libosinfo - en to uk translation catalogue (171 entries)

en: $OSINFO_DATA_DIR is deprecated, please use $OSINFO_SYSTEM_DIR instead. Support for $OSINFO_DATA_DIR will be removed in a future release
uk: $OSINFO_DATA_DIR вважається застарілим, будь ласка, використовуйте замість нього $OSINFO_SYSTEM_DIR. Підтримку $OSINFO_DATA_DIR буде вилучено у наступному випуску

en: %s is deprecated, please use %s instead. Support for %s will be removed in a future release
uk: %s вважається застарілим, будь ласка, використовуйте замість нього %s. Підтримку %s буде вилучено у наступному випуску

en: - Detect if media is bootable and the relevant OS and distribution.
uk: - Визначення того, чи є носій придатним до завантаження, а також відповідної ОС і дистрибутива.

en: - Generate an OS install script
uk: - Створення скрипту для встановлення ОС

en: - Query the OS info database
uk: - Надсилання запиту до бази даних щодо ОС

en: Amount of Random Access Memory (RAM) in bytes
uk: Об’єм оперативної пам’яті (RAM) у байтах

en: Amount of storage space in bytes
uk: Об’єм сховища даних у байтах

en: Available OS variants on media:
uk: Доступні варіанти ОС на носії.

en: Available OS variants on tree:
uk: Доступні варіанти ОС у ієрархії:

en: Bus
uk: Канал

en: CPU Architecture
uk: Архітектура процесора

en: CPU frequency in hertz (Hz)
uk: Частота процесора у Гц

en: Class
uk: Клас

en: Cloud image username
uk: Ім'я користувача в «хмарному» образі

en: Code name
uk: Кодова назва

en: Codename
uk: Кодова назва

en: Data for install script template
uk: Дані для шаблону скрипту для встановлення

en: Device link target filter
uk: Фільтр призначення посилання на пристрій

en: Display fields
uk: Показані поля

en: Distro
uk: Дистрибутив

en: Do not display output filenames
uk: Не показувати виведених назв файлів

en: End of life
uk: Дата завершення підтримки

en: Error finding OS: %s
uk: Помилка під час спроби знайти ОС: %s

en: Error loading OS data: %s
uk: Помилка під час спроби завантаження даних ОС: %s

en: Error parsing installer tree: %s
uk: Помилка під час обробки дерева каталогів засобу встановлення: %s

en: Error parsing media: %s
uk: Помилка під час обробки носія: %s

en: Error while parsing commandline options: %s
uk: Помилка під час спроби обробити параметри командного рядка: %s

en: Error while parsing options: %s
uk: Помилка під час спроби обробити параметри: %s

en: Expected ISO9660 volume size, in bytes
uk: Розмір тому мало бути вказано у форматі ISO9660 у байтах

en: Expected a nodeset in XPath query %s
uk: Очікуваний набір вузлів у запиті XPath %s

en: Expected a text node attribute value
uk: Мало бути вказано значення атрибута текстового вузла

en: Expected avatar format
uk: Очікуваний формат аватару

en: Expected configuration key=value
uk: Налаштування мало бути визначено у форматі ключ=значення

en: Expected path format
uk: Очікуваний формат шляху

en: FORMAT
uk: ФОРМАТ

en: Failed to apply script template %s:
uk: Не вдалося застосувати шаблон скрипту %s:

en: Failed to apply script template:
uk: Не вдалося застосувати шаблон скрипту:

en: Failed to load .treeinfo|treeinfo content:
uk: Не вдалося завантажити вміст .treeinfo|treeinfo:

en: Failed to load .treeinfo|treeinfo file:
uk: Не вдалося завантажити файл .treeinfo|treeinfo:

en: Failed to load script template %s:
uk: Не вдалося завантажити шаблон скрипту %s:

en: Failed to open file:
uk: Не вдалося відкрити файл:

en: Failed to process keyinfo file:
uk: Не вдалося обробити файл keyinfo:

en: Failed to read "%s" directory record extent:
uk: Не вдалося прочитати розширення запису каталогу «%s»:

en: Failed to read primary volume descriptor:
uk: Не вдалося прочитати дескриптор основного тому:

en: Failed to read supplementary volume descriptor:
uk: Не вдалося прочитати дескриптор допоміжного тому:

en: Failed to skip %d bytes
uk: Не вдалося пропустити %d байтів

en: Family
uk: Сімейство

en: Generic Distro
uk: Загальний дистрибутив

en: Generic Family
uk: Загальне сімейство

en: ID
uk: Ід.

