virt-manager - en to uk translation catalogue (1395 entries)

en: 
    Starting install...
uk: 
    Починаємо встановлення…

en:  (Use --check %s=off or --check all=off to override)
uk:  (Скористайтеся --check %s=off або --check all=off, щоб перевизначити)

en: %(bus)s %(device)s %(index)d
uk: %(bus)s, %(device)s %(index)d

en: %(bus)s CDROM %(index)d
uk: %(bus)s, CDROM %(index)d

en: %(bus)s Disk %(index)d
uk: %(bus)s, диск %(index)d

en: %(bus)s Redirector %(index)d
uk: Переспрямовування %(bus)s %(index)d

en: %(bytesfree)s Free / <i>%(bytesinuse)s In Use</i>
uk: %(bytesfree)s вільно / <i>%(bytesinuse)s використано</i>

en: %(connection)s - Connecting...
uk: %(connection)s — встановлення з'єднання…

en: %(connection)s - Connection Details
uk: %(connection)s — параметри з'єднання

en: %(connection)s - Not Connected
uk: %(connection)s — не з'єднано

en: %(current-memory)s of %(total-memory)s
uk: %(current-memory)s з %(total-memory)s

en: %(currentmem)s of %(maxmem)s
uk: %(currentmem)s з %(maxmem)s

en: %(device)s on %(address)s
uk: %(device)s на %(address)s

en: %(graphicstype)s Server
uk: Сервер %(graphicstype)s

en: %(key)s must be 'yes' or 'no'
uk: %(key)s повинен мати значення «yes» або «no»

en: %(mem1)s M requested > %(mem2)s M available
uk: Запит %(mem1)s МБ > Доступно %(mem2)s МБ

en: %(object)s rename failed. Attempting to recover also failed.
    
    Original error: %(origerror)s
    
    Recover error: %(recovererror)s
uk: Спроба перейменування %(object)s зазнала невдачі. Спроба відновлення також зазнала невдачі.
    
    Початкове повідомлення про помилку: %(origerror)s
    
    Повідомлення про помилку під час спроби відновлення: %(recovererror)s

en: %(objecttype)s name '%(name)s' can not contain '%(char)s' character.
uk: У %(objecttype)s назва «%(name)s» не повинна містити символу «%(char)s».

en: %(osname)s cannot use '%(loginname)s' as user-login.
uk: %(osname)s не може використовувати «%(loginname)s» як user-login.

en: %(path)s may not be accessible by the hypervisor. You will need to grant the '%(user)s' user search permissions for the following directories: %(dirs)s
uk: %(path)s може бути недоступний гіпервізору. Вам слід надати користувачу «%(user)s» права доступу для пошуку у таких каталогах: %(dirs)s

en: %(received)d %(units)s in
uk: Вхідних %(received)d %(units)s

en: %(received)d %(units)s read
uk: Прочитано %(received)d %(units)s

en: %(summary)s ...
uk: %(summary)s…

en: %(transferred)d %(units)s out
uk: %(transferred)d %(units)s на виході

en: %(transferred)d %(units)s write
uk: %(transferred)d %(units)s записано

en: %(uri)s (Disconnected)
uk: %(uri)s (від'єднано)

en: %(uri)s (Double click to connect)
uk: %(uri)s (двічі клацніть для встановлення з'єднання)

en: %(uri)s (Hypervisors do not match)
uk: %(uri)s (невідповідність гіпервізорів)

en: %(uri)s (Same connection)
uk: %(uri)s (те саме з'єднання)

en: %(vm)s
    <span size='small'>VM State: %(state)s (External)</span>
uk: %(vm)s
    <span size='small'>Стан ВМ: %(state)s (зовнішня)</span>

en: %(vm)s
    <span size='small'>VM State: %(state)s</span>
uk: %(vm)s
    <span size='small'>Стан ВМ: %(state)s</span>

en: %(vm-name)s on %(connection-name)s
uk: %(vm-name)s на %(connection-name)s

en: %(xml)s
    
    Hotplug this device to the guest '%(domain)s'?
uk: %(xml)s
    
    З'єднати «у гарячу» цей пристрій із гостьовою системою «%(domain)s»?

en: %(xml)s
    
    Hotunplug this device from the guest '%(domain)s'?
uk: %(xml)s
    
    Від'єднати цей пристрій «у гарячу» від гостьової системи «%(domain)s»?

en: %(xml)s
    
    Update this device for the guest '%(domain)s'?
uk: %(xml)s
    
    Оновити цей пристрій для гостьової системи «%(domain)s»?

en: %.1f GiB
uk: %.1f ГіБ

en: %d MiB
uk: %d МіБ

en: %s Device
uk: Пристрій %s

en: %s already has a USB controller attached.
    Adding more than one USB controller is not supported.
    You can change the USB controller type in the VM details screen.
uk: З %s вже з'єднано контролер USB.
    Додавання декількох контролерів USB не передбачено.
    Змінити тип контролера USB можна у вікні параметрів віртуальної машини.

en: %s available in the default location
uk: %s доступний у типовому місці

en: %s corresponds to multiple node devices
uk: %s відповідає багатовузловим пристроям

en: %s is not active in the host system.
    Please start the mdev in the host system before adding it to the guest.
uk: %s є неактивним у основній системі.
    Будь ласка, запустіть mdev в основній системі, перш ніж додавати її до гостьової.

en: %s must be above 5900, or -1 for auto allocation
uk: %s має перевищувати 5900. Вкажіть -1 для автоматичного визначення

en: %s network
uk: Мережа %s

en: %s requires the admin-password to be set.
uk: %s потребує встановлення пароля адміністратора.

en: %s requires the user-password to be set.
uk: %s потребує встановлення пароля користувача.

en: '--edit %(number)s' requested but there's only %(max)s --%(type)s object in the XML | '--edit %(number)s' requested but there are only %(max)s --%(type)s objects in the XML
uk[0]: Отримано запит щодо --edit %(number)s, але у XML є лише об'єкт %(max)s --%(type)s
uk[1]: Отримано запит щодо --edit %(number)s, але у XML є лише об'єкт %(max)s --%(type)s
uk[2]: Отримано запит щодо --edit %(number)s, але у XML є лише об'єкт %(max)s --%(type)s

en: '--edit %(option)s' doesn't make sense with --%(objecttype)s, just use empty '--edit'
uk: «--edit %(option)s» не має сенсу, якщо вказано --%(objecttype)s. Не використовуйте аргумент: «--edit»

en: (Insert host mem)
uk: (Вкажіть об'єм пам'яті основної системи)

en: --build-xml not supported for --%s
uk: Підтримки --build-xml для --%s не передбачено

en: --disk storage must be specified (override with --disk none)
uk: Слід вказати «--disk сховище» (скасувати цей параметр можна за допомогою --disk none)

en: --memory amount in MiB is required
uk: --memory потрібен об'єм пам'яті у МіБ

en: --os-type is deprecated and does nothing. Please stop using it.
uk: --os-type вважається застарілим і не призводить до будь-яких дій. Не користуйтеся ним.

en: --os-variant/--osinfo OS name is required, but no value was
    set or detected.
uk: Мало бути вказано назву операційної системи для --os-variant/--osinfo,
    але не встановлено або не виявлено жодного значення.

en: --os-variant/--osinfo is not supported with --build-xml
uk: якщо використано --build-xml, не можна використовувати --os-variant/--osinfo

en: --os-variant/--osinfo is not supported with --edit
uk: якщо використано --edit, не можна використовувати --os-variant/--osinfo

en: --os-variant/--osinfo is not supported with --remove-device
uk: якщо використано --remove-device, не можна використовувати --os-variant/--osinfo

en: --xml can only be used with --edit
uk: --xml можна використовувати лише разом із --edit

en: -c specified with what looks like a libvirt URI. Did you mean to use --connect? If not, use --cdrom instead
uk: -c вказано з чимось, що нагадує адресу libvirt. Ви хотіли скористатися --connect? Якщо ні, скористайтеся --cdrom

en: 0 KiBytes/s 0 KiBytes/s
uk: 0 КіБ/с 0 КіБ/с

en: <b>%(volume)s's</b> available space: %(size)s
uk: Доступне місце на <b>%(volume)s</b>: %(size)s

en: <b>Applications</b>
uk: <b>Програми</b>

en: <b>Autostart</b>
uk: <b>Автозапуск</b>

en: <b>Basic Details</b>
uk: <b>Основні дані</b>

en: <b>Basic details</b>
uk: <b>Основні дані</b>

en: <b>Boot device order</b>
uk: <b>Порядок завантаження з пристроїв</b>

en: <b>CPU usage</b>
uk: <b>Використання процесора</b>

en: <b>CPUs</b>
uk: <b>Процесори</b>

en: <b>Configu_ration</b>
uk: <b>Нала_штування</b>

en: <b>Confirmations</b>
uk: <b>Підтвердження</b>

en: <b>Connectivity</b>
uk: <b>Можливість з'єднання</b>

en: <b>Container init</b>
uk: <b>Ініціалізація контейнера</b>

en: <b>Controller</b>
uk: <b>Контролер</b>

en: <b>DNS domain name</b>
uk: <b>Назва домену у DNS</b>

en: <b>Dir_ect kernel boot</b>
uk: <b>Бе_зпосереднє завантаження ядра</b>

en: <b>Disk I/O</b>
uk: <b>Дисковий ввід/вивід</b>

en: <b>Filesystem</b>
uk: <b>Файлова система</b>

en: <b>General</b>
uk: <b>Загальне</b>

en: <b>Graphical Consoles</b>
uk: <b>Графічні консолі</b>

en: <b>Hypervisor Details</b>
uk: <b>Параметри гіпервізора</b>

en: <b>IPv_4 configuration</b>
uk: <b>Налаштування IPv_4</b>

en: <b>IPv_6 configuration</b>
uk: <b>Налаштування IPv_6</b>

en: <b>Memory usage</b>
uk: <b>Використання пам'яті</b>

en: <b>Memory</b>
uk: <b>Пам'ять</b>

en: <b>Network I/O</b>
uk: <b>Вхід/вихід мережі</b>

en: <b>New VM Defaults</b>
uk: <b>Нові типові параметри ВМ</b>

en: <b>Operating Sys_tem</b>
uk: <b>_Операційна система</b>

en: <b>Panic Notifier</b>
uk: <b>Сповіщувач про паніку</b>

en: <b>Random Number Generator</b>
uk: <b>Генератор випадкових чисел</b>

en: <b>Redirected device</b>
uk: <b>Переспрямований пристрій</b>

en: <b>Smartcard Device</b>
uk: <b>Пристрій картки пам'яті</b>

en: <b>Snapshot '%(name)s':</b>
uk: <b>Знімок «%(name)s»:</b>

en: <b>Sound Device</b>
uk: <b>Звуковий пристрій</b>

en: <b>Stats Options</b>
uk: <b>Статистичні параметри</b>

en: <b>Storage Volume Quota</b>
uk: <b>Квотування тому сховища</b>

en: <b>TPM Device</b>
uk: <b>Пристрій TPM</b>

en: <b>The console is currently unavailable</b>
uk: <b>Зараз консоль недоступна</b>

en: <b>To_pology</b>
uk: <b>Топо_логія</b>

en: <b>Video</b>
uk: <b>Відео</b>

en: <b>Virtual Disk</b>
uk: <b>Віртуальний диск</b>

en: <b>Virtual Input Device</b>
uk: <b>Віртуальний пристрій введення</b>

en: <b>Virtual Network Interface</b>
uk: <b>Інтерфейс віртуальної мережі</b>

en: <b>Volumes</b>
uk: <b>Томи</b>

en: <b>insert type</b>
uk: <b>вставте тип</b>

en: <small><i>This was the most recently applied snapshot.</i></small>
uk: <small><i>Це був найсвіжіший застосований знімок.</i></small>

en: <small>Failed to find a suitable default network.</small>
uk: <small>Не вдалося знайти відповідної типової мережі.</small>

en: <small>In most configurations, macvtap does not work for host to guest network communication.</small>
uk: <small>Здебільшого, macvtap не працює для обміну даними мережею між основною та гостьовою системами.</small>

en: <small>Kernel/initrd settings can be configured with 'Customize before install' on the final page.</small>
uk: <small>Параметри ядра або initrd може бути налаштовано після вибору «Налаштувати перед встановленням» на останній сторінці.</small>

en: <small>Overcommitting vCPUs can hurt performance</small>
uk: <small>Надмірне використання віртуальних процесорів може знизити швидкодію</small>

en: <small>QEMU usermode session is not the virt-manager
    default. It is likely that any pre-existing QEMU/KVM
    guests will not be available. Networking options
    are very limited. </small>
uk: <small>Сеанс режиму користувача QEMU не є типовим для
    virt-manager. Ймовірно, усі попередні гостьові системи
    QEMU/KVM виявляться недоступними. Можливості роботи у
    мережі також буде суттєво обмежено.</small>

en: <small>The OS directory tree must already exist. Creating an OS directory tree for remote
    connections is not yet supported.</small>
uk: <small>Ієрархію каталогів ОС має бути вже створено. Створення ієрархії каталогів ОС для віддалених з'єднань ще
    не реалізовано.</small>

en: <small>The OS directory tree must already exist. To enable OS directory tree creation,
    please install <a href="https://github.com/virt-manager/virt-bootstrap">virt-bootstrap</a></small>
uk: <small>Ієрархію каталогів ОС має бути вже створено. Щоб уможливити створення ієрархії каталогів ОС,
    будь ласка, встановіть <a href="https://github.com/virt-manager/virt-bootstrap">virt-boostrap</a></small>

en: <small>This VM is currently running and will be forced off before being deleted</small>
uk: <small>Зараз ця віртуальна машина працює. Її буде примусово вимкнено до вилучення.</small>

en: <small>XML editing is disabled in 'Preferences'. Only enable it if you know what you are doing.</small>
uk: <small>Редагування XML вимкнено у «Налаштуваннях». Його слід вмикати, лише якщо ви впевнені у наслідках ваших дій.</small>

en: <span size='large'>Clone virtual machine</span>
uk: <span size='large'>Клонування віртуальної машини</span>

en: <span size='large'>Create a new virtual machine</span>
uk: <span size='large'>Створення віртуальної машини</span>

en: <span size='large'>Create snapshot</span>
uk: <span size='large'>Створення знімка</span>

en: <span size='large'>Create storage pool</span>
uk: <span size='large'>Створення буфера зберігання даних</span>

en: <span size='large'>Create storage volume</span>
uk: <span size='large'>Створення тому зберігання даних</span>

en: <span size='large'>Create virtual network</span>
uk: <span size='large'>Створення віртуальної мережі</span>

en: <span size='large'>Migrate '%(vm)s'</span>
uk: <span size='large'>Перенесення «%(vm)s»</span>

en: <span size='small'>Cloning does <u>not</u> alter the guest OS contents. If you need to do things
    like change passwords or static IPs, please see the virt-sysprep(1) tool.</span>
uk: <span size='small'>Клонування <u>не</u> змінює вмісту образу гостьової операційної системи. Якщо вам потрібно змінити
    паролі або статичні адреси IP тощо, будь ласка, скористайтеся програмою virt-sysprep(1).</span>

en: <span size='small'>Warning: %s</span>
uk: <span size='small'>Попередження: %s</span>

en: A domain must be specified
uk: Слід вказати домен

en: A hostname is required for remote connections.
uk: Для встановлення віддалених з'єднань слід вказати назву вузла.

