virt-manager - en to nl translation catalogue (623 entries)

en: 
    Starting install...
nl: 
    Installatie wordt gestart...

en: %(currentmem)s of %(maxmem)s
nl: %(currentmem)s van %(maxmem)s

en: %(graphicstype)s Server
nl: %(graphicstype)s server

en: %s Device
nl: %s apparaat

en: %s already has a USB controller attached.
    Adding more than one USB controller is not supported.
    You can change the USB controller type in the VM details screen.
nl: %s heeft al een USB-controller aangesloten.
    Het toevoegen van meer dan één USB-controller wordt niet ondersteund.
    Je kunt het type USB-controller wijzigen in het VM detailsscherm.

en: (Insert host mem)
nl: (Voeg host geheugen in)

en: --build-xml not supported for --%s
nl: --build-xml niet ondersteund voor %s

en: --memory amount in MiB is required
nl: --memory hoeveelheid in MiB is vereist

en: <b>Applications</b>
nl: <b>Toepassingen</b>

en: <b>Autostart</b>
nl: <b>Automatisch starten</b>

en: <b>Basic Details</b>
nl: <b>Basis details</b>

en: <b>Basic details</b>
nl: <b>Basis details</b>

en: <b>Boot device order</b>
nl: <b>Opstart apparaat volgorde</b>

en: <b>CPUs</b>
nl: <b>CPU's</b>

en: <b>Confirmations</b>
nl: <b>Bevestigingen</b>

en: <b>Connectivity</b>
nl: <b>Connectiviteit</b>

en: <b>Filesystem</b>
nl: <b>Bestandssysteem</b>

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: <b>Graphical Consoles</b>
nl: <b>Grafische consoles</b>

en: <b>Hypervisor Details</b>
nl: <b>Hypervisor details</b>

en: <b>IPv_4 configuration</b>
nl: <b>IPv_4 configuratie</b>

en: <b>IPv_6 configuration</b>
nl: <b>IPv_6 configuratie</b>

en: <b>Memory</b>
nl: <b>Geheugen</b>

en: <b>Sound Device</b>
nl: <b>Geluid apparaat</b>

en: <b>Stats Options</b>
nl: <b>Statistiek opties</b>

en: <b>The console is currently unavailable</b>
nl: <b>De console is momenteel niet beschikbaar</b>

en: <b>Virtual Disk</b>
nl: <b>Virtuele schijf</b>

en: <b>Virtual Network Interface</b>
nl: <b>Virtuele netwerk interface</b>

en: <b>insert type</b>
nl: <b>type invoegen</b>

en: <small>Overcommitting vCPUs can hurt performance</small>
nl: <small>Overcommit van vCPUs kan de performance verlagen</small>

en: <small>QEMU usermode session is not the virt-manager
    default. It is likely that any pre-existing QEMU/KVM
    guests will not be available. Networking options
    are very limited. </small>
nl: <small>QEMU gebruikersmodussessie is niet de standaard
    virt-manager. Het is waarschijnlijk dat een reeds bestaande
    QEMU/KVM gasten niet beschikbaar zullen zijn.
    Netwerkopties zijn zeer beperkt.</small>

en: <span size='large'>Clone virtual machine</span>
nl: <span size='large'>Kloon virtuele machine</span>

en: <span size='large'>Create virtual network</span>
nl: <span size='large'>Creëer virtueel netwerk</span>

en: <span size='small'>Cloning does <u>not</u> alter the guest OS contents. If you need to do things
    like change passwords or static IPs, please see the virt-sysprep(1) tool.</span>
nl: <span size='small'>Klonen verandert de gast OS-inhoud <u>niet</u>. Als je dingen moet doen zoals
    het wijzigen van wachtwoorden of statische IP-adressen, zie dan het virt-sysprep (1) gereedschap.</span>

en: A domain must be specified
nl: Een domein moet opgegeven worden

en: A hostname is required for remote connections.
nl: Een host naam wordt vereist voor verbindingen op afstand.

en: A storage path must be specified.
nl: Een opslag pad moet opgegeven worden.

en: A storage path to import is required.
nl: Een opslag pad om te importeren is vereist.

en: A valid destination connection must be selected.
nl: Een geldige bestemming verbinding moet geselecteerd worden.

en: A_dd Hardware
nl: Har_dware toevoegen

en: A_utoconnect:
nl: Automatisch verbinden:

en: A_utostart:
nl: Automatisch starten:

en: Aborted at user request
nl: Afgebroken op verzoek van de gebruiker

en: Absolute Movement
nl: Absolute verplaatsing

en: Ac_tion:
nl: Ac_tie:

en: Active
nl: Actief

en: Add Connection
nl: Verbinding toevoegen

en: Add Network
nl: Netwerk toevoegen

en: Add New Virtual Hardware
nl: Voeg Nieuwe Virtuele Hardware Toe

en: Add Pool
nl: Pool toevoegen

en: Add a New Storage Pool
nl: Een nieuwe opslag pool toevoegen

en: Add a Storage Volume
nl: Een opslag volume toevoegen

en: Add given file to root of initrd from --location
nl: Voeg gegeven bestand toe aan de root van initrd van --location

en: Additional arguments to pass to the install kernel booted from --location
nl: Extra argumenten om door te geven aan de installatie kernel opgestart vanaf --location

en: Additionally, there were errors removing certain storage devices:
nl: Daarnaast zijn er fouten bij het verwijderen van bepaalde opslag apparaten:

en: Address:
nl: Adres:

en: Advanced _options
nl: Geavanceerde _opties

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Always
nl: Altijd

en: An OS directory path is required.
nl: Een OS directory pad is vereist.

en: An application path is required.
nl: Een toepassingen pad is vereist.

en: An init path must be specified
nl: Een init pad moet opgegeven worden.

en: An install media selection is required.
nl: Een installatie media keuze is vereist.

en: An install method must be specified
    (%(methods)s)
nl: Een installatie methode moet opgegeven worden
    (%(methods)s)

en: An install tree is required.
nl: Een installatie boom is vereist.

