apparmor-parser - en to uk translation catalogue (128 entries)

en: %s: ASSERT: Invalid option: %d
uk: %s: ASSERT: нечинний параметр: %d

en: %s: Could not allocate memory for subdomainbase mount point
uk: %s: Не вдалось виділити пам'ять для точки монтування основи піддомену

en: %s: Errors found during postprocess.  Aborting.
uk: %s: У процесі остаточної обробки виявлено помилки. Аварійне завершення.

en: %s: Errors found during postprocessing.  Aborting.
uk: %s: У процесі остаточної обробки виявлено помилки. Аварійне завершення.

en: %s: Errors found during regex postprocess.  Aborting.
uk: %s: У процесі остаточної обробки формального виразу виявлено помилки. Аварійне завершення.

en: %s: Errors found in combining rules postprocessing. Aborting.
uk: %s: Під час остаточної обробки складених правил виявлено помилки. Аварійне завершення.

en: %s: Errors found in file. Aborting.
uk: %s: В файлі знайдені помилки. Переривається.

en: %s: Illegal open {, nesting groupings not allowed
uk: %s: Неприпустима відкрита дужка {, вузлове групування не дозволяється

en: %s: Internal buffer overflow detected, %d characters exceeded
uk: %s: Виявлено внутрішнє переповнення буфера, перевищення у %d символів

en: %s: Invalid profile name '%s' - bad regular expression
uk: %s: некоректна назва профілю, «%s» — помилковий формальний вираз

en: %s: Regex grouping error: Exceeded maximum nesting of {}
uk: %s: помилка групування формального виразу: перевищено максимальний рівень вкладеності у дужках {}

en: %s: Regex grouping error: Invalid close ], no matching open [ detected
uk: %s: помилка групування формального виразу: нечинна завершальна дужка ], не знайдено відповідної початкової дужки [

en: %s: Regex grouping error: Invalid close }, no matching open { detected
uk: %s: Помилка групування формального виразу: нечинна завершальна дужка }, не знайдено відповідної початкової дужки {

en: %s: Regex grouping error: Invalid number of items between {}
uk: %s: Помилка групування формального виразу: нечинна кількість пунктів у дужках {}

en: %s: Regex grouping error: Unclosed grouping or character class, expecting close }
uk: %s: Помилка групування формального виразу: не завершено групу або клас символів, не знайдено завершальної дужки }

en: %s: Sorry. You need root privileges to run this program.
uk: %s: Для вживання цієї програми потрібні привілеї адміністратора.

en: %s: Unable to add "%s".
uk: %s: Неможливо додати "%s".

en: %s: Unable to parse input line '%s'
uk: %s: Не вдається проаналізувати вхідний файл "%s"

en: %s: Unable to remove "%s".
uk: %s: Неможливо вилучити "%s".

en: %s: Unable to replace "%s".
uk: %s: Неможливо замінити "%s".

en: %s: Unable to write entire profile entry
uk: %s: Не вдається записати повний запис профілю

en: %s: Unable to write entire profile entry to cache
uk: %s: не вдалося записати увесь запис профілю до кешу

en: %s: Unable to write to output file
uk: %s: не вдалося записати результати до файла

en: %s: Unable to write to stdout
uk: %s: Неможливо записати в stdout

en: %s: Warning! You've set this program setuid root.
    Anybody who can run this program can update your AppArmor profiles.
uk: %s: Попередження! Ви вказали для цієї програми setuid root.
    Будь-хто, хто може запускати цю програму, може змінювати
    ваші профілі AppArmor.

en: (network_mode) Found unexpected character: '%s'
uk: (network_mode) Знайдено неочікуваний символ: '%s'

en: Addition succeeded for "%s".
uk: Успішне додавання для "%s".