en: A name is required for the new virtual machine, use '--name NEW_VM_NAME' to specify one.
uk: Для нової віртуальної машини слід вказати назву. Для цього скористайтеся параметром «--name НАЗВА_НОВОЇ_ВМ».

en: A name must be specified for the %s
uk: Для %s слід вказати назву

en: A remotely accessible libvirt URI is required for tunneled migration, but the selected connection is a local URI. Libvirt will reject this unless you add a transport.
uk: Для тунельованого перенесення потрібна адреса доступної віддалено libvirt, але вибране з'єднання є локальною адресою. Libvirt відмовить у виконанні завдання, якщо ви не додасте спосіб передавання даних.

en: A storage path must be specified.
uk: Слід вказати шлях до сховища.

en: A storage path to import is required.
uk: Слід вказати шлях до сховища для імпортування.

en: A template name is required.
uk: Слід вказати назву шаблона.

en: A valid destination connection must be selected.
uk: Слід вибрати коректне з'єднання призначення.

en: A virtualization connection can be manually added via File->Add Connection
uk: З'єднання віртуалізації можна додати вручну за допомогою пункту меню «Файл -> Додати з'єднання»

en: A_dd Hardware
uk: _Додати обладнання

en: A_llow unsafe:
uk: До_зволити небезпечне:

en: A_uto
uk: _Авто

en: A_uto (Port %(port)d)
uk: _Авто (порт %(port)d)

en: A_utoconnect:
uk: А_втоз'єднання:

en: A_utomatically detect from the installation media / source
uk: _Автоматично виявляти за носієм або джерелом пакунків для встановлення

en: A_utostart:
uk: _Автозапуск:

en: Aborted at user request
uk: Перервано на вимогу користувача

en: Absolute Movement
uk: Абсолютний рух

en: Ac_tion:
uk: _Дія:

en: Active
uk: Активний

en: Add Connection
uk: Додати з'єднання

en: Add Network
uk: Додати мережу

en: Add New Virtual Hardware
uk: Додавання нового віртуального обладнання

en: Add Pool
uk: Додати резерв

en: Add a New Storage Pool
uk: Додати нове резервне сховище

en: Add a Storage Volume
uk: Додати том сховища

en: Add given file to root of initrd from --location
uk: Додати вказаний файл до кореневого каталогу initrd з --location

en: Add specified device. Example:
    --add-device --disk ...
uk: Додати вказаний пристрій. Приклад:
    --add-device --disk ...

en: Additional arguments to pass to the install kernel booted from --location
uk: Додаткові параметри, які слід передати ядру встановлення, що завантажуватиметься з --location

en: Additionally, there were errors removing certain storage devices:
uk: Крім того, під час спроби вилучення певних пристроїв сховища сталися помилки:

en: Addr_ess:
uk: А_дреса:

en: Address
uk: Адреса

en: Address:
uk: Адреса:

en: Adva_nced options
uk: Д_одаткові параметри

en: Advanced _options
uk: _Додаткові параметри

en: Advanced options
uk: Додаткові параметри

en: All interfaces
uk: Усі інтерфейси

en: Allocating '%(filename)s'
uk: Розміщення «%(filename)s»

en: Always
uk: Завжди

en: An OS directory path is required.
uk: Слід вказати шлях до каталогу з ОС.

en: An application path is required.
uk: Слід вказати шлях до програми.

en: An init path must be specified
uk: Має бути вказано каталог ініціалізації

en: An install media selection is required.
uk: Слід вибрати носій для встановлення.

en: An install method must be specified
    (%(methods)s)
uk: Слід вказати спосіб встановлення
    (%(methods)s)

en: An install tree is required.
uk: Слід вказати ієрархію встановлення.

en: An original machine name is required, use '--original src_name' and try again.
uk: Слід вказати назву початкової віртуальної машини. Вкажіть «--original назва_джерела» і повторіть спробу.

en: Any physical device
uk: Будь-який фізичний пристрій

en: Application Default
uk: Типова для програми

en: Application container
uk: Контейнер програми

en: Application default
uk: Типовий для програми

en: Apply changes to the running VM.
    With --add-device, this is a hotplug operation.
    With --remove-device, this is a hotunplug operation.
    With --edit, this is an update device operation.
uk: Застосувати зміни до запущеної віртуальної машини.
    З --add-device ця дія буде інтерактивним додаванням.
    З --remove-device ця дія буде інтерактивним вилученням.
    З --edit ця дія буде дією з оновлення пристрою.

en: Apply pool changes
uk: Застосувати зміни у буфері

en: Architecture '%s' is not installable
uk: Архітектура «%s» є непридатною до встановлення

en: Architecture options
uk: Параметри архітектури

en: Architecture:
uk: Архітектура:

en: Are you sure you want to add this device?
uk: Ви справді бажаєте додати цей пристрій?

en: Are you sure you want to delete the storage?
uk: Ви справді хочете вилучити сховище даних?

en: Are you sure you want to force poweroff '%s'?
uk: Ви справді бажаєте примусово вимкнути «%s»?

en: Are you sure you want to force reset '%s'?
uk: Ви справді бажаєте примусово відновити початковий стан «%s»?

en: Are you sure you want to pause '%s'?
uk: Ви справді бажаєте призупинити «%s»?

en: Are you sure you want to permanently delete the network %s?
uk: Ви справді бажаєте остаточно вилучити мережу %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the pool %s?
uk: Ви справді бажаєте остаточно вилучити резерв %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected snapshots?
uk: Ви справді хочете остаточно вилучити позначені знімки?

en: Are you sure you want to permanently delete the volume %s?
uk: Ви справді бажаєте остаточно вилучити том %s?

en: Are you sure you want to poweroff '%s'?
uk: Ви справді бажаєте вимкнути «%s»?

en: Are you sure you want to reboot '%s'?
uk: Ви справді бажаєте перезавантажити «%s»?

en: Are you sure you want to remove this device?
uk: Ви справді бажаєте вилучити цей пристрій?

en: Are you sure you want to run the snapshot '%(name)s'? All the disk and configuration changes since the last snapshot was created will be discarded.
uk: Ви справді хочете запустити знімок «%(name)s»? Усі зміни на диску і у налаштуваннях, які було внесено з часу створення останнього знімка, було відкинуто.

en: Are you sure you want to run the snapshot '%(name)s'? All the disk changes since the last snapshot was created will be discarded.
uk: Ви справді хочете запустити знімок «%(name)s»? Усі зміни на диску, які було внесено з часу створення останнього знімка, було відкинуто.

en: Are you sure you want to save '%s'?
uk: Ви справді бажаєте зберегти дані «%s»?

en: Authentication required
uk: Слід пройти розпізнавання

en: Auto
uk: Авто

en: Auto _resize VM with window
uk: Автоматично з_мінювати розміри ВМ з вікном

en: Auto generate clone name and storage paths from the original guest configuration.
uk: Автоматично створити назву клону і шляхи до сховища даних з налаштувань початкової гостьової системи.

en: Auto redirect on USB attach
uk: Автоматичне переспрямовування при долученні USB

en: B_rowse
uk: В_ибрати

en: B_rowse...
uk: В_ибрати…

en: Begin Installation
uk: Почати встановлення

en: Bind host:
uk: Вузол прив'язки:

en: Boot Options
uk: Параметри завантаження

en: Boot from the network using the PXE protocol
uk: Завантажити з мережі за допомогою протоколу PXE

en: Booted
uk: Завантажено

en: Bootstraping container
uk: Перебудовуємо контейнер

en: Bridge device...
uk: Пристрій містка…

en: Bro_wse
uk: Ви_брати

en: Bro_wse...
uk: В_ибрати…

en: Browse
uk: Вибрати

en: Browse local filesystem
uk: Навігація локальною файловою системою

en: Build guest around an existing disk image
uk: Побудувати гостьову систему на основі вже створеного образу диска

en: Builtin RNG
uk: Вбудований RNG

en: By default libvirt will refuse to migrate a VM for certain configurations that could lead to malfunctioning guests, like if a disk's cache mode is not 'none'.
    
    Enabling this option tells libvirt to skip those checks.
uk: Типово, libvirt відмовляє у перенесенні ВМ для певних конфігурацій, що може призвести до помилкової роботи гостьових систем, подібно до того, що трапляється, якщо режим кешування диска — «none».
    
    Вмикання цього параметра призводить до того, що libvirt пропустить відповідні перевірки.

en: By default, the migrated VM config is removed from the source host, and saved persistently on the destination host. The destination host is considered the new home of the VM.
    
    If 'temporary' is selected, the migration is considered only a temporary move: the source host maintains a copy of the VM config, and the running copy moved to the destination is only transient, and will disappear when it is shutdown.
uk: Типово, налаштування перенесеної ВМ вилучається з вузла-джерела і зберігається остаточно на вузлі призначення. Гостьова система призначення вважається новою домівкою ВМ.
    
    Якщо вибрано «тимчасовий», перенесення вважатиметься лише тимчасовим: вузол-джерело зберігає копію налаштувань ВМ, а поточна копія, що пересувається на призначення, є лише тимчасовою, вона зникне при вимиканні системи.

en: CD-ROM installation media
uk: Носій CD-ROM для встановлення

en: CDROM device
uk: Пристрій CDROM

en: CDROM media does not print to the text console by default, so you likely will not see text install output. You might want to use --location.
uk: Типово для носіїв даних CDROM текст не виводиться до консолі, отже, ймовірно, ви не побачите у консолі текстового супроводу встановлення. Вам варто скористатися параметром --location.

en: CDROM/ISO installs not available for paravirt guests.
uk: Варіант встановлення з CDROM/ISO недоступний для гостьової паравіртуалізації.

en: CPU _default:
uk: Ти_повий процесор:

en: CPU model and features. Ex:
    --cpu coreduo,+x2apic
    --cpu host-passthrough
uk: Модель процесора та можливості. Приклад:
    --cpu coreduo,+x2apic
    --cpu host-passthrough

en: CPU usage
uk: Використання процесора

en: CPUs
uk: Процесори

en: CPUs:
uk: Процесори:

en: C_PUs:
uk: _Процесори:

en: C_hoose the operating system you are installing:
uk: В_иберіть операційну систему, яку ви встановлюєте:

en: C_lone
uk: К_лонувати

en: C_onnection:
uk: З'_єднання:

en: C_reate a disk image for the virtual machine
uk: С_творити образ диска для віртуальної машини

en: C_ustomize configuration before install
uk: З_мінити налаштування перед встановленням

en: Ca_pacity:
uk: Міст_кість:

en: Cac_he mode:
uk: Ре_жим кешування:

en: Can not change shared memory setting when <numa> is configured.
uk: Не можна змінювати параметр спільного використання пам'яті, якщо налаштовано <numa>.

en: Can't find the operating system you are looking for?
    Try selecting a similar distro or version, or use one of the 'Generic' options.
uk: Не знайшли потрібної вам операційної системи?
    Спробуйте вибрати подібний дистрибутив або подібну версію чи скористайтеся пунктом «Типова».

en: Can't specify more than one of VNC, SDL, --graphics or --nographics
uk: Можна використовувати лише один з параметрів VNC, SDL, --graphics або --nographics

en: Can't use --confirm with stdin input.
uk: Не можна використовувати --confirm зі стандартним джерелом вхідних даних (stdin).

en: Can't use --update with stdin input.
uk: Не можна використовувати --update зі стандартним джерелом вхідних даних (stdin).

en: Cancel and close dialog
uk: Скасувати і закрити діалогове вікно

en: Cancelling job...
uk: Скасування завдання…

en: Cannot access install tree on remote connection: %s
uk: Не вдалося отримати доступ до ієрархії каталогів становлення на віддаленому з'єднанні: %s

en: Cannot delete SCSI device.
uk: Неможливо вилучити пристрій SCSI.

en: Cannot delete iSCSI share.
uk: Не вдалося вилучити спільний ресурс iSCSI.

en: Cannot delete unmanaged block device.
uk: Неможливо вилучити некерований блоковий пристрій.

en: Cannot delete unmanaged remote storage.
uk: Неможливо вилучити некероване віддалене сховище.

en: Cannot display graphical console type '%s'
uk: Неможливо показати дані графічної консолі типу «%s»

en: Cannot inspect VM on remote connection
uk: Не можна інспектувати віртуальну машину на віддаленому з'єднанні

en: Cannot mix --file, --nonsparse, or --file-size with --disk options. Use --disk PATH[,size=SIZE][,sparse=yes|no]
uk: Не можна використовувати одразу --file, --nonsparse або --file-size разом з параметрами --disk. Скористайтеся визначенням --disk АДРЕСА[,size=РОЗМІР][,sparse=yes|no]

en: Cannot mix --graphics and old style graphical options
uk: Не можна одночасно використовувати параметр --graphics і застарілі параметри графічної системи

en: Cannot remove controller while devices are attached.
uk: Не можна вилучати контролер, доки долучено пристрої.

en: Cannot remove last video device while Graphics/Display is attached.
uk: Не можна вилучати останній відеопристрій, доки з системою з'єднано графічний пристрій або дисплей.

en: Cannot set initrd without specifying a kernel path
uk: Не можна встановлювати initrd без визначення шляху до ядра

en: Cannot set kernel arguments without specifying a kernel path
uk: Не можна встановлювати аргументи ядра без визначення шляху до ядра

en: Cannot specify storage and use --nodisks
uk: Не можна одночасно вказувати сховище даних і використовувати --nodisks

en: Cannot use %(option1)s and %(option2)s at the same time
uk: Не можна використовувати %(option1)s і %(option2)s одночасно

en: Cannot use --add-device with --%s
uk: Не можна використовувати --add-device, якщо вказано --%s

en: Cannot use --remove-device with --%s
uk: Не можна використовувати --remove-device, якщо використано --%s

en: Cannot use local storage on remote connection.
uk: Не можна використовувати локальне сховища у разі використання віддаленого з'єднання.

en: Cannot use storage %(path)s: %(err)s
uk: Неможливо використати сховище даних %(path)s: %(err)s

en: Ch_oose Volume
uk: Ви_брати том

en: Change guest resolution when the guest window size is changed. Only works with properly configured guest using spice and the desktop agent.
uk: Змінити роздільну здатність зображення у гостьовій системі, якщо змінено розміни вікна гостьової системи у основній системі. Працює, лише якщо належно налаштувати гостьову систему за допомогою spice та агента стільниці.

en: Change storage path
uk: Змінити шлях до сховища даних

en: Change...
uk: Змінити…

en: Changes will take effect after the domain is fully powered off.
uk: Зміни буде застосовано після того, як домен буде повністю вимкнено.