en: Any physical device
nl: Elk fysiek apparaat

en: Application container
nl: Applicatie container

en: Architecture:
nl: Architectuur:

en: Are you sure you want to add this device?
nl: Weet je zeker dat je dit apparaat wilt toevoegen?

en: Are you sure you want to force poweroff '%s'?
nl: Weet je zeker dat je uitschakelen wilt forceren voor '%s'?

en: Are you sure you want to pause '%s'?
nl: Weet je zeker dat je '%s' wilt pauzeren?

en: Are you sure you want to permanently delete the network %s?
nl: Weet je zeker dat je het netwerk %s permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the pool %s?
nl: Weet je zeker dat je de pool %s permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the volume %s?
nl: Weet je zeker dat je het volume %s permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to poweroff '%s'?
nl: Weet je zeker dat je '%s' wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to reboot '%s'?
nl: Weet je zeker dat je '%s' opnieuw op wilt starten?

en: Are you sure you want to remove this device?
nl: Weet je zeker dat je dit apparaat wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to save '%s'?
nl: Weet je zeker dat je '%s' wilt opslaan?

en: Auto generate clone name and storage paths from the original guest configuration.
nl: Genereer automatisch een kloon naam en opslag paden uit de originele gast configuratie.

en: B_rowse
nl: _Bladeren

en: B_rowse...
nl: _Bladeren...

en: Begin Installation
nl: Begin met installatie

en: Boot from the network using the PXE protocol
nl: Opstarten vanaf het netwerk met het PXE protocol

en: Bro_wse
nl: Bla_deren

en: Bro_wse...
nl: _Bladeren...

en: Browse
nl: Bladeren

en: Build guest around an existing disk image
nl: Bouw gast met een bestaande schijf image

en: Builtin RNG
nl: Ingebouwde RNG

en: CD-ROM installation media
nl: CD-ROM installatie media

en: CDROM device
nl: CDROM-apparaat

en: CPU usage
nl: Processor gebruik

en: C_PUs:
nl: C_PU's:

en: C_lone
nl: K_loon

en: C_onnection:
nl: _Verbinding:

en: C_reate a disk image for the virtual machine
nl: Maak een schijfimage aan voor de vi_rtuele machine

en: C_ustomize configuration before install
nl: Pas config_uratie aan voor installatie

en: Can't specify more than one of VNC, SDL, --graphics or --nographics
nl: Kan slechts één van VNC, SDL, --graphics of --nographics speciferen

en: Can't use --confirm with stdin input.
nl: Kan --confirm niet gebuiken met stdin invoer

en: Can't use --update with stdin input.
nl: Kan --update niet gebruiken met stdin invoer

en: Cancelling job...
nl: Taak afsluiten...

en: Cannot delete unmanaged block device.
nl: Kan niet-beheerd blok apparaat niet verwijderen.

en: Cannot delete unmanaged remote storage.
nl: Kan niet-beheerde opslag op afstand niet verwijderen.

en: Cannot display graphical console type '%s'
nl: Kan grafische console type '%s' net tonen

en: Cannot mix --file, --nonsparse, or --file-size with --disk options. Use --disk PATH[,size=SIZE][,sparse=yes|no]
nl: Kan --file, --nonsparse of --file-size niet combineren met --disk opties. Gebruik --disk PAD[,size=GROOTTE][,sparse=yes|no]

en: Cannot mix --graphics and old style graphical options
nl: Kan --graphics en oude stijl grafische opties niet vermengen

en: Cannot set initrd without specifying a kernel path
nl: Kan initrd niet instellen zonder gespecificeerd kernel pad

en: Cannot set kernel arguments without specifying a kernel path
nl: Kan geen kernel argumenten instellen zonder gespecificeerd kernel pad

en: Cannot specify storage and use --nodisks
nl: Kan opslag niet specificeren en gebruik --nodisks

en: Cannot use --add-device with --%s
nl: Kan --add-device niet gebruiken met --%s

en: Cannot use --remove-device with --%s
nl: Kan --remove-device niet gebruiken met --%s

en: Cannot use local storage on remote connection.
nl: Kan lokale opslag niet gebruiken bij verbinding op afstand.

en: Cannot use storage %(path)s: %(err)s
nl: Kan opslag %(path)s niet gebruiken: %(err)s

en: Change storage path
nl: Verander opslag pad

en: Change...
nl: Veranderen...

en: Channel
nl: Kanaal

en: Channel Device
nl: Kanaal apparaat

en: Choose Storage Volume
nl: Opslag volume kiezen

en: Choose how you would like to install the operating system
nl: Kies hoe je het besturingssysteem wilt installeren

en: Choose source path
nl: Kies bron pad

en: Choose target directory
nl: Kies doel map

en: Choose the container type
nl: Kies container type

en: Clone '%s' created successfully.
nl: Kloon '%s' is met succes aangemaakt.

en: Clone Virtual Machine
nl: Kloon virtuele machine

en: Clone this disk
nl: Deze schijf klonen

en: Cloning %(srcfile)s
nl: Klonen van %(srcfile)s

en: Cloning will overwrite the existing file
nl: Klonen zal het bestaande bestand overschreven

en: Co_nnect
nl: Ver_binden

en: Configure a guest communication channel
nl: Configureer een gast communicatiekanaal

en: Configure a guest parallel device
nl: Configureer een gast parallel apparaat

en: Configure a guest redirection device. Ex:
    --redirdev usb,type=tcp,server=192.168.1.1:4000
nl: Configureer een gast omleiding apparaat. B.v.:
    --redirdev usb,type=tcp,server=192.168.1.1:4000

en: Configure a guest serial device
nl: Configureer een gast serieel apparaat

en: Configure a guest smartcard device. Ex:
    --smartcard mode=passthrough
nl: Configureer een gast smartcard apparaat. B.v.:
    --smartcard mode=passthrough

en: Configure a guest watchdog device
nl: Configureer een gast waakhond apparaat

en: Configure a text console connection between the guest and host
nl: Configureer een tekst console verbinding tussen de gast en de host

en: Configure grab key combination
nl: Configureer grijp toets combinatie

en: Configure guest sound device emulation
nl: Configureer gast geluidsapparaat emulatie

en: Configure guest video hardware.
nl: Configureer gast video hardware.