en: AppArmor parser error for %s%s%s at line %d: %s
uk: Помилка аналізатора AppArmor, %s%s%s, рядок %d: %s

en: AppArmor parser error,%s%s line %d: %s
uk: Помилка аналізатора AppArmor,%s%s, рядок %d: %s

en: AppArmor parser error: %s
uk: Помилка аналізатора AppArmor: %s

en: Assert: 'hat rule' returned NULL.
uk: Виявлено: 'hat rule' повернула NULL.

en: Assert: 'local_profile rule' returned NULL.
uk: Виявлено: `local_profile rule' повернула NULL.

en: Assert: `change_profile' returned NULL.
uk: Виявлено: `change_profile' повернула NULL.

en: Assert: `network_rule' return invalid protocol.
uk: Виявлено: «network_rule» повернула нечинний протокол.

en: Assert: `rule' returned NULL.
uk: Виявлено: `rule' повернула NULL.

en: Bad write position
uk: Погана позиція запису

en: Cached load succeeded for "%s".
uk: Успішне завантаження кешу для «%s».

en: Cached reload succeeded for "%s".
uk: Успішне перезавантаження кешу для «%s».

en: Can't create cache directory: %s
uk: Не вдалося створити каталог кешу: %s

en: Can't update cache directory: %s
uk: Не вдалося оновити каталог кешу: %s

en: Conflict 'a' and 'w' perms are mutually exclusive.
uk: Конфлікт дозволів, 'a' та 'w' є взаємовиключними.

en: Could not open '%s'
uk: Не вдалося відкрити «%s»

en: Could not open '%s' in '%s'
uk: Не вдалося відкрити «%s» у «%s»

en: Could not process include directory '%s' in '%s'
uk: Не вдалося обробити каталог включення «%s» у «%s»

en: Couldn't copy profile: Bad memory address
uk: Не вдалося скопіювати профіль: помилкова адреса пам’яті

en: Couldn't merge entries. Out of Memory
uk: Не вдалося об'єднати записи. Не вистачає пам'яті

en: ERROR adding hat access rule for profile %s
uk: ПОМИЛКА додавання правила доступу hat для профілю %s

en: ERROR expanding variables for profile %s, failed to load
uk: ПОМИЛКА при розширенні змінних для профілю %s; завантаження зазнало невдачі

en: ERROR in profile %s, failed to load
uk: ПОМИЛКА у профілі %s, не вдалося завантажити

en: ERROR merging rules for profile %s, failed to load
uk: ПОМИЛКА під час об’єднання правил для профілю %s, не вдалося завантажити

en: ERROR processing policydb rules for profile %s, failed to load
uk: ПОМИЛКА обробки правил policydb для профілю %s, не вдалося завантажити

en: ERROR processing regexs for profile %s, failed to load
uk: ПОМИЛКА обробки формальних виразів для профілю %s, не вдалося завантажити

en: ERROR profile %s contains policy elements not usable with this kernel:
    	'*', '?', character ranges, and alternations are not allowed.
    	'**' may only be used at the end of a rule.
uk: ПОМИЛКА! профіль %s містить елементи політики, що не можуть бути використані з цим ядром системи:
    	'*', '?', діапазони символів і варіанти не дозволено.
    	можна використовувати лише '**' наприкінці правила.

en: ERROR replacing aliases for profile %s, failed to load
uk: ПОМИЛКА заміри псевдонімів для профілю %s, не вдалося завантажити

en: Error: Could not add directory %s to search path.
uk: Помилка: Не вдалося додати каталог %s до шляху пошуку.

en: Error: Could not allocate memory.
uk: Помилка: Не вдалося виділити пам'ять.

en: Error: Could not read profile %s: %s.
uk: Помилка: Не вдалось прочитати профіль %s: %s.

en: Error: Out of memory.
uk: Помилка: недостатньо пам'яті.

en: Error: basedir %s is not a directory, skipping.
uk: Помилка: базовий каталог %s - це не каталог; пропускається.