en: Channel
uk: Канал

en: Channel %(name)s
uk: Канал %(name)s

en: Channel %(type)s
uk: Канал %(type)s

en: Channel Device
uk: Канальний пристрій

en: Check to save password, uncheck to forget password.
uk: Позначте, щоб пароль було збережено; зніміть позначку, щоб пароль було забуто.

en: Checking for virtualization packages...
uk: Шукаємо пакунки для віртуалізації…

en: Chipse_t:
uk: _Чипсет:

en: Choose Memory and CPU settings:
uk: Виберіть параметри пам'яті та процесора:

en: Choose Storage Volume
uk: Вибір тому зберігання даних

en: Choose _ISO or CDROM install media:
uk: Ви_беріть образ ISO або CDROM для встановлення:

en: Choose how you would like to install the operating system
uk: Виберіть спосіб встановлення операційної системи

en: Choose source path
uk: Виберіть каталог джерела

en: Choose target directory
uk: Виберіть каталог призначення

en: Choose the container type
uk: Виберіть тип контейнера

en: Choose the selected volume
uk: Вибрати позначений том

en: Choose virtualization type
uk: Виберіть тип віртуалізації

en: Clear CPU configuration
uk: Спорожнити налаштування для процесора

en: Clone
uk: Клонувати

en: Clone '%s' created successfully.
uk: Клон «%s» успішно створено.

en: Clone Virtual Machine
uk: Клонувати віртуальну машину

en: Clone onto existing storage volume is not currently supported: '%s'
uk: Підтримки клонування на вже створений том сховища даних у поточній версії не передбачено: «%s»

en: Clone this disk
uk: Клонувати цей диск

en: Clone...
uk: Клонувати…

en: Cloning %(srcfile)s
uk: Клонування %(srcfile)s

en: Cloning rbd volumes is not yet supported.
uk: Підтримку клонування томів rbd ще не реалізовано.

en: Cloning will overwrite the existing file
uk: Клонування призведе до перезапису вже створеного файла

en: Co_nnect
uk: З'_єднати

en: Co_nsoles
uk: Ко_нсолі

en: Configure SMBIOS System Information. Ex:
    --sysinfo host
    --sysinfo bios.vendor=MyVendor,bios.version=1.2.3,...
uk: Налаштувати дані щодо системи SMBIOS. Приклад:
    --sysinfo host
    --sysinfo bios_vendor=MyVendor,bios.version=1.2.3,...

en: Configure SSH key access for the remote host, or install an SSH askpass package locally.
uk: Налаштуйте доступ до віддаленого вузла за допомогою ключа SSH або встановіть пакунок askpass SSH локально.

en: Configure VM launch security (e.g. SEV memory encryption). Ex:
    --launchSecurity type=sev,cbitpos=47,reducedPhysBits=1,policy=0x0001,dhCert=BASE64CERT
    --launchSecurity sev
uk: Налаштувати захист ВМ під час запуску (наприклад, за допомогою шифрування пам'яті SEV). Приклад:
    --launchSecurity type=sev,cbitpos=47,reducedPhysBits=1,policy=0x0001,dhCert=BASE64CERT
    --launchSecurity sev

en: Configure VM lifecycle management policy
uk: Налаштувати правила керування робочим циклом ВМ

en: Configure VM power management features
uk: Налаштувати можливості з керування живленням ВМ

en: Configure VM resource partitioning (cgroups)
uk: Налаштувати розподіл ресурсів ВМ (cgroup-и)

en: Configure a guest RNG device. Ex:
    --rng /dev/urandom
uk: Налаштувати пристрій породжувача випадкових чисел гостьової системи. Приклад:
    --rng /dev/urandom

en: Configure a guest TPM device. Ex:
    --tpm /dev/tpm
uk: Налаштувати пристрій TPM гостьової системи. Приклад:
    --tpm /dev/tpm

en: Configure a guest communication channel
uk: Налаштувати канал обміну даними гостьової системи

en: Configure a guest controller device. Ex:
    --controller type=usb,model=qemu-xhci
    --controller type=scsi,model=virtio-scsi
uk: Налаштовування пристрою контролера гостьової системи. Приклад:
    --controller type=usb,model=qemu-xhci
    --controller type=scsi,model=virtio-scsi

en: Configure a guest input device. Ex:
    --input tablet
    --input keyboard,bus=usb
uk: Налаштувати пристрій введення гостьової системи. Приклад:
    --input tablet
    --input keyboard,bus=usb

en: Configure a guest memballoon device. Ex:
    --memballoon model=virtio
uk: Налаштувати пристрій резервної пам'яті. Приклад:
    --memballoon model=virtio

en: Configure a guest memory device. Ex:
    --memdev dimm,target.size=1024
uk: Налаштувати пристрій пам'яті гостьової системи . Приклад:
    --memdev dimm,target.size=1024

en: Configure a guest network interface. Ex:
    --network bridge=mybr0
    --network network=my_libvirt_virtual_net
    --network network=mynet,model=virtio,mac=00:11...
    --network none
    --network help
uk: Налаштувати інтерфейс мережі гостьової системи. Приклади:
    --network bridge=mybr0
    --network network=my_libvirt_virtual_net
    --network network=mynet,model=virtio,mac=00:11...
    --network none
    --network help

en: Configure a guest panic device. Ex:
    --panic default
uk: Налаштувати гостьовий пристрій для паніки. Приклад:
    --panic default

en: Configure a guest parallel device
uk: Налаштувати паралельний пристрій гостьової системи

en: Configure a guest redirection device. Ex:
    --redirdev usb,type=tcp,server=192.168.1.1:4000
uk: Налаштувати пристрій переспрямування гостьової системи. Приклад:
    --redirdev usb,type=tcp,server=192.168.1.1:4000

en: Configure a guest serial device
uk: Налаштувати послідовний пристрій гостьової системи

en: Configure a guest shared memory device. Ex:
    --shmem name=shmem0
uk: Налаштувати пристрій спільної пам'яті гостьової системи. Приклад:
    --shmem name=shmem0

en: Configure a guest smartcard device. Ex:
    --smartcard mode=passthrough
uk: Налаштувати пристрій читання карток гостьової системи. Приклад:
    --smartcard mode=passthrough

en: Configure a guest watchdog device
uk: Налаштувати пристрій спостереження гостьової системи

en: Configure a text console connection between the guest and host
uk: Налаштувати з'єднання за допомогою текстової консолі між гостьовою і основною системами

en: Configure an IOMMU device. Ex:
    --iommu model=intel,driver.aw_bits=48
uk: Налаштувати пристрій IOMMU. Приклад:
    --iommu model=intel,driver.aw_bits=48

en: Configure grab key combination
uk: Налаштувати комбінацію клавіш захоплення

en: Configure guest boot settings. Ex:
    --boot hd,cdrom,menu=on
    --boot init=/sbin/init (for containers)
uk: Налаштувати параметри завантаження гостьової системи. Приклади:
    --boot hd,cdrom,menu=on
    --boot init=/sbin/init (для контейнерів)

en: Configure guest console auto connect. Example:
    --autoconsole text
    --autoconsole graphical
    --autoconsole none
uk: Налаштувати автоматичне з'єднання із гостьовою консоллю. Приклад:
    --autoconsole text
    --autoconsole graphical
    --autoconsole none

en: Configure guest display settings. Ex:
    --graphics spice
    --graphics vnc,port=5901,listen=0.0.0.0
    --graphics none
uk: Налаштувати параметри дисплея гостьової системи. Приклад:
    --graphics spice
    --graphics vnc,port=5901,listen=0.0.0.0
    --graphics none

en: Configure guest memory allocation. Ex:
    --memory 1024 (in MiB)
    --memory memory=1024,currentMemory=512
uk: Налаштувати отримання пам'яті гостьовою системою. Приклад:
    --memory 1024 (у МіБ)
    --memory memory=1024,currentMemory=512

en: Configure guest metadata. Ex:
    --metadata name=foo,title="My pretty title",uuid=...
    --metadata description="My nice long description"
uk: Налаштувати метадані гостьової системи. Приклад:
    --metadata name=foo,title="Заголовок",uuid=...
    --metadata description="Довгий опис"

en: Configure guest sound device emulation
uk: Налаштувати емуляцію звукового пристрою у гостьовій системі

en: Configure guest video hardware.
uk: Налаштувати графічну підсистему гостьової системи.

en: Configure guest vsock sockets. Ex:
    --vsock cid.auto=yes
    --vsock cid.address=7
uk: Налаштувати сокети vsock гостьової системи. Приклад:
    --vsock auto.cid=yes
    --vsock cid.address=7

en: Configure host audio backend for sound devices
uk: Налаштуйте модуль обробки основної системи для звукових пристроїв

en: Configure physical USB/PCI/etc host devices to be shared with the guest
uk: Налаштувати фізичні пристрої USB, PCI тощо основної системи, які буде надано у спільне користування гостьовій системі

en: Conflicting options %s
uk: Конфлікт параметрів %s

en: Connect to _remote host over SSH
uk: З'єднатися із _віддаленим вузлом за допомогою SSH

en: Connect to hypervisor with libvirt URI
uk: Встановити з'єднання з гіпервізором за адресою libvirt

en: Connecting
uk: Виконується з'єднання

en: Connecting to graphical console for guest
uk: З'єднання з графічною консоллю гостьової системи

en: Connection does not support host device enumeration
uk: З'єднанням не підтримується нумерація пристроїв основної системи

en: Connection does not support storage management.
uk: Керування сховищами даних не підтримується з'єднанням.

en: Connection not active.
uk: З'єднання неактивне.

en: Connection:
uk: З'єднання:

en: Conso_le
uk: Ко_нсоль

en: Console
uk: Консоль

en: Console %(num)d
uk: Консоль %(num)d

en: Console Device
uk: Консольний пристрій

en: Console autoconnec_t:
uk: Ав_тоз'єднання консолі:

en: Console command returned failure.
uk: Виконання команди консолі завершилося повідомленням про помилку.

en: Console for device type '%s' is not supported
uk: Підтримки консолі для пристроїв типу «%s» не передбачено

en: Controller
uk: Контролер

en: Controller %(controller)s
uk: Контролер %(controller)s

en: Controller %(controller)s %(index)s
uk: Контролер %(controller)s %(index)s

en: Copy Volume Path
uk: Копіювати шлях тому

en: Copy host CP_U configuration
uk: Копіювати налаштування про_цесора основної системи

en: Copyright (C) 2006-2020 Red Hat Inc.
uk: © Red Hat Inc., 2006–2020

en: Cor_es:
uk: _Ядра:

en: Could not build storage pool: %s
uk: Не вдалося побудувати резервне сховище даних: %s

en: Could not define storage pool: %s
uk: Не вдалося визначити резервного сховища даних: %s

en: Could not detect a default hypervisor. Make sure the appropriate QEMU/KVM virtualization packages are installed to manage virtualization on this host.
uk: Не вдалося визначити типовий гіпервізор. Переконайтеся, що встановлено належні пакунки віртуалізації QEMU/KVM для керування віртуалізацією на цій системі.

en: Could not detect a local session: if you are running virt-manager over ssh -X or VNC, you may not be able to connect to libvirt as a regular user. Try running as root.
uk: Не вдалося виявити локального сеансу: якщо virt-manager запущено за допомогою ssh -X або VNC, можливо, ви не зможете встановити з'єднання з libvirt від імені звичайного користувача. Спробуйте віддати команди від імені адміністратора (root).

en: Could not determine original disk information: %s
uk: Не вдалося визначити дані початкового диска: %s

en: Could not find an installable distribution at URL '%s'
uk: Не вдалося виявити придатного до встановлення дистрибутива за адресою «%s»

en: Could not find domain '%(domain)s': %(error)s
uk: Не вдалося знайти домен «%(domain)s»: %(error)s

en: Could not find specified device in the inactive VM configuration: %s
uk: Не вдалося знайти вказаний пристрій у неактивних налаштуваннях ВМ: %s

en: Could not remove old vm '%(vm)s': %(error)s
uk: Не вдалося вилучити стару віртуальну машину «%(vm)s»: %(error)s

en: Could not set pool autostart flag: %s
uk: Не вдалося встановити прапорець автозапуску буфера: %s

en: Could not start storage pool: %s
uk: Не вдалося запустити резервне сховище даних: %s

en: Could not start virtual network '%(device)s': %(error)s
uk: Не вдалося запустити віртуальну мережу «%(device)s»: %(error)s

en: Could not use path '%(path)s' for cloning: %(error)s
uk: Не вдалося використати адресу «%(path)s» для клонування: %(error)s

en: Couldn't acquire file %(url)s: %(error)s
uk: Не вдалося надіслати запит щодо отримання файла %(url)s: %(error)s

en: Couldn't create default storage pool '%(path)s': %(error)s
uk: Не вдалося створити типове резервне сховище даних «%(path)s»: %(error)s

en: Couldn't find kernel for install tree.
uk: Не вдалося знайти ядро для встановлення ієрархії.

en: Crashed
uk: Завершено у аварійному режимі

en: Create OS directory tree from container image
uk: Створити структуру каталогів операційної системи на основі образу контейнера

en: Create a new disk (c_lone) for the virtual machine
uk: Створити диск (_клонувати) для віртуальної машини

en: Create a new virtual machine
uk: Створити віртуальну машину

en: Create a new virtual machine from specified install media.
uk: Створити віртуальну машину на основі вказаного носія для встановлення.

en: Create a new virtual network
uk: Створити віртуальну мережу

en: Create a storage unit to be used directly by a virtual machine.
uk: Створити модуль сховища, який буде використано безпосередньо віртуальною машиною.

en: Create a transient domain.
uk: Створити перехідний домен.

en: Create new snapshot
uk: Створити знімок

en: Create new volume
uk: Створення нового тому

en: Create snapshot
uk: Створити знімок

en: Creating Virtual Machine
uk: Створення віртуальної машини

en: Creating device
uk: Створення запису пристрою

en: Creating domain...
uk: Створення домену…

en: Creating root file system in a non-empty directory might fail due to file conflicts.
    Would you like to continue?
uk: Через конфлікти у назвах файлів створення кореневої файлової системи у непорожньому каталозі може призвести до помилок.
    Хочете створити її попри це?