en: Connect to _remote host over SSH
nl: Verbind met host _op afstand met SSH

en: Connect to hypervisor with libvirt URI
nl: Verbinden met  hypervisor met libvirt URI

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Connecting to graphical console for guest
nl: Verbinden met grafische console voor guest

en: Connection does not support host device enumeration
nl: Verbinding ondersteunt geen opsomming host apparaten

en: Connection does not support storage management.
nl: Verbinding ondersteunt geen geheugenbeheer.

en: Connection not active.
nl: Verbinding is niet actief.

en: Console Device
nl: Console apparaat

en: Copy Volume Path
nl: Kopieer volume pad

en: Could not build storage pool: %s
nl: Kon opslag pool niet bouwen: %s

en: Could not define storage pool: %s
nl: Kon opslag pool niet definiëren: %s

en: Could not determine original disk information: %s
nl: Kon oorspronkelijke schijf informatie niet bepalen: %s

en: Could not find specified device in the inactive VM configuration: %s
nl: Kon gespecificeerde apparaat niet vinden in de inactieve VM configuratie: %s

en: Could not set pool autostart flag: %s
nl: Kon pool autostart vlag miet instellen: %s

en: Could not start storage pool: %s
nl: Kon opslag pool niet starten: %s

en: Crashed
nl: Gecrasht

en: Create a new disk (c_lone) for the virtual machine
nl: Maak een nieuwe schijf (k_loon) aan voor de virtuele machine

en: Create a new virtual machine
nl: Een nieuwe virtuele machine aanmaken

en: Create a new virtual network
nl: Een nieuw virtueel netwerk aanmaken

en: Create new volume
nl: Nieuw volume aanmaken

en: Creating Virtual Machine
nl: Aanmaken van virtuele machine

en: Creating device
nl: Apparaat aanmaken

en: Creating domain...
nl: Domein aanmaken...

en: Creating storage pool...
nl: Opslag pool aanmaken...

en: Creating storage volume...
nl: Opslag volume aanmaken...

en: Creating the storage pool may take a while...
nl: Het aanmaken van de opslag poel kan een even duren...

en: Creating the storage volume may take a while...
nl: Het opslag volume aanmaken kan even duren...

en: Creating the virtual network may take a while...
nl: Het maken van het virtuele netwerk kan even duren...

en: Creating virtual machine clone '%s'
nl: Aanmaken van virtuele machine kloon '%s'

en: Creating virtual network...
nl: Virtueel netwerk maken...

en: Cu_stom URI:
nl: Aangepa_ste URI:

en: Cust_om
nl: Aange_past

en: De_vice:
nl: A_pparaat:

en: Delete Network
nl: Netwerk verwijderen

en: Delete Pool
nl: Pool verwijderen

en: Delete _associated storage files
nl: Ge_associeerde opslag bestanden verwijderen

en: Deleting path '%s'
nl: Pad '%s' verwijderen

en: Deleting virtual machine '%s'
nl: Virtuele machine '%s' verwijderen

en: Depending on the device, this may take a few minutes to complete.
nl: Afhankelijk van het apparaat kan dit enkele minuten duren.

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Device Options
nl: Apparaat opties

en: Device _List:
nl: Apparaat_list:

en: Device _Path:
nl: Apparaat _pad:

en: Device _Type:
nl: Apparaat _type:

en: Device could not be removed from the running machine
nl: Apparaat kon niet verwijderd worden uit de draaiende machine

en: Device mode_l:
nl: Apparaatmode_l:

en: Device re_moval:
nl: Apparaat _verwijderen:

en: Device type '%s' requires a path
nl: Apparaat type '%s' vereist een pad

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Did not find a matching node device for '%s'
nl: Vond geen overeenkomend node apparaat voor '%s'

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled in preferences dialog.
nl: Uitgezet in de voorkeuren dialoog.

en: Discard mod_e:
nl: Gooi modus w_eg:

en: Disconnected
nl: Niet-verbonden

en: Disk I/O
nl: Schijf I/O

en: Disk b_us:
nl: Schijf b_us:

en: Disk device
nl: Schijfapparaat

en: Do not use a sparse file for the clone's disk image
nl: Gebruik geen sparse bestand voor de schijf image van de kloon

en: Do you really want to use the device?
nl: Weet je zeker dat je het apparaat wil gebruiken?

en: Do you really want to use the disk?
nl: Wil je de schijf echt gebruiken?

en: Do you want to correct this now?
nl: Wil je dit nu corrigeren?

en: Domain '%s' was not found.
nl: Domein '%s' werd niet gevonden.

en: Domain has crashed.
nl: Domein is gecrasht.

en: Domain has shutdown. Continuing.
nl: Domein is afgesloten. Ga verder.

en: Domain install interrupted.
nl: Domein installatie onderbroken.

en: Domain installation does not appear to have been successful.
    If it was, you can restart your domain by running:
      %s
    otherwise, please restart your installation.
nl: Domein installatie lijkt niet succesvol geweest te zijn.
    Als dat het geval is, kun je jouw domein herstarten met uitvoeren van
      %s
    anders moet je jouw installatie opnieuw starten.

en: Domain name, id, or uuid
nl: Domein naam, id, of uuid

en: Don't ask about these directories again.
nl: Vraag niet opnieuw naar deze mappen.

en: Don't ask me again
nl: Vraag mij het niet nog een keer.

en: Don't automatically try to connect to the guest console
nl: Probeer niet automatisch met de gast console te verbinden

en: Don't boot guest after completing install.
nl: Start de gast niet op na het voltooien van de installatie.

