gdk-pixbuf - en to ug translation catalogue (202 entries)

en: BMP image has bogus header data
ug: BMP سۈرەتتە يالغان سۈرەت بېشى سانلىق-مەلۇماتى بار

en: BMP image has unsupported header size
ug: قوللىمايدىغان BMP سۈرەت بېشى چوڭ كىچىكلىكى

en: Bad code encountered
ug: خاتا كود كۆرۈلدى

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
ug: PNG سۈرەتنىڭ ھەر بىر قانىلىنىڭ بىت سانى ئىناۋەتسىز .

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
ug: ئايلاندۇرۇلغان PNG نىڭ بىت سانى 8 ئەمەس

en: Cannot allocate TGA header memory
ug: TGA باش ئەسلەكنى تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate colormap entries
ug: رەڭ جەدۋەل تۈرىنى تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate colormap structure
ug: رەڭ جەدۋەل قۇرۇلمىسىنى تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
ug: IOBuffer سانلىق-مەلۇماتى ئۈچۈن ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
ug: IOBuffer ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
ug: TGA نىڭ تىل مۇھىت تۈزۈلۈشى ئۈچۈن ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
ug: ئەسلەك تەقسىملەپ PNM سۈرەتنى يۈكلىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
ug: XPM سۈرەت يۈكلەشكە ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate new pixbuf
ug: يېڭى پىكسېللىق يىغلەكنى تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
ug: IOBuffer ئۈچۈن ۋاقىتلىق ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot read XPM colormap
ug: XPM رەڭ جەدۋەلنى ئوقۇيالمىدى

en: Cannot realloc IOBuffer data
ug: IOBuffer ئۈچۈن قايتىدىن ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Circular table entry in GIF file
ug: GIF سۈرەتتىكى جەدۋەل تۈرى دەۋرىيلىكى

en: Color profile has invalid length %d.
ug: رەڭ سەپلىمە ھۆججىتىنىڭ ئۇزۇنلۇقى %d ئىناۋەتسىز.

en: Color profile has invalid length '%u'.
ug: رەڭ سەپلىمە ھۆججىتىنىڭ ئۇزۇنلۇقى ‹%u› ئىناۋەتسىز.

en: Compressed icons are not supported
ug: پرېسلانغان سىنبەلگىنى قوللىمايدۇ

en: Could not allocate memory: %s
ug: ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ: %s

en: Could not create stream: %s
ug: ئېقىم قۇرالمايدۇ: %s

en: Could not decode ICNS file
ug: ICNS ھۆججەت كودىنى يېشەلمىدى

en: Could not get image height (bad TIFF file)
ug: سۈرەت ئېگىزلىكىگە ئېرىشەلمىدى (TIFF ھۆججەت بۇزۇلغان)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
ug: سۈرەت كەڭلىكىگە ئېرىشەلمىدى (TIFF ھۆججەت بۇزۇلغان)

en: Could not read from stream: %s
ug: ئېقىمدىن ئوقۇيالمايدۇ: %s

en: Could not seek stream: %s
ug: ئېقىمنى ئىزدىيەلمىدى: %s

en: Couldn't allocate memory for PCX image
ug: PCX رەسىمىگە يىغلەككە ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn't allocate memory for color profile
ug: رەڭ سەپلىمىسىگە ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Couldn't allocate memory for context buffer
ug: كونتېكىست يىغلەككە ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn't allocate memory for header
ug: ھۆججەت بېشىغا ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn't allocate memory for line data
ug: سىزىقلىق سانلىق-مەلۇماتقا ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
ug: JPEG ھۆججەتنى يۈكلەشكە ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
ug: BMP ھۆججەتنى ساقلاشقا ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn't allocate memory for stream
ug: ئېقىمغا ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
ug: يىغلەك سۈرەت سانلىق-مەلۇماتىغا ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Couldn't create new pixbuf
ug: يېڭى پىكسېل يىغلەك قۇرالمىدى