en: Incorrect root element
uk: Помилковий кореневий елемент

en: Information about the operating system on this media
uk: Інформація щодо операційної системи на цьому носії

en: Information about the operating system on this tree
uk: Інформація щодо операційної системи у цій ієрархії

en: Install media is not bootable
uk: Носій для встановлення непридатний до завантаження

en: Install script output directory
uk: Каталог виведення даних скрипту для встановлення

en: Install script profile
uk: Профіль скрипту для встановлення

en: Install script profile name
uk: Назва профілю скрипту для встановлення

en: Insufficient metadata on installation media
uk: Недостатньо метаданих на носії для встановлення

en: Invalid value '%s'
uk: Некоректне значення, «%s»

en: Kernel URL Argument
uk: Аргумент адреси ядра

en: List configuration parameters
uk: Список параметрів налаштування

en: List element type
uk: Тип списку елементів

en: List install script profiles
uk: Список профілів скрипту встановлення

en: List supported injection methods
uk: Список підтримуваних методів вставлення

en: Media can boot directly w/o installation
uk: Безпосереднє завантаження з носія без встановлення неможливе

en: Media is an installer for OS '%s (%s)'
uk: Носієм є засіб встановлення для ОС «%s (%s)»

en: Media is bootable.
uk: Носій є придатним до завантаження.

en: Media is live media for OS '%s (%s)'
uk: Носієм є носій портативної версії ОС «%s (%s)»

en: Media is not bootable.
uk: Носій є непридатним до завантаження.

en: Media provides an installer
uk: На носії є встановлювач

en: Missing Media install script property
uk: Не вказано властивості скрипту встановлення носія

en: Missing OS install script property
uk: Не вистачає властивості скрипту встановлення

en: Missing data type parameter
uk: Не вистачає параметра типу даних

en: Missing deployment id property
uk: Не вистачає властивості ідентифікатора розгортання

en: Missing deployment os id property
uk: Не вистачає властивості ідентифікатора ОС розгортання

en: Missing deployment platform id property
uk: Не вистачає властивості платформи розгортання

en: Missing device id property
uk: Не вистачає властивості ідентифікатора пристрою

en: Missing device link id property
uk: Не вистачає властивості прив’язки до пристрою

en: Missing install script id property
uk: Не вистачає властивості ідентифікатора скрипту встановлення

en: Missing os id property
uk: Не вистачає властивості ідентифікатора ОС

en: Missing platform id property
uk: Не вистачає властивості ідентифікатора платформи

en: Missing product upgrades id property
uk: Не вистачає властивості ідентифікатора оновлення продукту

en: Missing root XML element
uk: Не вистачає кореневого елемента XML

en: Name
uk: Назва

en: No "%s" directory record extent
uk: Немає розширення запису каталогу «%s»

en: No install script for profile '%s' and OS '%s'
uk: Немає скрипту встановлення для профілю «%s» та ОС «%s»

en: No install script for profile '%s' and OS '%s'
uk: Немає скрипту для встановлення для профілю «%s» і ОС «%s»

en: No volume descriptors
uk: Немає дескрипторів тому

en: Number of CPUs
uk: Кількість процесорів

en: Number of installer reboots
uk: Кількість перезавантажень засобом для встановлення

en: Only one of --list-profile, --list-config and --list-injection-methods can be requested
uk: Можна задавати лише один з параметрів, --list-profile, --list-config або --list-injection-methods

en: Operating system
uk: Операційна система

en: Parameter Value Mapping
uk: Прив’язка значення параметра

en: Parameter name
uk: Назва параметра

en: Parameter policy
uk: Правила щодо параметра

en: Primary volume descriptor was truncated
uk: Дескриптор основного тому було обрізано

en: Product
uk: Продукт

en: Product ID
uk: Ід. продукту

en: Product key format mask
uk: Маска формату ключа продукту

en: Release date
uk: Дата випуску

en: Release status
uk: Стан випуску

en: Select the output format
uk: Вибрати формат виведення

en: Select the type of what is being detected
uk: Вибрати тип того, що виявлятиме програма

en: Set configuration parameter
uk: Встановити значення параметра налаштування

en: Set configuration parameters
uk: Встановити параметри налаштування

en: Short ID
uk: Короткий ід.

en: Sort column
uk: Стовпчик для впорядковування

en: Supplementary volume descriptor was truncated
uk: Дескриптор допоміжного тому було обрізано

en: Supported languages
uk: Підтримувані мови

en: Syntax error in condition, expecting KEY=VALUE
uk: Синтаксична помилка у записі умови, мало бути: КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: TYPE
uk: ТИП

en: Target device
uk: Пристрій призначення

en: The URL to this image
uk: Адреса образу

en: The URL to this media
uk: Адреса цього носія

en: The URL to this tree
uk: Адреса цього дерева

en: The allowed mime-types for the avatar
uk: Дозволені типи MIME для аватару

en: The expected ISO9660 application ID
uk: Очікуваний ідентифікатор програми ISO9660