en: Don't warn me again.
nl: Waarschuw mij niet nog een keer.

en: Dry run completed successfully
nl: Uitprobeer uitvoering met succes aangemaakt.

en: Dump guest memory core
nl: Dump de geheugenkern van de gast

en: Enable DHCPv4
nl: Schakel DHCPv4 in

en: Enable DHCPv6
nl: Schakel DHCPv6 in

en: Enable _system tray icon
nl: _Systeem blad icoon aanzetten

en: Enable boot me_nu
nl: Opstart me_nu aanzetten

en: End:
nl: Einde:

en: Entropy Gathering Daemon
nl: Daemon om entropie te verzamelen

en: Error Removing Device: %s
nl: Fout bij verwijderen van apparaat: %s

en: Error building XML: %s
nl: Fout bij het aanmaken van XML: %s

en: Error building device XML: %s
nl: Fout bij het aanmaken van apparaat XML: %s

en: Error cancelling migrate job: %s
nl: Fout bij afbreken van migratie taak: %s

en: Error cancelling save job: %s
nl: Fout bij afbreken opslag taak: %s

en: Error changing VM configuration: %s
nl: Fout bij het veranderen van VM configuratie: %s

en: Error changing autostart value: %s
nl: Fout bij het veranderen van autostart waarde: %s

en: Error connecting to text console: %s
nl: Fout bij verbinden met tekst console: %s

en: Error creating pool: %s
nl: Fout bij aanmaken pool: %s

en: Error creating virtual network: %s
nl: Fout bij het maken van virtueel netwerk: %s

en: Error creating vol: %s
nl: Fout bij aanmaken volume: %s

en: Error deleting network '%s'
nl: Fout bij het verwijderen van netwerk '%s'

en: Error deleting pool '%s'
nl: Fout bij het verwijderen van pool '%s'

en: Error launching 'About' dialog: %s
nl: Fout bij lanceren van 'Over' dialoog: %s

en: Error launching clone dialog: %s
nl: Fout bij het starten van kloon-dialoogvenster: %s

en: Error launching connect dialog: %s
nl: Fout bij lanceren van verbinding dialoog: %s

en: Error launching create dialog: %s
nl: Fout bij starten van dialoogvenster aanmaken: %s

en: Error launching details: %s
nl: Fout bij lanceren van details: %s

en: Error launching hardware dialog: %s
nl: Fout bij het opstarten van hardware dialoog: %s

en: Error launching host dialog: %s
nl: Fout bij lanceren van host dialoog: %s

en: Error launching manager: %s
nl: Fout bij lanceren van beheerder: %s

en: Error launching migrate dialog: %s
nl: Fout bij lanceren van migratie dialoog: %s

en: Error launching network wizard: %s
nl: Fout bij het lanceren van de netwerk assistent: %s

en: Error launching pool wizard: %s
nl: Fout bij het lanceren van de pool assistent: %s

en: Error launching preferences: %s
nl: Fout bij lanceren van voorkeuren: %s

en: Error launching volume wizard: %s
nl: Fout bij het lanceren van de volume assistent: %s

en: Error pausing domain
nl: Fout bij het pauzeren van domein

en: Error refreshing hardware page: %s
nl: Fout bij verversen van hardware pagina: %s

en: Error refreshing pool '%s'
nl: Fout bij het verversen van pool '%s'

en: Error saving domain: %s
nl: Fout bij opslaan van domein: %s

en: Error selecting network: %s
nl: Fout bij het selecteren van netwerk: %s

en: Error selecting pool: %s
nl: Fout bij het selecteren van pool: %s

en: Error setting installer parameters.
nl: Fout bij het instellen van installatie parameters.

en: Error shutting down domain
nl: Fout tijdens het afsluiten van domein

en: Error starting Virtual Machine Manager
nl: Fout bij het starten van Virtuele machine beheerder

en: Error starting domain
nl: Fout bij starten van domein

en: Error starting network '%s'
nl: Fout bij het starten van netwerk '%s'

en: Error starting pool '%s'
nl: Fout bij het starten van pool '%s'

en: Error stopping network '%s'
nl: Fout bij het stoppen van netwerk '%s'

en: Error stopping pool '%s'
nl: Fout bij het stoppen van pool '%s'

en: Error unpausing domain
nl: Fout bij doorgaan met domein

en: Error validating device parameters: %s
nl: Fout bij valideren van apparaatparameters: %s

en: Error validating install location: %s
nl: Fout bij het valideren van installatielocatie: %s

en: Error validating network: %s
nl: Fout bij het valideren van netwerk: %s

en: Error validating pool: %s
nl: Fout bij valideren van pool: %s

en: Errors encountered while removing certain storage devices.
nl: Fouten opgetreden bij het verwijderen van bepaalde opslag apparaten.

en: Errors were encountered changing permissions for the following directories:
nl: Fouten zijn opgetreden bij het wijzigen van rechten voor de volgende mappen:

en: EvTouch USB Graphics Tablet
nl: EvTouch USB grafisch tablet

en: Existing disk
nl: Bestaande schijf

en: F_ormat:
nl: F_ormatteer:

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

en: Filesystem Directory
nl: Bestandssysteem map

en: Filesystem Passthrough
nl: Bestandssysteem Passthrough

en: Filesystem target '%s' must be an absolute path
nl: Bestandssysteem doel '%s' moet een absoluut pad zijn

en: Finish
nl: Voltooien

en: Floppy device
nl: Floppy apparaat

en: Fo_rward to:
nl: Doo_rsturen naar:

en: Force to copy devices (eg, if 'hdc' is a readonly cdrom device, --force-copy=hdc)
nl: Forceer het kopiëren van apparaten (b.v., als 'hdc' een alleen-lezen cdrom apparaat is, --force-copy=hdc)

en: Forcefully power off the guest
nl: De gast dwingend uitzetten

en: Forcefully reset the guest
nl: De gast dwingend resetten

en: Format
nl: Formaat

en: Format attribute not supported for this volume type
nl: Formaat attribuut niet ondersteund voor dit volume type