en: Exec qualifier '%c%c' invalid, conflicting qualifier already specified
uk: Класифікатор виконання «%c%c» - нечинний, раніше визначено класифікатор, що з ним конфліктує

en: Exec qualifier '%c' invalid, conflicting qualifier already specified
uk: Класифікатор виконання «%c» - нечинний, раніше визначено класифікатор, що з ним конфліктує

en: Exec qualifier 'i' invalid, conflicting qualifier already specified
uk: Класифікатор виконання «i» нечинний, попередньо визначено класифікатор, що конфліктує з ним

en: Failed to create alias %s -> %s
uk: Не вдалося створити псевдонім %s -> %s

en: Feature buffer full.
uk: Переповнено буфер можливостей.

en: File in cache directory location: %s
uk: Файл на місці каталогу кешу: %s

en: Found unexpected character: '%s'
uk: Знайдено несподіваний символ: "%s"

en: Internal error generated invalid DBus perm 0x%x
uk: Внутрішня помилка, спричинена нечинними правами доступу DBus 0x%x

en: Internal error generated invalid perm 0x%llx
uk: Внутрішня помилка, спричинена нечинним дозволом 0x%llx

en: Internal: unexpected DBus mode character '%c' in input
uk: Внутрішня помилка: неочікуваний символ режиму DBus, «%c», у вхідних даних

en: Internal: unexpected mode character '%c' in input
uk: Внутрішнє: неочікуваний символ режиму '%c' у вхідній інформації

en: Invalid capability %s.
uk: Нечинна характеристика %s.

en: Invalid mode, 'x' must be preceded by exec qualifier 'i', 'p', 'c', or 'u'
uk: Нечинний режим, перед «x» має бути вказано класифікатор виконання «i», «p», «c» або «u»

en: Invalid mode, 'x' must be preceded by exec qualifier 'i', 'p', or 'u'
uk: Нечинний режим, перед «x» має бути вказано класифікатор виконання «i», «p», або «u»

en: Invalid mode, in deny rules 'x' must not be preceded by exec qualifier 'i', 'p', or 'u'
uk: Нечинний режим, перед «x» має бути вказано класифікатор виконання «i», «p», або «u»

en: Invalid network entry.
uk: Нечинний мережний елемент.

en: Invalid profile flag: %s.
uk: Нечинний прапорець профілю: %s.

en: Memory Allocation Error: Unable to remove %s:%s.
uk: Помилка виділення пам'яті: Неможливо вилучити %s:%s.

en: Memory Allocation Error: Unable to remove ^%s
uk: Помилка виділення пам'яті: Не вдалося вилучити ^%s

en: Memory allocation error.
uk: Помилка виділення пам'яті.

en: Out of memory
uk: Недостатньо пам’яті

en: Out of memory
uk: Не вистачає пам'яті

en: PANIC bad increment buffer %p pos %p ext %p size %d res %p
uk: PANIC неправильне збільшення буфера %p поз %p розш %p розм %d рес %p

en: Permission denied
uk: Відмовлено у доступі

en: Permission denied; attempted to load a profile while confined?
uk: Немає доступу. Здійснено спробу завантажити профіль у обмеженому режимі?

en: Profile already exists
uk: Профіль вже існує

en: Profile attachment must begin with a '/'.
uk: Долучення до профілю має починатися з «/».

en: Profile does not match signature
uk: Профіль не збігається з підписом

en: Profile doesn't conform to protocol
uk: Профіль не сумісний з протоколом

en: Profile doesn't exist
uk: Профіль не існує

en: Profile flag 'debug' is no longer valid.
uk: Прапорець профілю "debug" більше не діє.

en: Profile flag attach_disconnected conflicts with no_attach_disconnected
uk: Прапорець профілю attach_disconnected конфліктує з no_attach_disconnected

en: Profile flag chroot_attach conflicts with chroot_no_attach
uk: Прапорець профілю chroot_attach конфліктує з chroot_no_attach

en: Profile flag chroot_relative conflicts with namespace_relative
uk: Прапорець профілю chroot_relative конфліктує з namespace_relative

en: Profile flag mediate_deleted conflicts with delegate_deleted
uk: Прапорець профілю mediate_deleted конфліктує з delegate_deleted

en: Profile names must begin with a '/', namespace or keyword 'profile' or 'hat'.
uk: Назви профілів мають починатися з «/», назви простору назв або ключового слова «profile» чи «hat».