en: Creating snapshot
uk: Створюємо знімок

en: Creating storage pool...
uk: Створення резервного сховища…

en: Creating storage volume...
uk: Створення тому сховища…

en: Creating the storage pool may take a while...
uk: Створення резервного сховища може тривати певний час…

en: Creating the storage volume may take a while...
uk: Створення тому сховища може тривати певний час…

en: Creating the virtual network may take a while...
uk: Створення віртуальної мережі може тривати певний час…

en: Creating virtual machine clone '%s'
uk: Створення клону віртуальної машини «%s»

en: Creating virtual machine clone '%s' and selected storage (this may take a while)
uk: Створюємо клон віртуальної машини «%s» та вибране сховище (дія може бути тривалою)

en: Creating virtual machine snapshot
uk: Створюємо знімок віртуальної машини

en: Creating virtual network...
uk: Створюємо віртуальну мережу…

en: Credentials for accessing the source registry
uk: Реєстраційні дані для доступу до реєстру джерела

en: Cu_stom URI:
uk: _Нетипова адреса:

en: Current a_llocation:
uk: Поточний _розподіл:

en: Cust_om
uk: _Нетипова

en: Custom URI...
uk: Нетипова адреса…

en: Custom: %(path)s
uk: Нетиповий: %(path)s

en: DHCP range:
uk: Діапазон DHCP:

en: D_TB path:
uk: _Шлях до DTB:

en: D_escription:
uk: _Опис:

en: De_lete
uk: В_илучити

en: De_vice name:
uk: _Назва пристрою:

en: De_vice:
uk: П_ристрій:

en: Default
uk: Типовий

en: Default CPU setting for new VMs. This is typically a tradeoff between performance
    and migration compatibility: if using the 'copy host' option, your servers will need
    identical CPUs in order to migrate the VM.
uk: Типові параметри процесора для нових віртуальних машин. Типово, вибір постає між швидкодією
    та сумісністю для перенесення: якщо буде використано варіант «копіювати з основної системи»,
    для перенесення віртуальної машини ваші сервери повинні будуть мати повністю ідентичні процесори.

en: Default Firmware for new VMs. Boot using either BIOS or UEFI.
uk: Типова мікропрограма для нових віртуальних машин. Завантаження за допомогою BIOS або UEFI.

en: Default storage format for new disk images.
uk: Типовий формат зберігання для нових образів дисків.

en: Define '%s' with the changed XML?
uk: Визначити «%s» зі зміненим XML?

en: Delete '%(vmname)s'
uk: Вилучити «%(vmname)s»

en: Delete Network
uk: Вилучити мережу

en: Delete Pool
uk: Вилучити резерв

en: Delete Virtual Machine
uk: Вилучення віртуальної машини

en: Delete _associated storage files
uk: Вилучити _пов'язані файли сховища даних

en: Delete selected snapshot
uk: Вилучити позначений знімок

en: Delete volume
uk: Вилучити том

en: Deleting path '%s'
uk: Вилучення каталогу «%s»

en: Deleting snapshot
uk: Вилучаємо знімок

en: Deleting snapshot '%s'
uk: Вилучаємо знімок «%s»

en: Deleting virtual machine '%s'
uk: Вилучення віртуальної машини «%s»

en: Deleting virtual machine '%s' and selected storage (this may take a while)
uk: Вилучаємо віртуальну машину «%s» та вибране сховище (дія може тривати певний час)

en: Depending on the device, this may take a few minutes to complete.
uk: Залежно від пристрою, створення запису може тривати до декількох хвилин.

en: Description:
uk: Опис:

en: Destination path is not directory: %s
uk: Шлях призначення не є каталогом: %s

en: Destroyed
uk: Знищено

en: Details
uk: Подробиці

en: Detecting...
uk: Виявляємо…

en: Device Options
uk: Параметри пристрою

en: Device _List:
uk: С_писок пристроїв:

en: Device _Path:
uk: _Шлях до пристрою:

en: Device _Type:
uk: _Тип пристрою:

en: Device could not be removed from the running machine
uk: Не вдалося вилучити пристрій з запущеної машини

en: Device hotplug successful.
uk: Пристрій успішно з'єднано «у гарячу».

en: Device hotunplug successful.
uk: Пристрій успішно від'єднано «у гарячу».

en: Device mode_l:
uk: _Модель пристрою:

en: Device re_moval:
uk: Ви_лучення пристроїв:

en: Device type '%s' requires a path
uk: Для пристрою типу «%s» слід вказати адресу

en: Device type:
uk: Тип пристрою:

en: Device update successful.
uk: Запис пристрою успішно оновлено.

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Devices:
uk: Пристрої:

en: Did not find a matching node device for '%s'
uk: Не знайдено відповідного вузлового пристрою для «%s»

en: Did not find any UEFI binary path for arch '%s'
uk: Не знайдено жодного шляху до виконуваних файлів UEFI для архітектури «%s»

en: Direct
uk: Безпосередній

en: Directory tree installs typically do not work unless extra kernel args are passed to point the installer at a network accessible install tree.
uk: Встановлення дерева каталогів типово не працює, якщо ядру не передано додаткових аргументів, які вкажуть засобу встановлення доступну з мережі ієрархію каталогів для встановлення.

en: Dis_connect
uk: Р_оз'єднати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disabled in preferences dialog.
uk: Вимкнено у вікні налаштування.

en: Discard mod_e:
uk: Режим від_кидання:

en: Disconnected
uk: Роз'єднано

en: Disk %(path)s is already in use by other guests %(names)s.
uk: Диск %(path)s вже використовується іншими гостьовими системами %(names)s.

en: Disk '%(path)s' is already in use by other guests %(names)s
uk: Диск «%(path)s» вже використовується іншими гостьовими системами %(names)s

en: Disk I/O
uk: Дисковий ввід/вивід

en: Disk b_us:
uk: Дисковий _канал:

en: Disk bus:
uk: Канал диска:

en: Disk device
uk: Дисковий пристрій

en: Disk network type '%s' is not cloneable.
uk: Диски мережевого типу «%s» є непридатними до клонування.

en: Disk path '%s' does not exist.
uk: Шляху на диску «%s» не існує.

en: Disk target: %s
uk: Дискова ціль: %s

en: Display %s
uk: Дисплей %s

en: Distro install URL, eg. https://host/path. See man page for specific distro examples.
uk: Адреса встановлення дистрибутива, наприклад https://вузол/шлях. Приклади для окремих дистрибутивів можна знайти на сторінці підручника.

en: Do not clone storage contents to specified file paths, their contents will be left untouched. This requires specifying existing paths for every cloneable disk image.
uk: Не клонувати вміст сховища даних до вказаних шляхів до файлів, вміст цих файлів лишиться незмінним. Це потребує зазначення наявних шляхів для кожного придатного до клонування образу диска.

en: Do not use a sparse file for the clone's disk image
uk: Не використовувати розріджений файл для клону образу диска

en: Do not verify TLS certificates of registry
uk: Не перевіряти сертифікати TLS реєстру

en: Do you really want to use the device?
uk: Ви справді хочете скористатися цим пристроєм?

en: Do you really want to use the disk?
uk: Бажаєте використати цей диск?

en: Do you want to correct this now?
uk: Бажаєте виправити це зараз?

en: Domain '%s' defined successfully.
uk: Домен «%s» успішно визначено.

en: Domain '%s' started successfully.
uk: Домен «%s» успішно запущено.

en: Domain '%s' was not found.
uk: Домену «%s» не знайдено.

en: Domain creation completed.
uk: Створення домену завершено.

en: Domain has crashed.
uk: Домен завершив роботу у аварійному режимі.

en: Domain has shutdown. Continuing.
uk: Роботу домену завершено. Продовжуємо.

en: Domain install interrupted.
uk: Встановлення домену перервано.

en: Domain installation does not appear to have been successful.
    If it was, you can restart your domain by running:
      %s
    otherwise, please restart your installation.
uk: Здається, не вдалося виконати успішне встановлення домену.
    Якщо це насправді так, ви можете перезапустити домен командою:
      %s
    Якщо це не так, будь ласка, перезапустіть процес встановлення.

en: Domain is still running. Installation may be in progress.
uk: Домен продовжує працювати. Можливо, триває встановлення.

en: Domain name, id, or uuid
uk: Назва домену, id або uuid

en: Domain to clone must be shutoff.
uk: Домен для клонування має бути вимкнено.

en: Domain type 'vz' doesn't support transient installs.
uk: Для типу домену «vz» не передбачено підтримки проміжних встановлень.

en: Domain:
uk: Домен:

en: Don't ask about these directories again.
uk: Більше не запитувати про ці каталоги.

en: Don't ask me again
uk: Більше не питати

en: Don't automatically try to connect to the guest console
uk: Не виконувати автоматичних спроб встановлення з'єднання з консоллю гостьової системи

en: Don't boot guest after completing install.
uk: Не завантажувати гостьову систему після завершення встановлення.

en: Don't check name collision, overwrite any guest with the same name.
uk: Не перевіряти збіг назв, перезаписувати усі гостьові системи з назвами, які збігаються з новими.

en: Don't know how to --update for --%s
uk: Спосіб використання --update для --%s невідомий

en: Don't know how to create storage for path '%s'. Use libvirt APIs to manage the parent directory as a pool first.
uk: Спосіб створення сховища за адресою «%s» невідомий програмі. Спочатку скористайтеся програмним інтерфейсом libvirt для керування батьківським каталогом як буфером даних.

en: Don't know how to generate nodedev for mdev type id '%s'
uk: Спосіб створення nodedev для ідентифікатора типу mdev «%s» є невідомим

en: Don't know how to match device type '%(device_type)s' property '%(property_name)s'
uk: Спосіб встановлення відповідності типу пристрою «%(device_type)s» властивості «%(property_name)s» у програмі не визначено

en: Don't know how to setup UEFI for arch '%s'
uk: Спосіб налаштовування UEFI для архітектури «%s» є невідомим

en: Don't warn me again.
uk: Більше не попереджати.

en: Dry run completed successfully
uk: Під час тестового запуску помилок не виявлено

en: Dump guest memory core
uk: Створити дамп ядра пам'яті гостьової системи

en: Dumping
uk: Створення дампу

en: Duplicate a virtual machine, changing all the unique host side configuration like MAC address, name, etc. 
    
    The VM contents are NOT altered: virt-clone does not change anything _inside_ the guest OS, it only duplicates disks and does host side changes. So things like changing passwords, changing static IP address, etc are outside the scope of this tool. For these types of changes, please see virt-sysprep(1).
uk: Дублювати віртуальну машину зі зміною усіх унікальних налаштувань вузла, зокрема MAC-адреси, назви тощо.
    
    Вміст віртуально машини змінено НЕ БУДЕ: virt-clone не змінює нічого у _всередині_ гостьової операційної системи, програма лише дублює диски і вносить зміни на боці основної системи. Отже, дії зі зміни паролів, зміни статичної адреси IP тощо не можна виконати за допомогою цієї програми. Для внесення змін подібного роду слід скористатися virt-sysprep(1).

en: E_xport filesystem as readonly mount
uk: Е_кспортувати файлову систему у форматі монтування лише для читання

en: Edit VM XML. Examples:
    --edit --disk ...     (edit first disk device)
    --edit 2 --disk ...   (edit second disk device)
    --edit all --disk ... (edit all disk devices)
    --edit target=hda --disk ... (edit disk 'hda')
uk: Редагувати XML віртуальної машини. Приклади:
    --edit --disk ...     (редагувати перший дисковий пристрій)
    --edit 2 --disk ...   (редагувати другий дисковий пристрій)
    --edit all --disk ... (редагувати усі дискові пристрої)
    --edit target=hda --disk ... (редагувати диск «hda»)

en: Edit libvirt XML using command line options.
uk: Редагувати XML libvirt за допомогою параметрів командного рядка.

en: Either --auto-clone or --file is required, use '--auto-clone or --file' and try again.
uk: Слід вказати --auto-clone або --file, скористайтеся --auto-clone або --file і повторіть спробу.

en: Emulated
uk: Емульовано

en: Emulator:
uk: Емулятор:

en: Ena_ble direct kernel boot
uk: _Уможливити безпосереднє завантаження ядра

en: Enable DHCPv4
uk: Увімкнути DHCPv4

en: Enable DHCPv6
uk: Увімкнути DHCPv6

en: Enable _XML editing
uk: Увімкнути редагування _XML

en: Enable _system tray icon
uk: Ввімкнути пі_ктограму у системному лотку

en: Enable available CPU security flaw mitigations
uk: Увімкнути доступний захист від помилок у процесорі

en: Enable boot me_nu
uk: Увімкнути _меню завантаження

en: Enable libgues_tfs VM introspection
uk: Увімкнути інтроспекцію ВМ libgues_tfs

en: Enable or disable validation checks. Example:
    --check path_in_use=off
    --check all=off
uk: Увімкнути або вимкнути перевірки коректності. Приклад:
    --check path_in_use=off
    --check all=off

en: Enable shared _memory
uk: Увімкнути с_пільну пам'ять

en: Enable user namespace for LXC container. Ex:
    --idmap uid.start=0,uid.target=1000,uid.count=10
uk: Увімкнути простір назв користувача для контейнера LXC. Приклад:
    --idmap uid.start=0,uid.target=1000,uid.count=10

en: Encountered SPICE %(error-name)s
uk: Сталася помилка SPICE %(error-name)s

en: End:
uk: Кінець:

en: Entropy Gathering Daemon
uk: Фонова служба збирання даних ентропії

en: Error Removing Device: %s
uk: Помилка під час вилучення пристрою: %s

en: Error applying changes: %s
uk: Помилка під час застосування змін: %s

en: Error attempting device hotplug: %(error)s
uk: Помилка під час спроби з'єднати пристрій «у гарячу»: %(error)s

en: Error attempting device hotunplug: %(error)s
uk: Помилка під час спроби від'єднати пристрій «у гарячу»: %(error)s

en: Error attempting device update: %(error)s
uk: Помилка під час спроби оновлення запису пристрою: %(error)s

en: Error building XML: %s
uk: Помилка під час побудови XML: %s

en: Error building device XML: %s
uk: Помилка під час побудови XML пристрою: %s

en: Error cancelling migrate job: %s
uk: Помилка під час скасування завдання з перенесення: %s

en: Error cancelling save job: %s
uk: Помилка під час спроби скасування завдання зі збереження даних: %s

en: Error changing VM configuration: %s
uk: Помилка під час спроби зміни налаштувань ВМ: %s

en: Error changing autostart value: %s
uk: Помилка під час спроби зміни значення автозапуску: %s

en: Error changing network settings: %s
uk: Помилка під час спроби змінити параметри мережі: %s

en: Error changing pool settings: %s
uk: Помилка під час спроби змінити параметри резервного сховища: %s

en: Error cloning diskimage %(inputpath)s to %(outputpath)s: %(error)s
uk: Помилка під час клонування образу диска %(inputpath)s до %(outputpath)s: %(error)s

en: Error connecting to graphical console:
    %s
uk: Помилка під час спроби з'єднання з графічною консоллю:
    %s

en: Error connecting to text console: %s
uk: Помилка під час спроби встановлення з'єднання з текстовою консоллю: %s

en: Error continuing install: %s
uk: Помилка під час спроби продовження встановлення: %s

en: Error creating pool: %s
uk: Помилка створення резерву: %s

en: Error creating snapshot: %s
uk: Помилка під час створення знімка: %s

en: Error creating virtual machine clone '%(vm)s': %(error)s
uk: Помилка під час створення клону віртуальної машини «%(vm)s»: %(error)s

en: Error creating virtual network: %s
uk: Помилка під час створення віртуальної мережі: %s

en: Error creating vol: %s
uk: Помилка під час створення тому: %s

en: Error deleting network '%s'
uk: Помилка під час спроби вилучення мережі «%s»

en: Error deleting pool '%s'
uk: Помилка під час спроби вилучення резерву «%s»

en: Error deleting snapshot '%s'
uk: Помилка під час вилучення знімка «%s»