en: Fullscreen only
nl: Alleen bij volledig scherm

en: General Options
nl: Algemene opties

en: Generated URI:
nl: Gegenereerde URI:

en: Gracefully shutdown the guest
nl: De gast netjes afsluiten

en: Graphical console _scaling:
nl: Grafische console _schaling:

en: Graphical console connection for a virtual machine
nl: Grafische consoleverbinding voor een virtuele machine

en: Graphical console not configured for guest
nl: Grafische console is niet geconfigureerd voor guest

en: Graphically manage KVM, Xen, or LXC via libvirt
nl: Grafisch beheren van KVM, Xen of LXC via libvirt

en: Graphics
nl: Grafisch

en: Guest
nl: Gast

en: Guest Configuration Options
nl: Gast configuratie opties

en: Guest name '%s' is already in use.
nl: Gast naam '%s' is al in gebruik.

en: H_ostname:
nl: H_ost naam:

en: Have domain autostart on host boot up.
nl: Laat domein automatisch starten bij opstarten.

en: Host CPU usage
nl: Host CPU gebruik

en: Host Na_me:
nl: Host naa_m:

en: Host _Device:
nl: _Host apparaat:

en: Hypervisor default
nl: Hypervisor standaard

en: Hypervisor name to use (kvm, qemu, xen, ...)
nl: Te gebruiken hypervisor naam (kvm, qemu, xen, ...)

en: Import _existing disk image
nl: Importe_er bestaand disk image

en: Import existing OS image
nl: Bestaande OS image importeren

en: Improper value for 'size': %s
nl: Onjuiste waarde voor 'size': %s

en: Inactive
nl: Inactief

en: Input Error
nl: Input fout

en: Install
nl: Installeren

en: Installation Method Options
nl: Installatie methode opties

en: Installation aborted at user request
nl: Installatie afgebroken op verzoek van de gebruiker

en: Installation has exceeded specified time limit. Exiting application.
nl: Installatie heeft de gespecificeerde tijdslimiet overschreden. Toepassing wordt afgesloten.

en: Invalid --edit option '%s'
nl: Ongeldige --edit optie '%s'

en: Invalid name for new guest: %s
nl: Ongeldige naam voor nieuwe gast: %s

en: Isolated
nl: Geïsoleerd

en: Isolated network
nl: Geïsoleerd netwerk

en: KVM is not available. This may mean the KVM package is not installed, or the KVM kernel modules are not loaded. Your virtual machines may perform poorly.
nl: KVM is niet beschikbaar. Dit kan betekenen dat het KVM
    pakket niet geïnstalleerd is, of de KVM kernel modules
    zijn niet geladen. Jouw virtuele machines kunnen slecht presteren.

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: LUN Passthrough
nl: LUN passthrough

en: LVM Volume Group
nl: LVM volume groep

en: Leave fullscreen
nl: Volledig scherm laten

en: Libvirt connection does not support storage management.
nl: Libvirt verbinding ondersteunt geen opslag beheer.

en: Libvirt connection does not support virtual network management.
nl: Libvirt verbinding ondersteunt geen virtueel netwerk beheer.

en: Libvirt version does not support remote URL installs.
nl: Libvirt versie ondersteunt geen URL installatie op afstand.

en: Libvirt version does not support video devices.
nl: Libvirt versie ondersteunt geen video apparaten.

en: Local CDROM/ISO
nl: Lokale CDROM/ISO

en: Localhost only
nl: Alleen Localhost

en: Locate ISO media
nl: ISO media lokaliseren

en: Locate ISO media volume
nl: ISO media volume lokaliseren

en: Locate directory volume
nl: Directory volume lokaliseren

en: Locate existing storage
nl: Bestaande opslag zoeken

en: Locate floppy media
nl: Floppy media lokaliseren

en: Locate floppy media volume
nl: Floppy media volume lokaliseren

en: Locate or create storage volume
nl: Opslag volume lokaliseren of aanmaken

en: Location:
nl: Locatie:

en: Logical host CPUs:
nl: Logische host CPU's:

en: M_ode:
nl: M_odus:

en: Main manager window
nl: Hoofd beheersvenster

en: Manage virtual machines
nl: Beheer virtuele machines

en: Media Unknown
nl: Media onbekend

en: Memory
nl: Geheugen

en: Memory usage
nl: Geheugengebruik

en: Memory:
nl: Geheugen:

en: Migrate the virtual machine
nl: Migreer de virtuele machine

en: Migrating VM '%s'
nl: Migreren van VM '%s'

en: Migrating domain
nl: Domein migreren

en: Miscellaneous Options
nl: Diverse opties

en: Mouse
nl: Muis

en: Multipath Device Enumerator
nl: Multi-pad apparaat opsommen

en: NAT to %s
nl: NAT naar %s

en: Name
nl: Naam

en: Name '%s' already in use by another network.
nl: Naam '%s' is al in gebruik bij een ander netwerk.

en: Name '%s' already in use by another pool.
nl: De naam '%s' is al in gebruik door een andere pool.

en: Name '%s' already in use by another volume.
nl: De naam '%s' is al in gebruik door een ander volume.

en: Name for the new guest
nl: Naam voor de nieuwe gast

en: Name of the guest instance
nl: Naam van gast aanhaling

en: Name:
nl: Naam:

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Exported Directory
nl: Netwerk geëxporteerde map

en: Network I/O
nl: Netwerk I/O

en: Network:
nl: Netwerk:

en: Networking Configuration
nl: Netwerk configuratie

en: Never
nl: Nooit

en: New
nl: Nieuw

en: New VM
nl: Nieuwe virtuele machine

en: New _Path:
nl: Nieuw _Pad:

en: New file to use as the disk image for the new guest
nl: Nieuw bestand te gebruiken als de schijf image voor de nieuwe gast

en: New fixed MAC address for the clone guest. Default is a randomly generated MAC
nl: Nieuw vast MAC adres voor de kloon gast. Standaard is dit een willekeurig gegenereerde MAC

en: No Devices Available
nl: Geen apparaten beschikbaar

en: No action
nl: Geen actie

en: No active connection to install on.
nl: Geen actieve verbinding om op te installeren.