en: Couldn't decode image
ug: سۈرەت كودىنى يېشەلمىدى

en: Couldn't load bitmap
ug: سۈرەتنى يۈكلىيەلمىدى

en: Couldn't load metafile
ug: مېتا ھۆججەتنى يۈكلىيەلمىدى

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
ug: ‹%s› نىڭ سۈرەت فورماتىنى پەرقلەندۈرەلمىدى

en: Couldn't save
ug: ساقلىيالمىدى

en: Couldn't save the rest
ug: قالغان قىسمىنى ساقلىيالمايدۇ

en: Couldn't write to BMP file
ug: BMP ھۆججەتكە يازالمىدى

en: Couldn't write to TIFF file
ug: TIFF ھۆججەتكە يازالمىدى

en: Cursor hotspot outside image
ug: نۇربەلگە ئورنى سۈرەت سىرتىدا

en: Didn't get all lines of PCX image
ug: PCX سۈرەتنىڭ بارلىق سىزىقلىق مەلۇماتلىرىغا ئېرىشەلمىدى

en: Dimensions of TIFF image too large
ug: TIFF سۈرەت ئۆلچىمى بەك چوڭ

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
ug: JPEG سۈرەتنى تەھلىل قىلغاندا خاتالىق كۆرۈلدى (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
ug: ICNS سۈرەت ھۆججەت ئوقۇغاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error writing to image file: %s
ug: سۈرەت ھۆججەتكە يېزىشتا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error writing to image stream
ug: سۈرەت ئېقىمىنى ساقلاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Excess data in file
ug: ھۆججەتتىكى سانلىق-مەلۇمات نورمىدىن ھالقىپ كەتكەن

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
ug[0]: %d بايتلىق ھۆججەت ئوقۇش يىغلەكنى تەقسىملىيەلمىدى

en: Failed to allocate QTIF context structure.
ug: QTIF تىل مۇھىت قۇرۇلمىسىنى تەقسىملىيەلمىدى.

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
ug: سۈرەتكە يازغاندا ‹%s› نى ياپالمىدى، ھەممە سانلىق-مەلۇمات ساقلانمىغان بولۇشى مۇمكىن: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
ug: GdkPixbufLoader ئوبيېكت قۇرالمىدى.

en: Failed to find an image data atom.
ug: سۈرەت سانلىق-مەلۇمات ئاتومىنى تاپالمىدى.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
ug: TIFF ھۆججەتتىكى RGB سانلىق-مەلۇماتلارنى يۈكلىيەلمىدى

en: Failed to load TIFF image
ug: TIFF سۈرەتنى يۈكلىيەلمىدى

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
ug: ‹%s› جانلاندۇرۇمنى يۈكلىيەلمىدى: سەۋەبى ئېنىق ئەمەس ياكى جانلاندۇرۇم ھۆججەت بۇزۇلۇپ كەتكەن بولۇشى مۇمكىن

en: Failed to load image '%s': %s
ug: ‹%s› سۈرەت يۈكلىيەلمىدى: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
ug: ‹%s› سۈرەتنى يۈكلىيەلمىدى. سەۋەبى  ئېنىق ئەمەس بۇ ھۆججەت بۇزۇلۇپ كەتكەن بولۇشى مۇمكىن

en: Failed to open '%s' for writing: %s
ug: ‹%s› نى ئېچىپ يازالمىدى: %s

en: Failed to open TIFF image
ug: TIFF سۈرەتنى ئاچالمىدى

en: Failed to open file '%s': %s
ug: ھۆججەت «%s» نى ئاچالمىدى: %s

en: Failed to open temporary file
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەتنى ئاچالمىدى

en: Failed to read QTIF header
ug: QTIF بېشىنى ئوقۇيالمىدى

en: Failed to read from temporary file
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەتتىن ئوقۇيالمىدى

en: Failed to save TIFF image
ug: TIFF سۈرەتنى ساقلىيالمىدى

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
ug[0]: كېيىنكى %d بايت seek() تىن ئاتلىيالمىدى.