en: The expected ISO9660 publisher ID
uk: Очікуваний ідентифікатор оприлюднювача ISO9660

en: The expected ISO9660 system ID
uk: Очікуваний ідентифікатор системи ISO9660

en: The expected ISO9660 volume ID
uk: Очікуваний ідентифікатор тому ISO9660

en: The firmware type
uk: Тип мікропрограми

en: The image format
uk: Формат образу

en: The installation source to be used
uk: Джерело даних для встановлення, яке буде використано

en: The installation source to be used with the script
uk: Джерело даних для встановлення, яке буде використано скриптом

en: The name to this variant
uk: Назва цього варіанта

en: The only value available for FORMAT is '%s', which means plain text.
    TYPE can be either '%s' (the default) for CD/DVD ISOs,
    or '%s' for install trees.
uk: Єдиним значенням, яке є доступним для параметра ФОРМАТ, є «%s», тобто простий текст.
    ТИПОМ може бути «%s» (типовий варіант) для образів компакт-дисків і DVD
    або «%s» для ієрархій каталогів встановлених систем.

en: The output filename prefix
uk: Префікс назви файла виведених даних

en: The path to the bootable ISO image
uk: Шлях до придатного до завантаження образу ISO

en: The path to the initrd image
uk: Шлях до образу initrd

en: The path to the kernel image
uk: Шлях до образу ядра

en: The preferred injection method
uk: Бажаний спосіб вставляння

en: The required height (in pixels) of the avatar.
uk: Потрібна висота (у пікселях) аватару.

en: The required width (in pixels) of the avatar
uk: Потрібна ширина (у пікселях) аватару

en: The treeinfo architecture
uk: Архітектура treeinfo

en: The treeinfo family
uk: Сімейство treeinfo

en: The treeinfo variant
uk: Варіант treeinfo

en: The treeinfo version
uk: Версія treeinfo

en: Tree is an installer for OS '%s (%s)'
uk: Ієрархія є засобом встановлення для ОС «%s (%s)»

en: URI for install script template
uk: Адреса шаблона скрипту для встановлення

en: URI of the logo
uk: Адреса логотипу

en: URL protocol is not supported
uk: Підтримки протоколу URL не передбачено

en: Unable to add XML child
uk: Не вдалося додати дочірній об'єкт XML

en: Unable to apply XSL transform context
uk: Не вдалося застосувати контекст перетворення XSL

en: Unable to construct filter: %s
uk: Не вдалося побудувати фільтр: %s

en: Unable to construct parser context
uk: Не вдалося побудувати контекст обробки

en: Unable to convert XSL output to string
uk: Не вдалося перетворити виведені XSL дані на рядок

en: Unable to create XML node '%s'
uk: Не вдалося створити вузол XML «%s»

en: Unable to create XML node 'id'
uk: Не вдалося створити вузол XML «id»

en: Unable to create XML parser context
uk: Не вдалося створити контекст обробки XML

en: Unable to create XSL transform context
uk: Не вдалося створити контекст перетворення XSL

en: Unable to generate install script: %s
uk: Не вдалося створити скрипт для встановлення: %s

en: Unable to parse XSL template
uk: Не вдалося обробити шаблон XSL

en: Unable to read XSL template
uk: Не вдалося прочитати шаблон XSL

en: Unable to set 'media' node
uk: Не вдалося встановити вузол «media»

en: Unable to set 'tree' node
uk: Не вдалося встановити вузол «tree»

en: Unable to set XML root
uk: Не вдалося встановити кореневий об'єкт XML

en: Unable to set field visibility: %s
uk: Не вдалося встановити параметр видимості поля: %s

en: Unique identifier
uk: Унікальний ідентифікатор

en: Unknown property name %s
uk: Невідома назва властивості, %s

en: Unknown type '%s' requested
uk: Надіслано запит щодо невідомого типу, «%s»

en: Vendor
uk: Виробник

en: Vendor ID
uk: Ід. виробника

en: Version
uk: Версія

en: Virtualization platform
uk: Платформа віртуалізації

en: Whether alpha channel is supported in the avatar.
uk: Визначає, чи передбачено підтримку каналу прозорості у аватарі.

en: Whether cloud-init customizations are supported or not
uk: Визначає, чи передбачено підтримку налаштувань ініціалізації у хмарі

en: Whether the media should be ejected after the installation process
uk: Визначає, чи слід виштовхувати носій з даними після виконання встановлення

en: Whether the media should be used for an installation using install scripts
uk: Визначає, чи слід використовувати носій даних для встановлення за допомогою скриптів для встановлення

en: Whether the tree has treeinfo
uk: Визначає, чи є у ієрархії treeinfo

en: optional
uk: додатковий

en: required
uk: обов’язковий