en: No available device
nl: Geen beschikbaar apparaat

en: No change specified.
nl: Geen wijziging opgegeven.

en: No graphical console available
nl: Geen grafische console beschikbaar

en: No hypervisor options were found for this connection.
nl: Voor deze verbinding zijn geen hypervisor
    opties gevonden.

en: No install methods available for this connection.
nl: Geen installatie methode beschikbaar voor deze verbinding.

en: No media detected
nl: Geen media gevonden

en: No storage pool selected.
nl: Geen opslag pool geselecteerd.

en: No storage to clone.
nl: Geen opslag te klonen.

en: No text console available
nl: Geen tekst console beschikbaar.

en: No virtual network selected.
nl: Geen virtueel netwerk geselecteerd.

en: No write access to parent directory.
nl: Geen toegang tot ouder map.

en: No write access to path.
nl: Geen schrijf toegang tot pad.

en: None
nl: Geen

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Not supported for containers
nl: Niet ondersteund voor containers

en: Not supported for this guest type.
nl: Wordt niet ondersteund voor dit type guest.

en: Not supported for this hypervisor/libvirt/arch combination.
nl: Niet ondersteund voor deze hypervisor/libvirt/arch combinatie.

en: OS information
nl: OS informatie

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: On Boot
nl: Bij het opstarten

en: One of %s must be specified.
nl: Een van %s moet opgegeven worden.

en: Operating system container
nl: Besturingssysteem container

en: Operation in progress
nl: Bewerking is bezig

en: Output options
nl: Output opties

en: Output to a file
nl: Output naar een bestand

en: Overview
nl: Overzicht

en: PCI Device
nl: PCI-apparaat

en: PCI Host Device
nl: PCI host-apparaat

en: Pa_ssword:
nl: _Wachtwoord:

en: Panic Notifier
nl: Paniekkennisgever

en: Parallel Device
nl: Parallel apparaat

en: Pass host directory to the guest. Ex: 
    --filesystem /my/source/dir,/dir/in/guest
    --filesystem template_name,/,type=template
nl: Geef host map door aan de gast. B.v.: 
    --filesystem /my/source/dir,/dir/in/guest
    --filesystem template_name,/,type=template

en: Path does not exist.
nl: Pad bestaat niet.

en: Path:
nl: Pad:

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Pause the guest
nl: De gast onderbreken

en: Pause the virtual machine
nl: Pauzeer de virtuele machine

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Permissions on '%s' did not stick
nl: Rechten op '%s' waren niet blijvend

en: Physical Disk Device
nl: Fysiek schijf apparaat

en: Physical device...
nl: Fysiek apparaat...

en: Please press desired grab key combination
nl: Druk op de gewenste grijp toets combinatie

en: Please wait a few moments...
nl: Even geduld...

en: Power on the virtual machine
nl: Zet de virtuele machine aan

en: Powered by libvirt
nl: Aangedreven door libvirt

en: Poweroff/_Reboot/Save:
nl: Afsluiten/Opnieuw opsta_rten/Opslaan

en: Pre-Formatted Block Device
nl: Pre-geformatteerd blok apparaat

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Press %s to release pointer.
nl: Druk op %s om aanwijzer vrij te geven.

en: Primary Console
nl: Primaire console

en: Print debugging information
nl: Debug informatie afdrukken

en: Processing...
nl: Verwerken...

en: Provide the _application path:
nl: Geef het toepassingen pad op:

en: Provide the existing OS root _directory:
nl: Geef de bestaande OS root _directory op:

en: R_eadonly:
nl: All_een-lezen

en: R_esume
nl: V_ervolgen

en: Random
nl: Willekeurig

en: Random Number Generator
nl: Willekeurig getal generator

en: Read Only
nl: Alleen-lezen

en: Refresh volume list
nl: Ververs volume lijst

en: Relative Movement
nl: Relatieve verplaatsing

en: Requested installation does not have XML step 2
nl: Gevraagde installatie heeft geen XML stap 2

en: Restoring Virtual Machine
nl: Virtuele machine herstellen

en: Restoring virtual machine memory from disk
nl: Virtuele machine geheugen herstellen van schijf

en: Route to %s
nl: Route naar %s

en: Routed
nl: Gerouteerd

en: Routed network
nl: Netwerk met routering

en: Run
nl: Draaien

en: Run through install process, but do not create devices or define the guest.
nl: Loop door het installatie proces, maar maak geen apparaten aan en definieer geen gast.

en: Running
nl: Draaiend

en: SCSI Host Adapter
nl: SCSI host adapter

en: Sa_ve
nl: _Opslaan

en: Save Virtual Machine Screenshot
nl: Schermafdruk van virtuele machine opslaan

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saving Virtual Machine
nl: Opslaan van virtuele machine

en: Saving domain to disk
nl: Domein opslaan op schijf

en: Saving virtual machine memory to disk
nl: Opslaan van virtuele machine naar schijf

en: Send _Key
nl: Verst_uur toets

en: Send key combination
nl: Stuur toetscombinatie

en: Serial
nl: Serieel

en: Serial Device
nl: Serieel apparaat

en: Serial console not available for inactive guest
nl: Seriële console niet beschikbaar voor niet-actieve guests.

