: Installing packages
lv: Instalē pakotnes

en: Installing signature
lv: Instalē parakstu

en: Installing updates
lv: Instalē atjauninājumus

en: Issued
lv: Izdots

en: Key ID
lv: Atslēgas ID

en: Key Timestamp
lv: Atslēgas laika spiedogs

en: Key URL
lv: Atslēgas URL

en: Key fingerprint
lv: Atslēgas nospiedums

en: Key user
lv: Atslēgas lietotājs

en: Loading cache
lv: Ielādē kešu

en: Loading list of packages.
lv: Ielādēt pakotņu sarakstu.

en: Media change required
lv: Nepieciešams nomainīt datu nesēju

en: Media label
lv: Datu nesēja etiķete

en: Media type
lv: Datu nesēja veids

en: More than one package matches:
lv: Atbilst vairāk kā viena pakotne:

en: Name
lv: Nosaukums

en: No files
lv: Nav datņu

en: No packages require updating to newer versions.
lv: Neviena pakotne nav jāatjaunina uz jaunāku versiju.

en: Normal
lv: Normāls

en: Obsoleted
lv: Atzīmēta kā novecojuša

en: Obsoletes
lv: Novecojušie

en: Obsoleting
lv: Atzīmē kā novecojušas

en: Obsoleting packages
lv: Atzīmē pakotnes kā novecojušas

en: Option '%s' is not supported
lv: Opcija '%s' nav norādīta

en: Package description
lv: Pakotnes apraksts

en: Package files
lv: Pakotņu datnes

en: PackageKit Console Interface
lv: PackageKit konsoles saskarne

en: PackageKit Monitor
lv: PackageKit pārraugs

en: PackageKit service
lv: PackageKit serviss

en: Packages providing this file are:
lv: Pakotnes, kas nodrošina šo datni, ir:

en: Packaging backend to use, e.g. dummy
lv: Izmantojamā pakošanas aizmugure, piemēram, dummy

en: Parent
lv: Vecāks

en: Percentage
lv: Procenti

en: Please choose a command to run
lv: Lūdzu, izvēlieties palaižamo komandu

en: Please choose a package to install
lv: Lūdzu, izvēlieties instalējamo pakotni

en: Please choose the correct package:
lv: Izvēlieties pareizo pakotni:

en: Please enter a number from 1 to %i:
lv: Ievadiet skaitli no 1 līdz %i:

en: Please insert the correct media
lv: Ievietojiet pareizo datu nesēju

en: Please logout and login to complete the update as important security updates have been installed.
lv: Lūdzu, izrakstieties, lai pabeigtu atjaunināšanu, jo ir uzinstalēti svarīgi drošības atjauninājumi.

en: Please logout and login to complete the update.
lv: Lūdzu, izrakstieties, lai pabeigtu atjaunināšanu.

en: Please restart the computer to complete the update as important security updates have been installed.
lv: Lūdzu, pārstartējiet datoru, lai pabeigtu atjaunināšanu, jo ir uzinstalēti svarīgi drošības atjauninājumi.

en: Please restart the computer to complete the update.
lv: Lūdzu, pārstartējiet datoru, lai pabeigtu atjaunināšanu.

en: Print to screen a machine readable output, rather than using animated widgets
lv: Uz ekrāna drukā mašīnlasāmu izvad, nevis izmanto animētas logdaļas

en: Proceed with changes?
lv: Turpināt veikt izmaiņas?

en: Querying
lv: Vaicā

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Refreshing cache
lv: Atsvaidzina kešu

en: Refreshing software list
lv: Atsvaidzina programmatūras sarakstu

en: Reinstalled
lv: Pārinstalēta

en: Reinstalling
lv: Pārinstalē

en: Remove package
lv: Izņemt pakotni

en: Removed
lv: Izņēmta

en: Removing
lv: Izņem

en: Removing packages
lv: Izņem pakotnes

en: Repackaging files
lv: Pārpako datnes

en: Repair System
lv: Salabot sistēmu

en: Requesting data
lv: Pieprasa datus

en: Resolving
lv: Atrisina

en: Resolving dependencies
lv: Atrisina atkarības

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Results:
lv: Rezultāts:

en: Role
lv: Loma

en: Run similar command:
lv: Palaist līdzīgu komandu:

en: Run the command using idle network bandwidth and also using less power
lv: Izpildīt komandu, izmantojot dīkstāves tīkla platjoslu, kā arī izmantojot mazāk enerģijas

en: Running
lv: Darbojas

en: Scanning applications
lv: Skenē lietotnes

en: Searching by details
lv: Meklē pēc sīkākas informācijas

en: Searching by file
lv: Meklē pēc datnes

en: Searching by name
lv: Meklē pēc nosaukuma

en: Searching groups
lv: Meklē grupās

en: Security
lv: Drošības

en: Session restart (security) required:
lv: Sesijas pārstartēšanu (drošības dēļ) pieprasa:

en: Session restart required:
lv: Sesijas pārstartēšanu pieprasa:

en: Set network proxy
lv: Iestatīt tīkla starpniekserveri

en: Set the filter, e.g. installed
lv: Iestatīt filtru, piemēram, 'uzinstalēts'

en: Setting data
lv: Iestata datus

en: Show debugging information for all files
lv: Rādīt informāciju par atkļūdošanu visām datnēm

en: Show debugging options
lv: Rādīt atkļūdošanas opcijas

en: Show the program version and exit
lv: Rādīt programmas versiju un iziet

en: Show version and exit
lv: Rādīt versiju un iziet

en: Similar command is:
lv: Līdzīga komanda ir:

en: Similar commands are:
lv: Līdzīgas komandas ir:

en: Software source name
lv: Programmatūras avota nosaukums

en: Software source signature required
lv: Nepieciešams programmatūras avota paraksts

en: Starting
lv: Startējas

en: State
lv: Stāvoklis

en: Status
lv: Statuss

en: Subcommands:
lv: Apakškomandas:

en: Succeeded
lv: Izdevās

en: Suitable packages are:
lv: Piemērotas pakotnes ir:

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: System restart (security) required by:
lv: Sistēmas pārstartēšanu (drošības dēļ) pieprasa:

en: System restart required by:
lv: Sistēmas pārstartēšanu pieprasa:

en: System time
lv: Sistēmas laiks

en: Testing changes
lv: Testē izmaiņas

en: Text
lv: Teksts

en: The agreement was not accepted.
lv: Vienošanās nav pieņemta.

en: The correct media was not inserted.
lv: Netika ievietots pareizais datu nesējs.

en: The daemon crashed mid-transaction!
lv: Dēmons avarēja transakcijas laikā!

en: The filter specified was invalid
lv: Norādītais filtrs nav derīgs

en: The following packages are untrusted:
lv: Sekojošās pakotnes nav uzticamas:

en: The following packages have to be downgraded:
lv: Jāpazemina sekojošās pakotnes:

en: The following packages have to be installed:
lv: Jāinstalē sekojošās pakotnes:

en: The following packages have to be reinstalled:
lv: Jāpārinstalē sekojošās pakotnes:

en: The following packages have to be removed:
lv: Jāizņem sekojošās pakotnes:

en: The following packages have to be updated:
lv: Jāuzlabo sekojošās pakotnes:

en: The maximum metadata cache age. Use -1 for 'never'.
lv: Maksimālais metadatu pieglabāšanas laiks. Lietojiet -1 opcijai 'never' (nekad).

en: The package providing this file is:
lv: Pakotne, kura nodrošina šo datni:

en: The proxy could not be set
lv: Nevarēja iestatīt starpnieku

en: The signature was not accepted.
lv: Paraksts nav apstiprināts.

en: The software is not from a trusted source.
lv: Programma nav no uzticama avota.

en: The transaction did not proceed.
lv: Transakcija nenoritēja.

en: The transaction failed
lv: Transakcija neizdevās

en: The unsigned software will not be installed.
lv: Neparakstīta programmatūra netiks instalēta.

en: There are no packages to update.
lv: Nav pakotņu, ko atjaunināt.

en: There are no updates available at this time.
lv: Šobrīd nav pieejamu atjauninājumu.

en: There are no upgrades available at this time.
lv: Šobrīd nav pieejamu uzlabojumu.

en: This tool could not find all the packages: %s
lv: Šis rīks nevarēja atrast visas pakotnes: %s

en: This tool could not find any available package: %s
lv: Šis rīks nevarēju atrast nevienu pieejamu pakotni: %s

en: This tool could not find the installed package: %s
lv: Šis rīks nevarēju atrast nevienu uzinstalētu pakotni: %s

en: This tool could not find the package: %s
lv: Šis rīks nevarēju atrast nevienu pakotni: %s

en: Transaction
lv: Transakcija

en: Trigger offline updates
lv: Izpildīt nesaistes atjauninājumus

en: Trivial
lv: Triviāls

en: True
lv: Patiess

en: Type
lv: Tips

en: Unknown role type
lv: Nezināms lomas tips

en: Unknown state
lv: Nezināms stāvoklis

en: Update text
lv: Atjaunināt nākošo

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Updates
lv: Atjauninājumi

en: Updating
lv: Atjaunina

en: Updating packages
lv: Atjaunina pakotnes

en: Updating running applications
lv: Atjaunina šobrīd palaistās lietotnes

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: User aborted selection
lv: Lietotājs apturēja izvēli

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Vendor
lv: Ražotājs

en: Waiting for authentication
lv: Gaida lietotāja autentifikāciju

en: Waiting for package manager lock
lv: Gaida pakotņu pārvaldnieka slēgumu

en: Waiting for package manager lock.
lv: Gaida pakotņu pārvaldnieka slēgumu.

en: Waiting in queue
lv: Gaida rindā

en: You need to specify a list file to create
lv: Jums jānorāda saraksta datne, ko izveidot

en: command not found
lv: komanda nav atrasta