en: Failed to write TIFF data
ug: TIFF سانلىق-مەلۇماتقا يازالمىدى

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
ug: XBM سۈرەت يۈكلەۋاتقاندا ۋاقىتلىق ھۆججەتكە يازالمىدى

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
ug: XPM يۈكلىگەندە ۋاقىتلىق ھۆججەتكە يازالمىدى

en: Failure reading GIF: %s
ug: GIF ھۆججەتنى ئوقۇيالمىدى:%s

en: Fatal error in PNG image file: %s
ug: PNG سۈرەت ھۆججەتتە ئېغىر خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Fatal error reading PNG image file
ug: PNG سۈرەتنى ئوقۇغاندا ئېغىر خاتالىق كۆرۈلدى

en: Fatal error reading PNG image file: %s
ug: PNG سۈرەتنى ئوقۇغاندا ئېغىر خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: File does not appear to be a GIF file
ug: ھۆججەت GIF ھۆججەت ئەمەستەك تۇرىدۇ

en: File error when reading QTIF atom: %s
ug: QTIF ئاتوم ئوقۇشتىكى ھۆججەت خاتالىقى: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
ug: GIF ھۆججەتتە بەزى سانلىق-مەلۇماتلار كەم(ھۆججەت كېسىپ قىسقارتىلغان بولۇشى مۇمكىن)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
ug: GIF سۈرەتنىڭ ئومۇمىيەت رەڭ خەرىتىسى يوق، ئۇنىڭ ئىچىدىكى بىر بۆلەكنىڭمۇ رەڭ خەرىتىسى يوق

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
ug: GIF سۈرەت بۇزۇلغان(ناتوغرا LZW پرېس شەكلى)

en: GIF image loader cannot understand this image.
ug: GIF ھۆججەت يۈكلەش بۆلىكى بۇ سۈرەتنى تەھلىل قىلالمىدى

en: GIF image was truncated or incomplete.
ug: GIF سۈرەت كېسىپ قىسقارتىلغان ياكى چالا

en: Icon has zero height
ug: سىنبەلگە ئېگىزلىكى نۆل

en: Icon has zero width
ug: سىنبەلگە كەڭلىكى نۆل

en: Image file '%s' contains no data
ug: ‹%s› سۈرەت ھۆججەتتە ھېچقانداق سانلىق-مەلۇمات يوق

en: Image format unknown
ug: نامەلۇم سۈرەت شەكلى

en: Image has invalid width and/or height
ug: سۈرەتنىڭ كەڭلىكى ۋە ياكى ئۇزۇنلۇقى ئىناۋەتسىز

en: Image has unsupported bpp
ug: رەسىمدە قوللىمايدىغان bpp بار

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
ug: سۈرەتتە قوللىمايدىغان %d بىتلىق رەڭ تەخسىسى بار

en: Image has zero height
ug: سۈرەت ئېگىزلىكى 0

en: Image has zero width
ug: سۈرەت كەڭلىكى 0

en: Image header corrupt
ug: سۈرەت بېشى بۇزۇلغان

en: Image is corrupted or truncated
ug: سۈرەت بۇزۇلغان ياكى كېسىلگەن

en: Image pixel data corrupt
ug: سۈرەت پىكسېل سانلىق-مەلۇماتى بۇزۇلغان

en: Image too large to be saved as ICO
ug: سۈرەت بەك چوڭ،  ICO شەكلىدە ساقلىغىلى بولمايدۇ.

en: Image type '%s' is not supported
ug: بۇ ‹%s› خىلدىكى سۈرەت تىپىنى قوللىمايدۇ

en: Image type currently not supported
ug: نۆۋەتتە بۇ خىل سۈرەت فورماتىنى قوللىمايدۇ

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different gdk-pixbuf version?
ug: %s سۈرەت يۈكلەش بۆلىكى توغرا ئېغىزنى چىقىرالمىدى: ئۇ باشقا بىر gdk-pixbuf نەشرىگە تەۋەمۇ؟