en: Share disk with %s
nl: Deel schijf met %s

en: Sharea_ble:
nl: Deel_baar:

en: Show the graphical console
nl: Toon de grafische console

en: Show the virtual machine console and details
nl: Toon de virtuele machine console en details

en: Show virtual hardware details
nl: Toon virtuele hardware details

en: Shut Down
nl: Afsluiten

en: Shut down
nl: Afsluiten

en: Shutoff
nl: Afgesloten

en: Shutting Down
nl: Bezig met afsluiten

en: Size
nl: Grootte

en: Size:
nl: Grootte:

en: Sou_rce Name:
nl: B_ronnaam:

en: Sound
nl: Geluid

en: Source host:
nl: Bron host:

en: Source path:
nl: Bron pad:

en: Spice channel
nl: Spice-kanaal

en: Spice port
nl: Spice poort

en: Start Network
nl: Netwerk starten

en: Start Pool
nl: Pool starten

en: Start virt_ual machine on host boot up
nl: Start virtuele machine bij opstarten van host

en: State:
nl: Toestand:

en: Step %(current_page)d of %(max_page)d
nl: Stap %(current_page)d van %(max_page)d

en: Stop Network
nl: Netwerk stoppen

en: Stop Pool
nl: Pool stoppen

en: Storage
nl: Opslag

en: Storage Configuration
nl: Opslag configuratie

en: Storage Path
nl: Opslag pad

en: Storage is marked as shareable.
nl: Opslag is gemarkeerd als deelbaar.

en: Storage is read-only.
nl: Opslag is alleen-lezen.

en: Storage object
nl: Opslag object

en: Storage parameter error.
nl: Opslag parameter fout.

en: Storage size:
nl: Opslag grootte:

en: Storage volume must be specified as vol=poolname/volname
nl: Opslag volume moet gespecificeerd worden als vol=poolnaam/volnaam

en: Storage:
nl: Opslag:

en: Suppress non-error output
nl: Onderdruk niet-fout output

en: Switch to fullscreen view
nl: Omschakelen naar volledig scherm weergave

en: TCP net console
nl: TCP netwerk console

en: T_oolbar
nl: Gereedschap _balk

en: Ta_rget path:
nl: _Doel pad:

en: Target
nl: Doel

en: Target name:
nl: Doel naam:

en: Target type:
nl: Doel type:

en: Target:
nl: Doel:

en: Te_mplate:
nl: S_jabloon:

en: The CPU architecture to simulate
nl: Te simuleren CPU architectuur

en: The device is already in use by other guests %s
nl: Het apparaat is al in gebruik door andere gasten %s

en: The emulator may not have search permissions for the path '%s'.
nl: De emulator heeft misschien geen zoek rechten voor het pad '%s'.

en: The filesystem will not have enough free space to fully allocate the sparse file when the guest is running.
nl: Het bestandssysteem zal niet genoeg vrije ruimte hebben om het sparse-bestand volledig toe te wijzen als de gast draait.

en: The machine type to emulate
nl: Te emuleren machine type

en: The virtual machine is now being created. Allocation of disk storage and retrieval of the installation images may take a few minutes to complete.
nl: De virtuele machine wordt nu aangemaakt. Toewijzing van schijf opslag en zoeken naar de installatie images zal enige minuten duren.

en: There are unapplied changes. Would you like to apply them now?
nl: Er zijn nog niet-doorgevoerde veranderingen. Nu doorvoeren?

en: There is not enough free space to create the disk.
nl: Er is niet genoeg vrije ruimte op de schijf aan te maken.

en: These changes will take effect after the next guest shutdown.
nl: Deze wijzigingen hebben effect na de volgende herstart van de guest.

en: This change will take effect after the next guest shutdown.
nl: Deze wijzigingen hebben effect na de volgende herstart van de guest.

en: This device could not be attached to the running machine. Would you like to make the device available after the next guest shutdown?
nl: Dit apparaat kon niet verbonden worden met de draaiende machine. Wilt u het apparaat beschikbaar maken na de eerstvolgende guest shutdown?

en: This guest should be a container guest
nl: Deze gast moet een container gast zijn

en: This guest should be a fully virtualized guest
nl: Deze gast moet een volledig gevirtualiseerde gast zijn

en: This guest should be a paravirtualized guest
nl: Deze gast moet een volledig para-gevirtualiseerde gast zijn

en: This usually means that QEMU or KVM is not installed on your machine, or the KVM kernel modules are not loaded.
nl: Dit betekent gewoonlijk dat QEMU of KVM niet
    geïnstalleerd is op jouw machine, of dat de KVM kernel modules niet geladen zijn.

en: This will immediately poweroff the VM without shutting down the OS and may cause data loss.
nl: Dit zal de VM onmiddellijk uitschakelen zonder het OS af te sluiten en kan leiden tot data verlies.

en: This will overwrite the existing path '%s'
nl: Dit zal het bestaande pad '%s' overschrijven

en: This will remove the connection:
    
    %s
    
    Are you sure?
nl: Dit zal de verbinding verwijderen:
    
    %s
    
    Wil je dat?

en: Total host memory:
nl: Totaal host geheugen:

en: Tune NUMA policy for the domain process.
nl: Stem NUMA tactiek af voor het domein proces.

en: UDP net console
nl: UDP netwerk console

en: URL Install Tree
nl: URL installatie boom

en: USB Device
nl: USB-apparaat

en: USB Host Device
nl: USB-hostapparaat

en: Unable to add device: %s
nl: Kan apparaat niet toevoegen: %s

en: Unable to complete install: '%s'
nl: Niet in staat om de installatie te voltooien: '%s'

en: Unable to connect to graphical console: virt-viewer not installed. Please install the 'virt-viewer' package.
nl: Kan niet verbinden met de grafische console: virt-viewer is niet geïnstalleerd. Installeer het 'virt-viewer' pakket.

en: Unable to migrate guest: %s
nl: Kan guest niet migreren: %s

en: Uncaught error validating input: %s
nl: Niet-afgevangen fout bij het valideren van input: %s

en: Uncaught error validating install parameters: %s
nl: Niet-afgevangen fout bij het valideren van installatie parameters: %s

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Up to %(maxmem)s available on the host
nl: Maximaal %(maxmem)s beschikbaar op de host

en: Use net_work name
nl: Gebruik net_werknaam

en: Used By
nl: Gebruikt door

en: User
nl: Gebruiker

en: User session
nl: Gebruikerssessie

en: Usermode networking
nl: Gebruiker mode netwerken

en: Using an existing image will overwrite the path during the clone process. Are you sure you want to use this path?
nl: Het gebruik van een bestaand image overschrijft het pad tijdens het kloon proces. Weet je zeker dat je dit pad wilt gebruiken?