en: Error deleting virtual machine '%(vm)s': %(error)s
uk: Помилка під час вилучення віртуальної машини «%(vm)s»: %(error)s

en: Error deleting volume '%s'
uk: Помилка під час спроби вилучення тому «%s»

en: Error initializing spice USB device widget
uk: Помилка під час спроби ініціалізувати віджет пристрою USB spice

en: Error inspection VM: %s
uk: Помилка під час спроби інспектувати віртуальну машину: %s

en: Error launching 'About' dialog: %s
uk: Помилка під час спроби відкриття діалогового вікна «Про програму»: %s

en: Error launching clone dialog: %s
uk: Помилка під час спроби запусти діалогове вікно клонування: %s

en: Error launching connect dialog: %s
uk: Помилка під час спроби відкриття діалогового вікна з'єднання: %s

en: Error launching create dialog: %s
uk: Помилка під час спроби відкриття діалогового вікна створення: %s

en: Error launching delete dialog: %s
uk: Помилка під час спроби відкриття діалогового вікна вилучення: %s

en: Error launching details: %s
uk: Помилка під час спроби відкриття вікна подробиць: %s

en: Error launching hardware dialog: %s
uk: Помилка під час спроби відкриття діалогового вікна обладнання: %s

en: Error launching host dialog: %s
uk: Помилка під час спроби відкриття діалогового вікна вузла: %s

en: Error launching libguestfs appliance: %s
uk: Помилка під час спроби запустити базову систему libguestfs: %s

en: Error launching manager: %s
uk: Помилка під час спроби запуску засобу керування: %s

en: Error launching migrate dialog: %s
uk: Помилка під час спроби відкриття діалогового вікна перенесення: %s

en: Error launching network wizard: %s
uk: Помилка під час спроби запуску майстра запуску мережі: %s

en: Error launching pool wizard: %s
uk: Помилка під час спроби запуску майстра створення резервного сховища: %s

en: Error launching preferences: %s
uk: Помилка під час спроби відкриття діалогового вікна налаштування: %s

en: Error launching volume wizard: %s
uk: Помилка під час запуску майстра обробки томів: %s

en: Error pausing domain
uk: Помилка під час призупинення роботи домену

en: Error populating summary page: %s
uk: Помилка під час заповнення сторінки резюме: %s

en: Error rebooting domain
uk: Помилка під час спроби перезавантаження домену

en: Error refreshing hardware page: %s
uk: Помилка під час оновлення сторінки обладнання: %s

en: Error refreshing pool '%s'
uk: Помилка під час оновлення буфера «%s»

en: Error refreshing snapshot list: %s
uk: Помилка під час оновлення списку знімків: %s

en: Error removing domain state: %s
uk: Помилка під час вилучення стану домену: %s

en: Error resetting domain
uk: Помилка під час скидання домену

en: Error restoring domain: %s
uk: Помилка під час відновлення домену: %s

en: Error running snapshot '%s'
uk: Не вдалося запустити знімок «%s»

en: Error saving domain: %s
uk: Помилка під час спроби збереження домену: %s

en: Error selecting network: %s
uk: Помилка під час вибору мережі: %s

en: Error selecting pool: %s
uk: Помилка під час вибору резервного сховища: %s

en: Error selecting snapshot: %s
uk: Помилка під час вибору знімка: %s

en: Error setting default name.
uk: Помилка під час спроби встановити типову назву.

en: Error setting installer parameters.
uk: Помилка під час спроби визначення параметрів програми встановлення.

en: Error shutting down domain
uk: Помилка під час завершення роботи домену

en: Error starting Virtual Machine Manager
uk: Помилка під час спроби запуску керування віртуальними машинами

en: Error starting Virtual Machine Manager: %(error)s
uk: Помилка під час спроби запуску керування віртуальними машинами: %(error)s

en: Error starting domain
uk: Помилка під час запуску домену

en: Error starting installation: %s
uk: Помилка під час спроби розпочати встановлення: %s

en: Error starting network '%s'
uk: Помилка під час спроби запуску мережі «%s»

en: Error starting pool '%s'
uk: Помилка під час спроби запуску буфера «%s»

en: Error stopping network '%s'
uk: Помилка під час спроби припинення роботи мережі «%s»

en: Error stopping pool '%s'
uk: Помилка під час завершення роботи буфера «%s»

en: Error taking screenshot: %s
uk: Помилка під час спроби створення знімка вікна: %s

en: Error unpausing domain
uk: Помилка під час поновлення роботи домену

en: Error validating device parameters: %s
uk: Помилка під час спроби перевірити параметри пристрою: %s

en: Error validating install location: %s
uk: Помилка під час перевірки місця встановлення: %s

en: Error validating network: %s
uk: Помилка під час перевірки мережі: %s

en: Error validating pool: %s
uk: Помилка під час перевірки буфера: %s

en: Error validating snapshot: %s
uk: Помилка під час спроби перевірити знімок: %s

en: Error validating volume: %s
uk: Помилка під час спроби перевірити том: %s

en: Error with clone settings: %s
uk: Помилка у параметрах клонування: %s

en: Error: %(cli_flag_name)s %(options)s: %(err)s
uk: Помилка: %(cli_flag_name)s %(options)s: %(err)s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Errors encountered while removing certain storage devices.
uk: Під час вилучення певних пристроїв сховищ сталися помилки.

en: Errors were encountered changing permissions for the following directories:
uk: Під час зміни прав доступу до каталогів з наведеного нижче списку сталися помилки:

en: EvTouch USB Graphics Tablet
uk: Графічний USB-планшет EvTouch

en: Event wakeup
uk: Пробудження подією

en: Existing disk
uk: Вже створений диск

en: Expected PCI format string for '%s'
uk: «%s» мало бути рядком у форматі PCI

en: External disk and memory
uk: Зовнішній диск і пам'ять

en: External disk only
uk: Лише зовнішній диск

en: External memory only
uk: Лише зовнішня пам'ять

en: F_orce Reset
uk: Ск_инути примусово

en: F_ormat:
uk: _Формат:

en: Failed
uk: Помилка

en: Failed starting domain '%(domain)s': %(error)s
uk: Не вдалося запустити домен «%(domain)s»: %(error)s

en: Failed to check disk usage conflict.
uk: Не вдалося перевірити конфлікт у використанні диска.

en: Failed to get expanded CPU XML: %s
uk: Не вдалося отримати розгорнутий XML процесора: %s

en: Failed to setup UEFI: %s
    Install options are limited.
uk: Не вдалося налаштувати UEFI: %s
    Перелік параметрів встановлення обмежено.

en: Feed_back
uk: Від_гук

en: Filesystem
uk: Файлова система

en: Filesystem %(path)s
uk: Файлова система %(path)s

en: Filesystem Directory
uk: Каталог файлової системи

en: Filesystem Passthrough
uk: Передавання файлової системи

en: Filesystem target '%s' must be an absolute path
uk: Призначенням файлової системи «%s» має бути абсолютний шлях

en: Finish
uk: Завершити

en: Firm_ware:
uk: _Мікропрограма:

en: Floppy
uk: Дискета

en: Floppy %(index)d
uk: Дискета %(index)d

en: Floppy device
uk: Пристрій гнучкого диска

en: Fo_rward to:
uk: П_ереспрямувати до:

en: Force defining the domain. Only required if a --print option was specified.
uk: Примусове визначення домену. Потрібне, лише якщо вказано параметр --print.

en: Force not defining the domain.
uk: Примусово не визначаємо домен.

en: Force power off the domain when the console viewer is closed.
uk: Примусово вимкнути домен після закриття консольного засобу перегляду.

en: Force to copy devices (eg, if 'hdc' is a readonly cdrom device, --force-copy=hdc)
uk: Примусово копіювати пристрої (наприклад, якщо «hdc» є придатним лише для читання пристроєм cdrom, --force-copy=hdc)

en: Forcefully power off the guest
uk: Примусово вимкнути гостьову систему

en: Forcefully reset the guest
uk: Примусово перезапустити гостьову систему

en: Format
uk: Формат

en: Format attribute not supported for this volume type
uk: Атрибут формату не підтримується для цього типу томів

en: Forwarding:
uk: Переспрямування:

en: From snapshot
uk: Зі знімка

en: Fullscreen only
uk: Лише у повноекранному режимі

en: GTK-VNC viewer is too old
uk: Переглядач GTK-VNC є надто застарілим

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: Generated URI:
uk: Створена адреса:

en: Generic or unknown OS. Usage is not recommended.
uk: Типова або невідома операційна система. Не рекомендуємо користуватися.

en: GiB
uk: ГіБ

en: Gluster Filesystem
uk: Файлова система Gluster

en: Gr_ab keys:
uk: Пере_хоплення клавіш:

en: Gra_phics type:
uk: Тип г_рафіки:

en: Gracefully shutdown the guest
uk: Вимкнути гостьову систему у штатному режимі

en: Graphical Console
uk: Графічна консоль

en: Graphical console _scaling:
uk: _Масштабування графічної консолі:

en: Graphical console connection for a virtual machine
uk: Графічний засіб з'єднання з консоллю віртуальної машини

en: Graphical console not configured for guest
uk: Для гостьової систем не налаштовано графічної консолі

en: Graphically manage KVM, Xen, or LXC via libvirt
uk: Графічний засіб керування KVM, Xen або LXC за допомогою libvirt

en: Graphics
uk: Графіка

en: Graphics requested but DISPLAY is not set. Not running virt-viewer.
uk: Графічний режим, запит щодо якого було надіслано за допомогою DISPLAY, не встановлено. virt-viewer не запущено.

en: Guest
uk: Гостьова система

en: Guest C_ID:
uk: CID _гостя:

en: Guest Configuration Options
uk: Параметри налаштування гостьової системи

en: Guest agent is not available.
uk: Агент гостьової системи недоступний.

en: Guest has crashed.
uk: Гостьова система аварійно завершила роботу.

en: Guest is configured for TLS only which does not work over SSH.
uk: Гостьову систему налаштовано на використання лише TLS, що не працюватиме у зв'язці з SSH.

en: Guest is not running.
uk: Гостьову систему не запущено.

en: Guest is on a remote host with transport '%s' but is only configured to listen locally. To connect remotely you will need to change the guest's listen address.
uk: Гостьова система працює на віддаленому вузлі з каналом передавання «%s», але її налаштовано на очікування лише локальних даних. Для встановлення віддаленого з'єднання вам слід змінити адресу очікування на дані у гостьовій системі.

en: Guest is on a remote host, but is only configured to allow local file descriptor connections.
uk: Гостьова система працює на віддаленій основній системі, але її налаштовано так, що надається дозвіл лише на з'єднання із локальними дескрипторами файлів.

en: Guest name '%s' is already in use.
uk: Назву гостьової системи, «%s», вже використано.

en: H_ostname:
uk: _Назва вузла:

en: Hard Disk
uk: Жорсткий диск

en: Hardware
uk: Обладнання

en: Have domain autostart on host boot up.
uk: Автоматично запускати домен після запуску основної системи.

en: Host
uk: Вузол

en: Host CPU usage
uk: Використання процесора основною системою

en: Host Device:
uk: Основний пристрій:

en: Host Na_me:
uk: Н_азва вузла:

en: Host _Device:
uk: П_ристрій осн. системи:

en: Host does not support any virtualization options
uk: В основній системі не передбачено підтримки будь-яких параметрів віртуалізації

en: Host does not support any virtualization options for architecture '%(arch)s'
uk: В основній системі не передбачено підтримки жодних параметрів віртуалізації для архітектури «%(arch)s»

en: Host does not support domain type %(domain)s for virtualization type '%(virttype)s' with architecture '%(arch)s'
uk: В основній системі не передбачено підтримки доменів типу %(domain)s для типу віртуалізації «%(virttype)s», архітектура «%(arch)s»

en: Host does not support domain type %(domain)s with machine '%(machine)s' for virtualization type '%(virttype)s' with architecture '%(arch)s'
uk: Основна система не підтримує домени типу %(domain)s із архітектурою «%(machine)s» для типу віртуалізації «%(virttype)s», архітектура «%(arch)s»

en: Host does not support virtualization type '%(virttype)s'
uk: В основній системі не передбачено підтримки типу віртуалізації «%(virttype)s»

en: Host does not support virtualization type '%(virttype)s' for architecture '%(arch)s'
uk: В основній системі не передбачено типу віртуалізації «%(virttype)s» для архітектури «%(arch)s»

en: Hypervisor Default
uk: Типова для гіпервізора

en: Hypervisor default
uk: Типова для гіпервізора

en: Hypervisor does not support removing this device
uk: У гіпервізорі не передбачено вилучення цього пристрою

en: Hypervisor name to use (kvm, qemu, xen, ...)
uk: Назва гіпервізора, яку слід використовувати (kvm, qemu, xen…)

en: Hypervisor:
uk: Гіпервізор:

en: I/O error
uk: помилка вводу-виводу

en: I_P address:
uk: IP-_адреса:

en: If disabled, the VM window will not automatically connect to the running VM graphical console.
uk: Якщо вимкнено, вікно віртуальної машини не встановлюватиме автоматичне з'єднання із запущеною графічною консоллю віртуальної машини.

en: If you expected virt-install to detect an OS name from the
    install media, you can set a fallback OS name with:
    
      --osinfo detect=on,name=OSNAME
uk: Якщо ви сподівалися, що virt-install визначить назву ОС за
    носієм даних для встановлення, ви можете вказати резервну назву ОС ось так:
    
      --osinfo detect=on,name=НАЗВА_ОС

en: If you just need to get the old behavior back, you can use:
    
      --osinfo detect=on,require=off
    
    Or export {env_var}=1
uk: Якщо вам просто потрібна стара поведінка програми, ви можете скористатися таким:
    
      --osinfo detect=on,require=off
    
    Або export {env_var}=1

en: If your Linux distro is not listed, try one of generic values
    such as: {oslist}
uk: Якщо вашого дистрибутива Linux немає у списку, спробуйте скористатися одним
    із типових значень, зокрема: {oslist}

en: Import _existing disk image
uk: Імпортувати _готовий образ диска

en: Import existing OS image
uk: Імпорт вже створеного образу ОС

en: Improper value for 'size': %s
uk: Неналежне значення «size»: %s

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Include end of life operating systems
uk: Включити непідтримувані операційні системи

en: Init _path:
uk: _Шлях до init:

en: Init ar_gs:
uk: Ар_гументи init:

en: Initiator _IQN:
uk: IQN іні_ціатора:

en: Input
uk: Введення даних

en: Input Error
uk: Помилка введення даних

en: Inspection found no operating systems.
uk: Засобом інспектування не знайдено операційних систем.

en: Install
uk: Встановити

en: Install:
uk: Встановлення:

en: Installation Method Options
uk: Параметри способу встановлення

en: Installation aborted at user request
uk: Встановлення перервано на вимогу користувача

en: Installation has exceeded specified time limit. Exiting application.
uk: Час встановлення перевищив вказане обмеження за часом. Завершуємо роботу програми.