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
ug: ‹%s› سۈرەت تىپى تەدرىجىي يۈكلەشنى قوللىمايدۇ

en: Input file descriptor is NULL.
ug: كىرگۈزگەن ھۆججەت چۈشەندۈرۈشى NULL.

en: Insufficient memory to load PNG file
ug: PNG يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Insufficient memory to load PNM context struct
ug: PNM نىڭ تىل مۇھىت بۆلىكىنى يۈكلەشكە ئەسلەك يېتىشمەيدۇ

en: Insufficient memory to load PNM file
ug: PNM نى يۈكلەشكە ئەسلەك يېتىشمەيدۇ

en: Insufficient memory to load XBM image file
ug: XBM ھۆججەت يۈكلەشكە ئەسلەك يېتىشمەيدۇ

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
ug: سۈرەت يۈكلەشكە ئەسلەك يېتىشمەيدۇ، بەزى پروگراممىلارنى يېپىپ ئەسلەكنى بىكارلاپ سىناپ بېقىڭ

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
ug: JPEG 2000 ھۆججەتنى ئېچىشقا يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Insufficient memory to open TIFF file
ug: TIFF ھۆججەتنى ئېچىشقا يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Insufficient memory to save image into a buffer
ug: بۇ سۈرەتنى يىغلەككە ساقلاشقا ئەسلەك يېتىشمەيدۇ

en: Insufficient memory to save image to callback
ug: بۇ سۈرەتنى ساقلاشقا يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
ug: چوڭلۇقى %lu x %lu بولغان سۈرەتنى يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق؛ باشقا پروگراممىلارنى يېپىپ ئەسلەك ئىشلىتىش مىقدارىنى ئازايتىڭ.

en: Internal error in the GIF loader (%s)
ug: GIF يۈكلىگۈچتە ئىچكى خاتالىق كۆرۈلدى(%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
ug: ئىچكى خاتالىق: سۈرەت يۈكلەش بۆلىكى ‹%s› مەلۇم مەشغۇلاتنى تاماملىيالمىدى، لېكىن ھېچقانداق خاتالىق سەۋەبى بېرىلمىدى

en: Invalid XBM file
ug: XBM ھۆججەت ئىناۋەتسىز

en: Invalid XPM header
ug: XBM باش ئىناۋەتسىز

en: Invalid header in animation
ug: جانلاندۇرۇم بېشى ئىناۋەتسىز

en: Invalid header in icon
ug: سىنبەلگە بېشى ئىناۋەتسىز

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
ug: JPEG نىڭ سۈپىتى چوقۇم 0 دىن 100 گىچە بولۇشى كېرەك. '%d' قىممەتنى ئىشلىتىشكە يول قويۇلمايدۇ.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
ug: JPEG نىڭ سۈپىتى چوقۇم 0 دىن 100 گىچە بولۇشى كېرەك. ‹%s› قىممەتنى تەھلىل قىلالمىدى

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
ug: PNG يېزىق رامكىسىنىڭ ھالقىلىق سۆزى ASCII چوقۇم بولۇشى كېرەك

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
ug: PNG يېزىق رامكىسىنىڭ ھالقىلىق سۆزى 1-79 غىچە بولۇشى كېرەك

en: Malformed chunk in animation
ug: جانلاندۇرۇمدىكى بۆلەكنىڭ شەكلى خاتا

en: Maximum color value in PNM file is 0
ug: PNM ھۆججەتتە ئىشلەتكىلى بولىدىغان ئەڭ كۆپ رەڭ سانى 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
ug: PNM ھۆججەتتە ئىشلەتكىلى بولىدىغان ئەڭ كۆپ رەڭ سانى بەك چوڭ

en: No XPM header found
ug: XPM بېشى تېپىلمىدى

en: No palette found at end of PCX data
ug: PCX سانلىق-مەلۇماتىنىڭ ئاخىرىدا رەڭ تەڭشىگۈچ بايقالمىدى