en: VM Sockets
nl: VM-sockets

en: Version
nl: Versie

en: Video Device
nl: Video apparaat

en: Virtual Machine
nl: Virtuele machine

en: Virtual Machine Manager
nl: Virtuele machine beheerder

en: Virtual Machine Manager Connection Failure
nl: Virtuele machine beheerder verbinding mislukt

en: Virtual Machine Manager provides a graphical tool for administering virtual machines for KVM, Xen, and LXC. Start, stop, add or remove virtual devices, connect to a graphical or serial console, and see resource usage statistics for existing VMs on local or remote machines. Uses libvirt as the backend management API.
nl: Virtual machine manager biedt een grafische gereedschap voor het beheer van virtuele machines voor KVM, Xen en LXC. Starten, stoppen, toevoegen of verwijderen van virtuele apparaten, verbinding maken met een grafische of seriële console en bekijken van de statistieken van het brongebruik voor bestaande VM's op lokale of machines op afstand. Gebruikt libvirt als de backend management API.

en: Virtual Network '%s' is not active. Would you like to start the network now?
nl: Virtueel netwerk '%s' is niet actief. Wil je het netwerk nu starten?

en: Virtual Network is not active.
nl: Virtueel netwerk is niet actief.

en: Virtual _Machine
nl: Virtuele _machine

en: Virtual machine configuration screen
nl: Virtuele machine configuratiescherm

en: Virtual network
nl: Virtueel netwerk

en: Virtualization Platform Options
nl: Virtualisatie platform opties

en: Volg_roup Name:
nl: Volg_roepnaam:

en: Watchdog
nl: Bewaker

en: Watchdog Device
nl: Bewaker apparaat

en: Would you still like to remember this connection?
nl: Wil je deze verbinding nog steeds onthouden?

en: XML actions
nl: XML acties

en: XML file to use as the original guest.
nl: XML bestand te gebruiken als de originele gast.

en: XML options
nl: XML opties

en: You can now define grab keys by pressing them.
    To confirm your selection please click OK button
    while you have desired keys pressed.
nl: Je kunt nu grijp toetsen definiëren door erop te drukken
    Om jouw selectie te bevestigen klik je op de OK knop
    terwijl je de gewenste toetsen ingedrukt houdt.

en: _Add Connection...
nl: _Verbinding toevoegen...

en: _Add Hardware
nl: H_ardware toevoegen

en: _Address:
nl: _Adres:

en: _Always
nl: _Altijd

en: _Architecture:
nl: _Architectuur:

en: _Autoconnect:
nl: _Automatisch verbinden:

en: _Begin Installation
nl: Be_gin met installatie

en: _Browse Local
nl: _Blader lokaal

en: _Browse...
nl: _Bladeren...

en: _Bus type:
nl: _Bustype:

en: _Channel:
nl: _Kanaal:

en: _Connection Details
nl: Verbinding _details

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Device type:
nl: _Apparaat type:

en: _Disk I/O
nl: _Schijf I/O

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Enable IPv4
nl: Schak_el IPv4 in

en: _Enable IPv6
nl: _Schakel IPv6 in

en: _Enable storage for this virtual machine
nl: _Zet opslag aan voor deze virtuele machine

en: _File
nl: _Bestand

en: _Finish
nl: _Voltooien

en: _Force Off
nl: Uitschakelen _forceren

en: _Force Poweroff:
nl: _Forceer afsluiten

en: _Format:
nl: _Formaat

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: _Graph
nl: _Grafisch

en: _Guest CPU Usage
nl: _Guest CPU gebruik

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Host CPU Usage
nl: _Host CPU Gebruik

en: _Local install media (ISO image or CDROM)
nl: _Locale installatie media (ISO image of CDROM)

en: _Login
nl: _Inlog:

en: _MAC address:
nl: _MAC adres:

en: _Manage...
nl: _Beheren...

en: _Migrate
nl: _Migreren

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Network I/O
nl: _Netwerk I/O

en: _Network:
nl: _Netwerk:

en: _Never
nl: _Nooit

en: _Only when Fullscreen
nl: Alleen bij v_olledig scherm

en: _Open
nl: _Openen

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Path:
nl: _Pad:

en: _Pause
nl: _Pauzeren

en: _Pause:
nl: _Pauze:

en: _Port:
nl: _Poort:

en: _Reboot
nl: _Herstarten

en: _Remove Hardware
nl: Ha_rdware verwijderen

en: _Resize to VM
nl: _Grootte instellen voor VM

en: _Restore
nl: _Herladen

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: _Save this password in your keyring
nl: _Sla dit wachtwoord op in jouw sleutelbos

en: _Scale Display
nl: _Schaal display

en: _Select or create custom storage
nl: _Selecteer or maak een aangepaste opslag

en: _Shut Down
nl: A_fsluiten

en: _Source Adapter:
nl: _Bronadapter:

en: _Source IQN:
nl: _Bron IQN:

en: _Source Path:
nl: _Bron pad:

en: _Source path:
nl: _Bronpad:

en: _Take Screenshot
nl: Schermafdruk _maken

en: _Update status every
nl: _Vernieuw status iedere

en: _Username:
nl: _Gebruikersnaam:

en: _Version:
nl: _Versie:

en: _View
nl: _Weergave

en: _View Manager
nl: Geef _beheerder weer

en: _Virt Type:
nl: _Virtualisatie type:

en: _Virtual Machine Details
nl: _Virtuele machine details

en: iSCSI Target
nl: iSCSI doel

en: panic
nl: paniek

en: seconds
nl: seconden

en: size is required for non-existent disk '%s'
nl: grootte is vereist voor niet-bestaande schijf '%s'

en: user session
nl: gebruikerssessie