en: Profile version not supported by Apparmor module
uk: Версія профілю не підтримується модулем Apparmor

en: Removal succeeded for "%s".
uk: Успішне вилучення для "%s".

en: Replacement succeeded for "%s".
uk: Успішна заміна для "%s".

en: Unable to open %s - %s
uk: Неможливо відкрити %s - %s

en: Unconfined exec qualifier (%c%c) allows some dangerous environment variables to be passed to the unconfined process; 'man 5 apparmor.d' for details.
uk: Необмежений класифікатор виконання (%c%c) дозволяє передачу деяких критичних змінних середовища необмеженому процесу; виконайте команду 'man 5 apparmor.d', щоб дізнатися більше.

en: Unknown error (%d): %s
uk: Невідома помилка (%d): %s

en: Unknown pattern type
uk: Невідомий тип взірця

en: Unset boolean variable %s used in if-expression
uk: Обнулення булівської змінної %s, яку використано в виразі умови

en: Uppercase qualifiers "RWLIMX" are deprecated, please convert to lowercase
    See the apparmor.d(5) manpage for details.
uk: Класифікатори у верхньому регістрі "RWLIMX" не рекомендовано, будь ласка, переведіть їх у нижній регістр
    Перегляньте сторінку довідки apparmor.d(5), щоб дізнатися більше.

en: Variable declarations do not accept trailing commas
uk: У оголошеннях змінних не може бути завершальних ком

en: Warning from %s (%s%sline %d): %s
uk: Попередження від %s (%s%sрядок %d): %s

en: Warning: unable to find a suitable fs in %s, is it mounted?
    Use --subdomainfs to override.
uk: Попередження: на %s не вдалося знайти відповідної файлової системи, може його не змонтовано?
    Використайте параметр --subdomainfs, щоб обійти проблему.

en: bad mount rule
uk: помилкове правило mount

en: deny prefix not allowed
uk: не можна використовувати префікс deny

en: fstat failed for '%s'
uk: помилка fstat під час обробки «%s»

en: invalid mount conditional %s%s
uk: некоректна умова mount %s%s

en: invalid pivotroot conditional '%s'
uk: некоректна умова pivotroot, «%s»

en: link and exec perms conflict on a file rule using ->
uk: дозволи посилання і виконання конфліктують у правилі файлів за допомогою ->

en: link perms are not allowed on a named profile transition.
uk: дозволи посилань не дозволено для перенесення іменованого профілю.

en: missing an end of line character? (entry: %s)
uk: відсутній символ кінця рядка? (елемент: %s)

en: mount point conditions not currently supported
uk: підтримки умов на точку монтування у поточній версії не передбачено

en: opendir failed '%s'
uk: помилка opendir під час оброби «%s»

en: owner prefix not allow on capability rules
uk: у правилах capability не можна використовувати префікс owner

en: owner prefix not allow on dbus rules
uk: у правилах dbus не можна використовувати префікс owner

en: owner prefix not allow on mount rules
uk: у правилах mount не можна використовувати префікс owner

en: owner prefix not allowed
uk: не можна використовувати префікс owner

en: profile %s network rules not enforced
uk: правила щодо мережі профілю %s не буде застосовано примусово

en: profile %s: has merged rule %s with conflicting x modifiers
uk: профіль %s: містить об’єднане правило %s з конфліктом x модифікаторів

en: stat failed for '%s'
uk: помилка stat під час обробки «%s»

en: subset can only be used with link rules.
uk: підмножину можна використовувати лише з правилами посилань.

en: unable to create work area
uk: неможливо створити робочу ділянку

en: unable to serialize profile %s
uk: неможливо перетворити профіль %s в послідовну форму

en: unsafe rule missing exec permissions
uk: небезпечне правило без дозволів на виконання