en: Installation will continue in 10 seconds (press Enter to skip)...
uk: Встановлення буде продовжено за 10 секунд (натисніть Enter, щоб пропустити)...

en: Interface %s
uk: Інтерфейс %s

en: Invalid --edit option '%s'
uk: Некоректний параметр --edit «%s»

en: Invalid guest name
uk: Некоректна назва гостьової системи

en: Invalid name for new guest: %s
uk: Некоректна назва нової гостьової системи: %s

en: Isolated
uk: Ізольована

en: Isolated network
uk: Ізольована мережа

en: Isolated network, internal routing only
uk: Ізольована мережа, лише внутрішня маршрутизація

en: Isolated network, routing disabled
uk: Ізольована мережа, маршрутизацію вимкнено

en: KVM is not available. This may mean the KVM package is not installed, or the KVM kernel modules are not loaded. Your virtual machines may perform poorly.
uk: KVM недоступна. Це може означати, що пакунок KVM не встановлено або що модулі ядра KVM не завантажено. Швидкодія ваших віртуальних машин може бути доволі низькою.

en: Ke_rnel path:
uk: Шл_ях до ядра:

en: Kerne_l options:
uk: _Параметри ядра:

en: Kernel ar_gs:
uk: Па_раметри ядра:

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: LUN Passthrough
uk: Передавання LUN

en: LVM Volume Group
uk: Група томів LVM

en: L_isten type:
uk: Тип _очікування:

en: Leave Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Leave fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Let libvirt decide
uk: Вирішує libvirt

en: Libvirt URI:
uk: Адреса libvirt:

en: Libvirt connection does not support snapshots.
uk: У з'єднанні libvirt не передбачено підтримки знімків.

en: Libvirt connection does not support storage management.
uk: З'єднанням libvirt не підтримується керування сховищами.

en: Libvirt connection does not support virtual network management.
uk: З'єднанням libvirt не підтримується керування віртуальними мережами.

en: Libvirt did not detect any UEFI/OVMF firmware image installed on the host.
uk: Libvirt не вдалося виявити жодного образу мікропрограми UEFI/OVMF, встановленого у основній системі.

en: Libvirt may not be new enough to support memfd.
uk: Libvirt може бути недостатньо новою для підтримки memfd.

en: Libvirt or hypervisor does not support UEFI.
uk: У libvirt або гіпервізорі не передбачено підтримки UEFI.

en: Libvirt version does not support UEFI.
uk: У версії libvirt не передбачено підтримки UEFI.

en: Libvirt version does not support remote URL installs.
uk: У поточній версії libvirt не передбачено підтримки встановлення з віддалених адрес.

en: Libvirt version does not support video devices.
uk: У цій версії libvirt не передбачено роботи з відеопристроями.

en: Link _state:
uk: С_тан зв'язку:

en: Local CDROM/ISO
uk: Локальний CDROM/ISO

en: Localhost only
uk: Лише локальний вузол

en: Locate ISO media
uk: Розташування носія ISO

en: Locate ISO media volume
uk: Розташування тому носія ISO

en: Locate directory volume
uk: Визначення тому каталогу

en: Locate existing storage
uk: Виявити існуюче сховище даних

en: Locate floppy media
uk: Визначення носія-дискети

en: Locate floppy media volume
uk: Визначення тому носія-дискети

en: Locate or create storage volume
uk: Виявити або створити том сховища даних

en: Location:
uk: Розташування:

en: Logical host CPUs:
uk: Логічні процесори основної системи:

en: MDEV Device
uk: Пристрій MDEV

en: MDEV Host Device
uk: Основний пристрій MDEV

en: M_ode:
uk: _Режим:

en: M_odel:
uk: _Модель:

en: Ma_nual install
uk: Вс_тановлення вручну

en: Ma_ximum allocation:
uk: Ма_ксимальний розподіл:

en: Machine _Type:
uk: _Архітектура:

en: Macvtap device...
uk: Пристрій Macvtap…

en: Main manager window
uk: Головне вікно засобу керування

en: Manage VM snapshots
uk: Керування знімками віртуальної машини

en: Manage virtual machines
uk: Керування віртуальними машинами

en: Manual install
uk: Встановлення вручну

en: Manual redirect only
uk: Лише переспрямовування вручну

en: Manuall_y set CPU topology
uk: Вст_ановити топологій процесора вручну

en: Marked as shareable
uk: Позначено як придатне до оприлюднення

en: Media Unknown
uk: Невідомий носій

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Memory usage
uk: Використання пам'яті

en: Memory:
uk: Пам'ять:

en: MiB
uk: МіБ

en: Migrate the virtual machine
uk: Перенесення віртуальної машини

en: Migrate...
uk: Перенести…

en: Migrated
uk: Перенесено

en: Migrating
uk: Перенесення

en: Migrating VM '%(name)s' to %(host)s. This may take a while.
uk: Переносимо ВМ «%(name)s» до %(host)s. Перенесення може тривати певний час.

en: Migrating VM '%s'
uk: Перенесення ВМ «%s»

en: Migrating VM:
uk: Перенесення ВМ:

en: Migrating domain
uk: Перенесення домену

en: Migration canceled
uk: Перенесення скасовано

en: Minutes to wait for install to complete.
uk: Час у хвилинах, протягом якого слід чекати на завершення встановлення.

en: Miscellaneous Options
uk: Інші параметри

en: Missing mandatory attribute 'type'
uk: Пропущено обов'язковий атрибут «type»

en: Mode:
uk: Режим:

en: Model:
uk: Модель:

en: Mouse
uk: Миша

en: Multipath Device Enumerator
uk: Реєстратор пристроїв з багатьма шляхами

en: Multiple snapshots selected.
uk: Позначено декілька знімків.

en: Must specify storage creation parameters for non-existent path '%s'.
uk: Для шляху «%s», якого ще не існує, слід вказати параметри створення сховища даних.

en: NAT to %s
uk: NAT до %s

en: NAT to any device
uk: NAT до будь-якого пристрою

en: N_etwork selection
uk: Вибір м_ережі

en: N_ew VM
uk: С_творити ВМ

en: Name
uk: Назва

en: Name '%s' already in use by another network.
uk: Назву «%s» вже використано для іншої мережі.

en: Name '%s' already in use by another pool.
uk: Назву «%s» вже використано для іншого резервного сховища.

en: Name '%s' already in use by another volume.
uk: Назву «%s» вже використано для іншого тому.

en: Name for the new guest
uk: Назва нової гостьової системи

en: Name of the guest instance
uk: Назва екземпляра гостьової системи

en: Name of the original guest to clone.
uk: Назва початкової гостьової системи для клонування.

en: Name:
uk: Назва:

en: Nearest host CPU model
uk: Найбільш схожа модель процесора основної системи

en: Network
uk: Мережа

en: Network (PXE)
uk: Мережа (PXE)

en: Network Exported Directory
uk: Каталог, експортований з мережі

en: Network I/O
uk: Мережний ввід/вивід

en: Network _Install (HTTP, HTTPS, or FTP)
uk: Встановлення _мережею (HTTP, HTTPS або FTP)

en: Network:
uk: Мережа:

en: Networking Configuration
uk: Налаштування роботи у мережі

en: Networks
uk: Мережі

en: Never
uk: Ніколи

en: New
uk: Створити

en: New VM
uk: Нова ВМ

en: New _Path:
uk: Новий _шлях:

en: New _host:
uk: Новий _вузол:

en: New file to use as storage for nvram VARS
uk: Новий файл, який слід використовувати як сховище для VARS nvram

en: New file to use as the disk image for the new guest
uk: Новий файл, який слід використати як образ диска для нової гостьової системи

en: New fixed MAC address for the clone guest. Default is a randomly generated MAC
uk: Нова фіксована MAC-адреса для клонованої гостьової системи. Типовою є випадково створена MAC-адреса

en: New path: %s
uk: Новий шлях: %s

en: No --%s objects found in the XML
uk: У XML не знайдено об'єктів --%s

en: No Devices Available
uk: Не виявлено жодного пристрою

en: No XML diff was generated. The requested changes will have no effect.
uk: Немає різниці у XML. Зміни, на які надійшов запит, ні на що не вплинуть.

en: No action
uk: Нічого не робити

en: No active connection to install on.
uk: Немає активних з'єднань для встановлення.

en: No available device
uk: Немає доступних пристроїв

en: No bootable devices
uk: Немає пристроїв, придатних до завантаження

en: No change specified.
uk: Не вказано жодної зміни.

en: No console to launch for the guest, defaulting to --wait -1
uk: Немає консолі для запуску гостьової системи. Використовуємо типове --wait -1

en: No graphical console available
uk: Графічна консоль недоступна

en: No hypervisor options were found for this connection.
uk: Для цього з'єднання не було знайдено жодного параметра гіпервізора.

en: No install methods available for this connection.
uk: Немає доступних способів встановлення для цього з'єднання.

en: No matching objects found for %s
uk: Не знайдено відповідних об'єктів для %s

en: No media detected
uk: Не виявлено носія

en: No media selected
uk: Не вибрано носія даних

en: No screenshot available
uk: Немає знімка екрана

en: No snapshot selected.
uk: Не позначено жодного знімка.

en: No storage pool selected.
uk: Не вибрано резервного сховища.

en: No storage to clone.
uk: Немає сховища даних для клонування.

en: No storage.
uk: Немає сховища.

en: No text console available
uk: Текстова консоль недоступна

en: No usable connections available.
uk: Немає придатних до використання з'єднань.

en: No virtual network selected.
uk: Не вказано жодної віртуальної мережі.

en: No write access to parent directory.
uk: Немає доступу до запису до каталогу вищого рівня.

en: No write access to path.
uk: Запис до шляху заборонено.

en: No write permissions for directory path: %s
uk: Немає дозволів на запис до шляху до каталогу: %s

en: None
uk: Немає

en: None detected
uk: Не виявлено жодного

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Not supported for containers
uk: Для контейнерів підтримки не передбачено

en: Not supported for this guest type.
uk: Не підтримується для цього типу гостьової системи.

en: Not supported for this hypervisor/libvirt/arch combination.
uk: Не передбачено для цієї комбінації гіпервізор/libvirt/архітектура.

en: Number of vCPUs to configure for your guest. Ex:
    --vcpus 5
    --vcpus 5,maxvcpus=10,cpuset=1-4,6,8
    --vcpus sockets=2,cores=4,threads=2
uk: Кількість віртуальних процесорів, які віддано у використання гостьовій системі. Приклади:
    --vcpus 5
    --vcpus 5,maxvcpus=10,cpuset=1-4,6,8
    --vcpus sockets=2,cores=4,threads=2,

en: OS '%(osname)s' does not have a URL location for the architecture '%(archname)s'
uk: Для ОС «%(osname)s» не має місця URL для архітектури «%(archname)s»

en: OS '%(osname)s' does not support required injection method '%(methodname)s'
uk: Для ОС «%(osname)s» не передбачено підтримки способу ін'єкції «%(methodname)s»

en: OS '%(osname)s' does not support unattended installation for the '%(profilename)s' profile. Available profiles: %(profiles)s
uk: Для ОС «%(osname)s» не передбачено підтримки автоматичного встановлення для профілю «%(profilename)s». Доступні профілі: %(profiles)s

en: OS '%s' does not have a URL location
uk: У ОС «%s» немає місця URL

en: OS '%s' does not support unattended installation.
uk: Для ОС «%s» не передбачено підтримки автоматичного встановлення.

en: OS '%s' media does not support unattended installation
uk: На носіях ОС «%s» не передбачено підтримки автоматичного встановлення

en: OS information
uk: Інформація щодо ОС

en: OS options
uk: Параметри ОС

en: OS root directory is not empty
uk: Коренева тека операційної системи не є порожньою

en: OS:
uk: ОС:

en: O_perating system container
uk: Контейнер _операційної системи

en: Off
uk: Вимкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: On Boot
uk: При завантаженні

en: One of %s must be specified.
uk: Слід вказати один з %s.

en: Only %(number)s disk for bus '%(bus)s' are supported | Only %(number)s disks for bus '%(bus)s' are supported
uk[0]: Передбачено підтримку лише %(number)s диск для каналу «%(bus)s»
uk[1]: Передбачено підтримку лише %(number)s дисків для каналу «%(bus)s»
uk[2]: Передбачено підтримку лише %(number)s дисків для каналу «%(bus)s»

en: Only one change operation may be specified (conflicting options %s)
uk: Можна вказувати лише одну дію зі зміни (конфлікт параметрів %s)

en: Only print the requested change, in diff format
uk: Лише вивести потрібну зміну у повному форматі diff

en: Only print the requested change, in full XML format
uk: Лише вивести потрібну зміну у повному форматі XML

en: Open
uk: Відкрити

en: OpenGL only works with 'Listen type' value 'none'
uk: OpenGL працює, лише якщо «Listen type» має значення «none»

en: OpenGL only works with 'virtio' graphics with '3D acceleration' enabled
uk: OpenGL працює лише з графікою «virtio» із увімкненим прискоренням просторової графіки («3D acceleration»)

en: Opening URL %(url)s failed: %(error)s
uk: Не вдалося відкрити адресу %(url)s: %(error)s

en: Operating system container
uk: Контейнер операційної системи

en: Operation in progress
uk: Виконується дія

en: Original VM:
uk: Початкова ВМ:

en: Original host:
uk: Початковий вузол:

en: Original path: %s
uk: Початковий шлях: %s

en: Output built device XML. Domain is optional but recommended to ensure optimal defaults.
uk: Вивести зібраний XML пристрою. Домен можна не вказувати, але рекомендуємо його вказати, щоб забезпечити оптимальні типові параметри.

en: Output options
uk: Налаштування виведення

en: Output to a file
uk: Вивести дані до файла

en: Overriding memory to %(number)s MiB needed for %(osname)s network install.
uk: Перевизначаємо обсяг пам'яті на %(number)s МіБ, які потрібні для встановлення %(osname)s за допомогою мережі.

en: Overview
uk: Огляд

en: PCI Device
uk: Пристрій PCI

en: PCI Host Device
uk: Пристрій PCI вузла

en: PNG files
uk: файли PNG

en: P_olling
uk: _Опитування

en: Pa_ssword:
uk: П_ароль:

en: Pa_th:
uk: _Шлях:

en: Panic Notifier
uk: Сповіщувач про паніку

en: Panicked
uk: Паніка

en: Parallel
uk: Паралельний

en: Parallel %(num)d
uk: Паралельний %(num)d

en: Parallel Device
uk: Паралельний пристрій

en: Pass arguments directly to the QEMU emulator. Ex:
    --qemu-commandline='-display gtk,gl=on'
    --qemu-commandline env=DISPLAY=:0.1
uk: Передати аргументи безпосередньо емулятору QEMU. Приклади:
    --qemu-commandline='-display gtk,gl=on'
    --qemu-commandline env=DISPLAY=:0.1

en: Pass host directory to the guest. Ex: 
    --filesystem /my/source/dir,/dir/in/guest
    --filesystem template_name,/,type=template
uk: Передати каталог основної системі гостьовій. Приклади: 
    --filesystem /мій/початковий/каталог,/каталог/у/гостьовій
    --filesystem template_name,/,type=template

en: Passthrough
uk: Трансляція

en: Password for first root login is: %s
uk: Пароль для першого входу від імені root: %s

en: Password:
uk: Пароль:

en: Path does not exist.
uk: Шляху не існує.