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
ug: GIF ھۆججەتتىكى بىر كاندۇكنى ھاسىل قىلىشقا يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load GIF file
ug: GIF ھۆججەتنى يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load ICO file
ug: ICO ھۆججىتىنى يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load RAS image
ug: RAS سۈرەتنى يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load animation
ug: جانلاندۇرۇم يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load bitmap image
ug: بىتلىق تەسۋىر يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load icon
ug: سىنبەلگە يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load image
ug: سۈرەت يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
ug: PNG نىڭ پرېسلاش دەرىجىسى چوقۇم 9-0 گىچە بولۇشى كېرەك . '%d' قىممەتنى ئىشلىتىشكە يول قويۇلمايدۇ.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
ug: PNG پرېسلاش دەرىجىسى چوقۇم 9-0 گىچە بولۇشى كېرەك؛  ئانالىز قىلىنمايدىغان قىممەت %s .

en: PNM file has an image height of 0
ug: PNM ھۆججەتنىڭ سۈرەت ئېگىزلىكى 0

en: PNM file has an image width of 0
ug: PNM ھۆججەتنىڭ سۈرەت كەڭلىكى 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
ug: PNM ھۆججەتنىڭ باش بايتى خاتا

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
ug: PNG ھۆججەت پەرقلەندۈرگىلى بولىدىغان PNM قوشۇمچە فورماتتا ساقلانمىغان

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
ug: PNM يۈكلەش پروگراممىسى بۇ خىل  PNM تارماق فورماتنى قوللىمايدۇ

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
ug: PNM يۈكلەش بۆلەك پۈتۈن سان تاپالمىدى

en: Premature end-of-file encountered
ug: ھۆججەت بۇرۇن ئاخىرلاشقان

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
ug[0]: QTIF ئاتوم چوڭلۇقى بەك چوڭ (%d بايت)

en: RAS image has bogus header data
ug: RAS سۈرەتتە يالغان باش سانلىق-مەلۇماتى بار

en: RAS image has unknown type
ug: RAS سۈرەتنىڭ تىپى نامەلۇم

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
ug: ئەسلىدىكى PNM فورماتى نۇسخىلاشتىن بۇرۇن بىر بوشلۇق ئورنىغا ئېھتىياجلىق

en: Raw PNM image type is invalid
ug: ئەسلىدىكى PNM سۈرەتنىڭ تىپى ئىناۋەتسىز

en: Resulting GIF image has zero size
ug: ھاسىل بولغان GIF سۈرەتنىڭ چوڭلۇقى نۆل

en: Stack overflow
ug: تۇرادىن ھالقىدى

en: TGA image has invalid dimensions
ug: TGA سۈرەت ئۆلچىمى ئىناۋەتسىز

en: TGA image type not supported
ug: TGA سۈرەت تىپىنى قوللىمايدۇ

en: TIFF compression doesn't refer to a valid codec.
ug: TIFF پرېسلاش ئىناۋەتلىك كودلاشتىن پايدىلىنالمىدى.

en: The ANI image format
ug: ANI سۈرەت فورماتى

en: The BMP image format
ug: BMP سۈرەت فورماتى

en: The EMF image format
ug: EMF سۈرەت فورماتى

en: The GIF image format
ug: GIF سۈرەت فورماتى

en: The GdkPixdata format
ug: BMP سۈرەت پىچىمى

en: The ICNS image format
ug: ICNS سۈرەت فورماتى

en: The ICO image format
ug: ICO سۈرەت فورماتى

en: The JPEG 2000 image format
ug: JPEG 2000 سۈرەت فورماتى

en: The JPEG image format
ug: JPEG سۈرەت فورماتى

en: The PCX image format
ug: PCX سۈرەت فورماتى

en: The PNG image format
ug: PNG سۈرەت فورماتى

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
ug: PNM/PBM/PGM/PPM سۈرەت ھۆججەت تۈرى

en: The QTIF image format
ug: QTIF سۈرەت فورماتى

en: The Sun raster image format
ug: Sun ئوپتىك پەنجىرىلىك سۈرەت فورماتى

en: The TIFF image format
ug: TIFF سۈرەت فورماتى

en: The Targa image format
ug: Targa سۈرەت فورماتى

en: The WBMP image format
ug: WBMP سۈرەت فورماتى

en: The WMF image format
ug: WMF سۈرەت فورماتى

en: The XBM image format
ug: XBM سۈرەت فورماتى

en: The XPM image format
ug: XPM سۈرەت فورماتى

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
ug: بۇ gdk-pixbuf ساقلايدىغان بۇ خىل ھۆججەت شەكلىنى قوللىمايدۇ ：%s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
ug: يۇقىرىدىن تۆۋەنگە يېزىلغان BMP سۈرەت شەكلىنى پرېسلىيالمايدۇ

en: Transformed JPEG has zero width or height.
ug: ئايلاندۇرۇلغان JPEG نىڭ كەڭلىكى ياكى ئۇزۇنلۇقى نۆل

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
ug: ئايلاندۇرۇلغان JPEG2000 نىڭ كەڭلىكى ياكى ئۇزۇنلۇقى نۆل

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
ug: ئايلاندۇرۇلغان PNG قوللىمايدىغان قانال سانىنى ئۆز ئىچىگە ئالغان. چوقۇم 3 ياكى 4 بولۇشى لازىم

en: Transformed PNG has zero width or height.
ug: ئايلاندۇرۇلغان PNG نىڭ كەڭلىكى ياكى ئېگىزلىكى نۆل.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
ug: ئايلاندۇرۇلغان PNG بولسا  RGB ياكى RGBA ئەمەس.

en: Transformed pixbuf has zero width or height.
ug: ئايلاندۇرۇلغان pixbuf نىڭ كەڭلىكى ياكى ئېگىزلىكى نۆل.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
ug: سۈرەت يۈكلەش بۆلىكىنى يۈكلىيەلمىدى: %s : %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
ug: ئېنىقسىز رەڭلىك جەدۋەل بىت چوڭقۇرلۇقى

en: Unexpected end of PNM image data
ug: PNM سۈرەت سانلىق-مەلۇماتى بالدۇر ئاخىرلاشقان

en: Unexpected icon chunk in animation
ug: جانلاندۇرۇمدا ئېنىقلانمىغان بۆلەك بار

en: Unrecognized image file format
ug: پەرقلەندۈرگىلى بولمايدىغان سۈرەت ھۆججەت فورماتى

en: Unsupported JPEG color space (%s)
ug: قوللىمايدىغان JPEG رەڭ بوشلۇقى  (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
ug: قوللىمايدىغان ICO ھۆججەت چوڭقۇرلۇقى: %d

en: Unsupported icon type
ug: قوللىمايدىغان رەسىم بەلگە تۈرى

en: Unsupported image format for GDI+
ug: GDI+ بۇ سۈرەت فورماتىنى تونۇمايدۇ

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
ug: PNG تېكىست رامكىسى %s نى ISO-8859-1 غا ئايلاندۇرۇشقا بولمايدۇ

en: Version %s of the GIF file format is not supported
ug: قوللىمايدىغان %s نەشرىدىكى GIF سۈرەت ھۆججەت فورماتى

en: Width or height of TIFF image is zero
ug: TIFF سۈرەتنىڭ كەڭلىك ياكى ئېگىزلىكى 0

en: XPM file has image height <= 0
ug: XPM ھۆججەت سۈرەت ئېگىزلىكى <= 0

en: XPM file has image width <= 0
ug: XPM ھۆججەت سۈرەت كەڭلىكى <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
ug: XPM ھۆججەت رەسىم رەڭ سانى توغرا ئەمەس

en: XPM has invalid number of chars per pixel
ug: XPM ھەربىر پىكسېل ئىگىلىگەن بىت سانى ئىناۋەتسىز

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
ug[0]: %u بايتلىق سۈرەت يىغلەكنى  تەقسىملىيەلمىدى

en: unsupported RAS image variation
ug: قوللىمايدىغان RAS سۈرەت شالغۇتى