en: Path:
uk: Шлях:

en: Pause
uk: Призупинити

en: Pause the guest
uk: Призупинити гостьову систему

en: Pause the virtual machine
uk: Призупинити роботу віртуальної машини

en: Paused
uk: Призупинено

en: Perform a cloud image installation, configuring cloud-init
uk: Виконати встановлення образу для «хмари» із налаштовуванням cloud-init

en: Perform an unattended installation
uk: Виконати автоматичне встановлення

en: Perform raw XML XPath options on the final XML. Example:
    --xml ./cpu/@mode=host-passthrough
    --xml ./devices/disk[2]/serial=new-serial
    --xml xpath.delete=./clock
uk: Скористатися параметрами XPath необробленого XML для остаточного XML. Приклад:
    --xml ./cpu/@mode=host-passthrough
    --xml ./devices/disk[2]/serial=new-serial
    --xml xpath.delete=./clock

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Permissions on '%s' did not stick
uk: Права доступу до «%s» не було застосовано

en: Physical %s Device
uk: Фізичний пристрій %s

en: Physical Disk Device
uk: Пристрій — фізичний диск

en: Physical device...
uk: Фізичний пристрій…

en: Please enter 'yes' or 'no'.
uk: Введіть «yes» («так») або «no» («ні»).

en: Please press desired grab key combination
uk: Будь ласка, натисніть бажану комбінацію клавіш захоплення

en: Please specify password for accessing source registry
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для доступу до реєстру джерела

en: Please wait a few moments...
uk: Будь ласка, трохи зачекайте…

en: Poll C_PU usage
uk: Отримати дані щодо ви_користання процесора

en: Poll _Disk I/O
uk: Визначити _дисковий ввід-вивід

en: Poll _Memory stats
uk: Зібрати статистику щодо _пам'яті

en: Poll _Network I/O
uk: Визначити ввід-вивід _мережі

en: Pool does not support volume creation
uk: У буфері даних не передбачено створення томів

en: Possible URL formats:
     * file:///path/to/rootfs.tar
     * docker://registry:port/image:tag
     * virt-builder://template
uk: Можливі формати адрес:
     * file:///шлях/до/rootfs.tar
     * docker://registry:порт/образ:мітка
     * virt-builder://шаблон

en: Power on the virtual machine
uk: Увімкнути віртуальну машину

en: Powered by libvirt
uk: Працює на основі libvirt

en: Poweroff/_Reboot/Save:
uk: Вимикання/_Перезавантаження/Збереження:

en: Pre-Formatted Block Device
uk: Попередньо форматований блоковий пристрій

en: Preferences
uk: Параметри

en: Press %s to release pointer.
uk: Натисніть %s, щоб вивільнити вказівник.

en: Primary Console
uk: Основна консоль

en: Print debugging information
uk: Вивести діагностичні дані

en: Print the generated domain XML rather than create the guest.
uk: Вивести створений XML домену замість створення гостьової системи.

en: Processing...
uk: Обробка…

en: Provide the _application path:
uk: Вкажіть шлях до п_рограми:

en: Provide the existing OS root _directory:
uk: Вкажіть вже створений _каталог root ОС:

en: Provide the existing stora_ge path:
uk: Вка_жіть наявний шлях до сховища даних:

en: Provide the operating system install U_RL:
uk: Вка_жіть адресу встановлення операційної системи:

en: Pseudo TTY
uk: Псевдо-TTY

en: RADOS Block Device/Ceph
uk: Блоковий пристрій RADOS/Ceph

en: RNG
uk: ГВЧ

en: R_eadonly:
uk: Ли_ше читання:

en: R_esume
uk: П_оновити

en: Random
uk: Випадковий

en: Random Number Generator
uk: Генератор випадкових чисел

en: Read Only
uk: Лише для читання

en: Ready to begin the installation
uk: Можна починати встановлення

en: Redirect host USB device to virtual machine with SPICE graphics.
uk: Переспрямувати пристрій USB основної системи до віртуальної машини з графікою SPICE.

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh snapshot list
uk: Освіжити список знімків

en: Refresh volume list
uk: Оновити список томів

en: Reinstall existing VM. Only install options are applied, all other VM configuration options are ignored.
uk: Перевстановити наявну ВМ. Буде застосовано лише параметри встановлення, усі інші параметри налаштовування ВМ буде проігноровано.

en: Relative Movement
uk: Відносний рух

en: Removab_le:
uk: По_ртативний пристрій:

en: Remove Disk Device
uk: Вилучити дисковий пристрій

en: Remove disk device '%(target)s'
uk: Вилучити дисковий пристрій «%(target)s»

en: Remove specified device. Examples:
    --remove-device --disk 1 (remove first disk)
    --remove-device --disk all (remove all disks)
    --remove-device --disk /some/path
uk: Вилучити вказаний пристрій. Приклади:
    --remove-device --disk 1 (вилучити перший диск)
    --remove-device --disk all (вилучити усі диски)
    --remove-device --disk /якийсь/шлях

en: Remove this device from the virtual machine
uk: Вилучити цей пристрій з віртуальної машини

en: Removing disk '%s'
uk: Вилучаємо диск «%s»

en: Removing disk device '%s'
uk: Вилучаємо дисковий пристрій «%s»

en: Removing disk device '%s' and selected storage (this may take a while)
uk: Вилучаємо дисковий пристрій «%s» і вибране сховище (виконання дії може бути досить тривалим)

en: Removing disk images
uk: Вилучаємо образи дисків

en: Removing disk images we created for this virtual machine.
uk: Вилучаємо образи дисків, які було створено для цієї віртуальної машини.

en: Requested installation does not have XML step 2
uk: У вказаному встановленні немає кроку 2 XML

en: Requested memory %(mem1)s MiB is less than the recommended %(mem2)s MiB for OS %(osname)s
uk: Запит на пам'ять у %(mem1)s МіБ є меншим за рекомендовані %(mem2)s МіБ для ОС %(osname)s

en: Requested memory %s MiB is abnormally low. Were you trying to specify GiB?
uk: Запит на пам'ять у %s МіБ є надзвичайно низьким. Можливо, ви хотіли вказати розмір у ГіБ?

en: Require confirmation before saving any results.
uk: Для збереження будь-яких результатів потрібне підтвердження.

en: Restarting guest.
uk: Перезапускаємо гостьову систему.

en: Restored
uk: Відновлено

en: Restoring Virtual Machine
uk: Відновлення стану віртуальної машини

en: Restoring virtual machine memory from disk
uk: Відновлення стану пам'яті віртуальної машини з диска

en: Resume the virtual machine
uk: Відновити віртуальну машину

en: Retrieving '%(filename)s'
uk: Отримуємо «%(filename)s»

en: Root password:
uk: Пароль root:

en: Route to %s
uk: Маршрут до %s

en: Routed
uk: Маршрутизована

en: Routed network
uk: Маршрутизована мережа

en: Run
uk: Запустити

en: Run selected snapshot
uk: Запустити позначений знімок

en: Run through install process, but do not create devices or define the guest.
uk: Виконати процедуру встановлення, але не створювати пристроїв і не визначати гостьову систему.

en: Running
uk: Виконується

en: Running graphical console command: %(command)s
uk: Виконуємо команду графічної консолі: %(command)s

en: Running snapshot
uk: Запускаємо знімок

en: Running snapshot '%s'
uk: Запускаємо знімок «%s»

en: Running text console command: %(command)s
uk: Виконуємо команду текстової консолі: %(command)s

en: SCSI Host Adapter
uk: SCSI-адаптер основного каналу

en: SEV launch security is not supported on this platform
uk: На цій платформі не передбачено підтримки захисту під час запуску SEV

en: SEV launch security requires a Q35 UEFI machine
uk: Для захисту під час запуску SEV потрібна машина UEFI Q35

en: SPICE _USB Redirection:
uk: Переспрямовування _USB у SPICE:

en: SR-IOV pool
uk: Буфер SR-IOV

en: SSH tunnel error output: %s
uk: Помилкове виведення тунелю SSH: %s

en: Sa_ve
uk: З_берегти

en: Save Virtual Machine Screenshot
uk: Збереження знімка вікна віртуальної машини

en: Save canceled
uk: Збереження скасовано

en: Save updated snapshot metadata
uk: Зберегти метадані оновленого знімка

en: Saved
uk: Збережено

en: Saved memory state will not be part of the snapshot
uk: Збережений стан пам'яті не буде частиною знімка

en: Saved state will be removed to avoid filesystem corruption
uk: Збережений стан буде вилучено, щоб запобігти пошкодженню файлової системи

en: Saving
uk: Збереження

en: Saving Virtual Machine
uk: Збереження стану віртуальної машини

en: Saving domain to disk
uk: Збереження домену на диск

en: Saving virtual machine memory to disk
uk: Збереження даних віртуальної машини на диск

en: Screenshot:
uk: Знімок вікна:

en: See man page for examples and full option syntax.
uk: Докладний опис синтаксису параметрів можна знайти на сторінці довідника (man).

en: See the man page for examples of using --location with CDROM media
uk: Докладні приклади використання --location для носіїв даних типу CDROM можна знайти на сторінці довідника (man)

en: Select USB devices for redirection
uk: Виберіть пристрої USB для переспрямування

en: Select _container template:
uk: Виберіть шаблон _контейнера:

en: Send _Key
uk: Надіслати _комбінацію клавіш

en: Send key combination
uk: Надіслати комбінацію ключів

en: Seria_l:
uk: Пос_лідовний:

en: Serial
uk: Послідовний

en: Serial %(num)d
uk: Послідовний %(num)d

en: Serial %d
uk: Послідовний %d

en: Serial Device
uk: Послідовний пристрій

en: Serial console not available for inactive guest
uk: Не можна використовувати послідовні консолі для неактивних гостьових систем

en: Set domain <clock> XML. Ex:
    --clock offset=localtime,rtc_tickpolicy=catchup
uk: Встановити теґ XML <clock> домену. Приклад:
    --clock offset=localtime,rtc_tickpolicy=catchup

en: Set domain <features> XML. Ex:
    --features acpi=off
    --features apic=on,apic.eoi=on
uk: Встановити XML <features> домену. Приклад:
    --features acpi=off
    --features apic=on,apic.eoi=on

en: Set domain <iothreads> and <iothreadids> configuration.
uk: Встановити домен <iothreads> та налаштування <iothreadids>.

en: Set domain seclabel configuration.
uk: Встановити налаштування seclabel домену.

en: Set guest to perform the S390 cryptographic key management operations.
uk: Налаштувати гостьову систему на виконання дій із керування криптографічними ключами S390.

en: Set memory backing policy for the domain process. Ex:
    --memorybacking hugepages=on
uk: Встановити правила резервування пам'яті для процесу домену. Приклад:
    --memorybacking hugepages=on

en: Setting the graphics device port to autoport, in order to avoid conflicting.
uk: Встановлюємо для порту графічного пристрою значення autoport з метою уникнення конфліктів.

en: Share disk with %s
uk: Спільний диск з %s

en: Sharea_ble:
uk: Спі_льний:

en: Sharing storage may cause data to be overwritten.
uk: Оприлюднення сховища може призвести до перезапису даних.

en: Sharing this storage is potentially dangerous.
uk: Оприлюднення цього сховища даних є потенційно небезпечним.

en: Sheepdog Filesystem
uk: Файлова система Sheepdog

en: Show passwor_d
uk: Показувати па_роль

en: Show the graphical console
uk: Показати графічну консоль

en: Show the virtual machine console and details
uk: Показати консоль віртуальної машини та її параметри

en: Show virtual hardware details
uk: Показати параметри віртуального обладнання

en: Shut Down
uk: Завершення роботи

en: Shut down
uk: Завершити роботу

en: Shut down the virtual machine
uk: Вимкнути віртуальну машину

en: Shutoff
uk: Вимкнена

en: Shutting Down
uk: Завершення роботи

en: Shutting down
uk: Завершення роботи

en: Size
uk: Розмір

en: Size must be specified for non existent volume '%s'
uk: Для шляхів до неіснуючого тому «%s» томів слід вказувати розмір

en: Size:
uk: Розмір:

en: Skip copy of the device target. (eg, if 'vda' is a disk you don't want to copy and use the same path in the new VM, use --skip-copy=vda)
uk: Пропустити копіювання призначення пристрою. (наприклад, якщо «vda» є диском, вам не потрібно копіювати і використовувати той самий шлях у новій ВМ — просто скористайтеся --skip-copy=vda)

en: Smartcard
uk: Картка пам'яті

en: Sna_pshots
uk: З_німки

en: Snapshot
uk: Знімок

en: Snapshot '%s' contains only disk and no memory state. Restoring the snapshot would leave the existing saved state in place, effectively switching a disk underneath a running system. Running the domain afterwards would likely result in extensive filesystem corruption. Therefore the saved state will be removed before restoring the snapshot.
uk: Знімок «%s» містить лише диск, без даних щодо стану пам'яті. Відновлення зі знімка не змінить наявного збереженого стану, просто замінивши диск, який є основою для запущеної системи. Після цього, запуск домену, ймовірно, призведе до суттєвого пошкодження файлової системи. Через це, збережений стан буде вилучено до відновлення знімка.

en: Snapshot Mode:
uk: Режим знімків:

en: Snapshots
uk: Знімки

en: Snapshots are only supported if all writeable disks images allocated to the guest are qcow2 format.
uk: Підтримку знімків передбачено, лише якщо усі придатні до запису образи дисків, визначені для гостьової системи, записано у форматі qcow2.

en: Snapshots require at least one writeable qcow2 disk image allocated to the guest.
uk: Для знімків потрібен принаймні один придатний до запису образ диска qcow2 для гостьової системи.

en: Socke_ts:
uk: Со_кети:

en: Sou_rce Name:
uk: Назва д_жерела:

en: Sound
uk: Звук

en: Sound %s
uk: Звуковий %s

en: Source URI:
uk: Адреса джерела:

en: Source URL is required
uk: Слід вказати адресу джерела

en: Source _path:
uk: _Шлях до коду:

en: Source host:
uk: Вузол джерела:

en: Source path:
uk: Шлях до джерела:

en: Sparse logical volumes are not supported, setting allocation equal to capacity
uk: Підтримки розріджених логічних томів не передбачено, встановлюємо розподіл, відповідний до місткості

en: Specify fine grained install options
uk: Вказати точні параметри встановлення

en: Specify storage with various options. Ex.
    --disk size=10 (new 10GiB image in default location)
    --disk /my/existing/disk,cache=none
    --disk device=cdrom,bus=scsi
    --disk=?
uk: Вказати сховище з різноманітними параметрами. Приклади:
    --disk size=10 (новий образ у 10 ГіБ у типовому місці)
    --disk /ваш/наявний/диск,cache=none
    --disk device=cdrom,bus=scsi
    --disk=?

en: Spice agent
uk: Агент Spice

en: Spice channel
uk: Канал spice

en: Spice port
uk: Порт Spice

en: Spice server
uk: Сервер SPICE

en: Start '%s' with the changed XML?
uk: Запустити «%s» зі зміненим XML?

en: Start Network
uk: Запустити мережу

en: Start Pool
uk: Запустити резерв

en: Start the domain.
uk: Запустити домен.

en: Start virt_ual machine on host boot up
uk: Зап_ускати віртуальній машині під час завантаження основної системи

en: Start:
uk: Початок:

en: State:
uk: Стан:

en: Status:
uk: Стан:

en: Step %(current_page)d of %(max_page)d
uk: Крок %(current_page)d з %(max_page)d

en: Stop Network
uk: Зупинити роботу мережі

en: Stop Pool
uk: Зупинити резерв

en: Storage
uk: Сховище даних

en: Storage Configuration
uk: Налаштування сховища даних

en: Storage Path
uk: Шлях сховища

en: Storage Pools
uk: Резервні сховища

en: Storage is a media device.
uk: Сховище даних має бути пристроєм носія даних.

en: Storage is in use by the following virtual machines
uk: Сховище використовується такими віртуальними машинами

en: Storage is marked as shareable.
uk: Сховище позначено як спільне.

en: Storage is not cloneable: %(reason)s
uk: Сховище є непридатним до клонування: %(reason)s

en: Storage is read-only.
uk: Сховище працює у режимі лише читання.

en: Storage is safe to share: %(reason)s
uk: Сховище є безпечним для оприлюднення: %(reason)s

en: Storage object
uk: Об'єкт сховища даних

en: Storage parameter error.
uk: Помилка у параметрах сховища.

en: Storage size:
uk: Об'єм зберігання:

en: Storage volume must be specified as vol=poolname/volname
uk: Том сховища даних слід вказувати так vol=назва_резервного_сховища/назва_тому

en: Storage will not be deleted.
uk: Сховище даних не буде вилучено.

en: Storage:
uk: Сховище даних:

en: Suppress non-error output
uk: Придушити повідомлення не про помилки

en: Suspended
uk: Приспано

en: Switch to fullscreen view
uk: Перемкнутися у повноекранний режим

en: System default
uk: Типова системна

en: System default (%s)
uk: Типова системна (%s)

en: TCP net console
uk: Мережева консоль TCP

en: T_itle:
uk: З_аголовок:

en: T_oolbar
uk: П_анель інструментів

en: T_ype:
uk: Т_ип:

en: Ta_rget path:
uk: Шлях _призначення:

en: Tablet
uk: Планшет

en: Tar_get Path:
uk: Ш_лях до призначення:

en: Target
uk: Призначення

en: Target name:
uk: Назва призначення:

en: Target type:
uk: Тип призначення:

en: Target:
uk: Ціль:

en: Te_mplate:
uk: _Шаблон:

en: Text Console %d
uk: Текстова консоль %d

en: The CPU architecture to simulate
uk: Архітектура процесора, яку слід імітувати

en: The MAC address '%s' is in use by another virtual machine.
uk: Вказаною вами MAC-адресою, «%s», вже користується інша віртуальна машина.

en: The OS being installed in the guest.
uk: Операційна система, яка встановлюється на гостьовій системі.

en: The OS installed in the guest.
uk: Операційна система, встановлена на гостьовій системі.

en: The URL could not be accessed, maybe you mistyped?
uk: Не вдалося отримати доступ до адреси. Друкарська помилка?

en: The VM is not running, --update is inapplicable.
uk: Віртуальну машину не запущено — застосовувати параметр --update не можна.

en: The device is already in use by other guests %s
uk: Пристрій вже використовується іншими гостьовими системами %s

en: The domain could not be restored. Would you like
    to remove the saved state and perform a regular
    start up?
uk: Домен не вдалося відновити. Бажаєте вилучити
    збережений стан і виконати звичайний
    запуск?

en: The domain is currently saved. Due to technical limitations that saved memory state will not become part of the snapshot. Running it later will be the same as having forced the system off mid-flight. It is recommended to snapshot either the running or shut down system instead.
uk: Зараз домен збережено. Через технічні обмеження збережений стан пам'яті не буде частиною знімка. Якщо ви пізніше запустите систему, наслідки будуть подібними до раптового вимикання системи під час роботи. Рекомендуємо вам створювати знімки лише запущених або лише вимкнених систем.

en: The emulator may not have search permissions for the path '%s'.
uk: У емулятора, можливо, немає прав доступу для пошуку за адресою «%s».

en: The filesystem will not have enough free space to fully allocate the sparse file when the guest is running.
uk: На файловій системі недостатньо вільного місця для повного розміщення розрідженого файла під час роботи гостьової системи.

en: The following disk devices will be shared with %(vmname)s:
    
    %(pathlist)s
    Running the new guest could overwrite data in these disk images.
uk: Разом із %(vmname)s буде надано у спільне користування такі диск:
    
    %(pathlist)s
    Запуск нової гостьової системи може перезаписати дані на цих образах дисків.

en: The following paths will be deleted:
    
    %s
uk: Буде вилучено такі шляхи:
    
    %s

en: The guest's network configuration may not support PXE
uk: У налаштуваннях мережі гостьової системи може бути не передбачено підтримки PXE

en: The import path must point to an existing storage.
uk: Шлях імпортування має вказувати на наявне сховище даних.

en: The libvirtd service does not appear to be installed. Install and run the libvirtd service to manage virtualization on this host.
uk: Здається, службу libvirtd не встановлено. Встановіть і запустіть службу libvirtd для керування віртуалізацією на цій основній системі.

en: The location must be the root directory of an install tree.
    See virt-install man page for various distro examples.
uk: Вказана адреса має бути адресою кореневого каталогу ієрархії файлової системи для встановлення.
    Приклади для різноманітних дистрибутивів можна знайти на сторінці підручника (man) virt-install.

en: The machine type to emulate
uk: Тип архітектури, який слід імітувати

en: The remote host requires a version of netcat/nc which supports the -U option.
uk: Для роботи з віддаленим вузлом потрібна версія netcat/nc з підтримкою параметра -U.

en: The requested volume capacity will exceed the available pool space when the volume is fully allocated. (%(mem1)s M requested capacity > %(mem2)s M available)
uk: Потрібний об'єм пам'яті для тому перевищить доступний об'єм після повного розміщення. (Потрібний об'єм %(mem1)s МБ > доступно %(mem2)s МБ)

en: The virtual machine is now being created. Allocation of disk storage and retrieval of the installation images may take a few minutes to complete.
uk: Зараз створюється віртуальна машина. Розміщення дискового сховища і отримання образів для встановлення може виконуватися декілька хвилин.

en: There are unapplied changes.
uk: Деякі зміни не було застосовано.

en: There are unapplied changes. Would you like to apply them now?
uk: Деякі зміни не були застосовані, бажаєте застосувати їх зараз?

en: There is not enough free space on the storage pool to create the volume. (%(mem1)s M requested allocation > %(mem2)s M available)
uk: На резервному сховищі даних недостатньо місця для створення тому. (Для розміщення потрібно %(mem1)s МБ > доступно %(mem2)s МБ)

en: There is not enough free space to create the disk.
uk: Для створення цього диска недостатньо вільного місця.

en: These changes will take effect after the next guest shutdown.
uk: Ці зміни набудуть чинності після наступного вимикання гостьової системи.

en: This change will take effect after the next guest shutdown.
uk: Ці зміни набудуть чинності після наступного вимикання гостьової системи.

en: This device could not be attached to the running machine. Would you like to make the device available after the next guest shutdown?
uk: Не вдалося приєднати цей пристрій до запущеної машини. Бажаєте зробити цей пристрій доступним після наступного вимикання гостьової системи?

en: This guest should be a container guest
uk: Ця гостьова система має бути гостьовою системою у контейнері

en: This guest should be a fully virtualized guest
uk: Ця гостьова система має бути повністю віртуалізованою гостьовою системою

en: This guest should be a paravirtualized guest
uk: Ця гостьова система має бути паравіртуалізованою гостьовою системою

en: This is now a fatal error. Specifying an OS name is required
    for modern, performant, and secure virtual machine defaults.
uk: Тепер це є критичною помилкою. Визначення назви ОС є обов'язковим
    для сучасних, швидкісних та безпечних типових параметрів віртуальної системи.

en: This is used for deciding optimal defaults like VirtIO.
    Example values: fedora29, rhel7.0, win10, ...
    Use '--osinfo list' to see a full list.
uk: Використовується для визначення оптимальних типових значень, зокрема VirtIO.
    Приклади значень: fedora29, rhel7.0, win10, ...
    Щоб ознайомитися із повним списком, скористайтеся параметром «--osinfo list».

en: This usually means that QEMU or KVM is not installed on your machine, or the KVM kernel modules are not loaded.
uk: Це зазвичай означає, що QEMU або KVM не встановлено у вашій системі або що модулі ядра KVM не завантажено.

en: This will abort the installation. Are you sure?
uk: Це призведе до переривання встановлення. Ви справді цього хочете?

en: This will immediately poweroff the VM without shutting down the OS and may cause data loss.
uk: У разі виконання цієї дії ВМ буде негайно вимкнено без завершення роботи ОС. Це може призвести до втрати даних.

en: This will immediately reset the VM without shutting down the OS and may cause data loss.
uk: У разі виконання цієї дії ВМ буде негайно вимкнено без завершення роботи ОС. Це може призвести до втрати даних.

en: This will overwrite the existing path '%s'
uk: Вже вказану адресу «%s» буде перезаписано

en: This will remove the connection:
    
    %s
    
    Are you sure?
uk: Внаслідок цієї дії буде вилучено таке з'єднання:
    
    %s
    
    Ви справді цього бажаєте?

en: Thread_s:
uk: П_отоки:

en: Timestamp:
uk: Часова позначка:

en: Total CPUs implied by topology (sockets=%(sockets)d * dies=%(dies)d * cores=%(cores)d * threads=%(threads)d == %(total)d) does not match vCPU count %(vcpus)d
uk: TЗагальна кількість процесорів, яка визначається топологією (сокетів=%(sockets)d * плашок=%(dies)d * ядер=%(cores)d * потоків=%(threads)d == %(total)d), не відповідає кількості віртуальних процесорів, %(vcpus)d

en: Total host memory:
uk: Загалом пам'яті у осн. сист.:

en: Transferring '%(filename)s'
uk: Передавання «%(filename)s»

en: Tune CPU parameters for the domain process.
uk: Скоригувати параметри процесора для процесу домену.

en: Tune NUMA policy for the domain process.
uk: Змінити правила NUMA для процесу домену.

en: Tune blkio policy for the domain process.
uk: Скоригувати правила blkio для процесу у домені.

en: Tune memory policy for the domain process.
uk: Скоригувати правила роботи з пам'яттю для процесу домену.

en: Tunnel migration through the libvirtd connection channel, rather than having the hypervisor open a separate network connection to the destination. The source libvirt instance connects directly to the destination libvirt instance.
    
    This can simplify setup since no additional firewall ports need to be open, and will encrypt migration traffic if your libvirt connection is encrypted. But it can be difficult to make this work with SSH transport.
uk: Тунельоване перенесення за допомогою каналу з'єднання libvirtd замість відкриття гіпервізором окремого з'єднання мережі з призначенням. Екземпляр джерела libvirt з'єднується безпосередньо із екземпляром призначення libvirt.
    
    Може спростити налаштування, оскільки не потрібно відкривати додаткові порти у брандмауері, і зашифрувати дані, що передаються під час перенесення, якщо ваше з'єднання libvirt зашифровано. Втім, таку схему важко змусити працювати, якщо для передавання використовується SSH.

en: Tunnelled
uk: Тунельований

en: Type to start searching...
uk: Введіть щось, щоб розпочати пошук…

en: Type:
uk: Тип:

en: UDP net console
uk: Мережева консоль UDP

en: UNIX socket
uk: Сокет UNIX

en: URL
uk: Адреса

en: URL Install Tree
uk: Ієрархія встановлення URL

en: URL _Options
uk: Па_раметри адреси

en: USB Device
uk: Пристрій USB

en: USB Host Device
uk: Пристрій USB вузла

en: USB Redirection
uk: Переспрямування USB

en: USB redirection error
uk: Помилка переспрямування USB

en: Unable to add device: %s
uk: Не вдалося додати пристрій: %s

en: Unable to complete install: '%s'
uk: Не вдалося завершити встановлення: «%s»

en: Unable to connect to graphical console: virt-viewer not installed. Please install the 'virt-viewer' package.
uk: Не вдалося встановити з'єднання з графічною консоллю: virt-viewer не встановлено. Будь ласка, встановіть пакунок «virt-viewer».

en: Unable to connect to libvirt %s.
uk: Не вдалося з'єднатися з libvirt %s.

en: Unable to migrate guest: %s
uk: Не вдалося перенести гостьову систему: %s

en: Unable to provide requested credentials to the VNC server.
    The credential type %s is not supported
uk: Не вдалося надати потрібні реєстраційні дані серверу VNC.
    Підтримки типу реєстраційних даних %s не передбачено

en: Uncaught error validating input: %s
uk: Під час перевірки джерела даних сталася невідома помилка: %s

en: Uncaught error validating install parameters: %s
uk: Під час перевірки параметрів встановлення сталася невідома помилка: %s

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown %(optionflag)s options: %(string)s
uk: Невідомі параметри %(optionflag)s: %(string)s

en: Unknown '%(optionname)s' value '%(string)s'
uk: Невідоме значення «%(optionname)s» «%(string)s»

en: Unknown OS name '%s'. See `--osinfo list` for valid values.
uk: Невідома назва операційної системи — «%s». Зі списком коректних значень можна ознайомитися за допомогою параметра «--osinfo list».

en: Unknown XML step request '%s', must be 1, 2, or all
uk: Невідомий запит кроку XML «%s», має бути 1, 2 або all

en: Unknown autoconsole type '%s'
uk: Невідомий тип автоматичної консолі — «%s»

en: Unknown libosinfo ID '%s'
uk: Невідомий ідентифікатор libosinfo «%s»

en: Unpaused
uk: Поновлено

en: Unsupported node device type '%s'
uk: Непідтримуваний тип пристрою вузла, «%s»

en: Up to %(maxmem)s available on the host
uk: На основній системі доступно до %(maxmem)s

en: Up to %(numcpus)d available | Up to %(numcpus)d available
uk[0]: Максимальна к-ть — %(numcpus)d
uk[1]: Максимальна к-ть — %(numcpus)d
uk[2]: Максимальна к-ть — %(numcpus)d

en: Use '--option=?' or '--option help' to see available suboptions
uk: Щоб ознайомитися зі списком додаткових параметрів, скористайтеся командами «--параметр=?» або «--параметр help»

en: Use net_work name
uk: Використовувати назву у _мережі

en: Used By
uk: Використовується

en: User
uk: Користувач

en: User session
uk: Сеанс користувача

en: User stopped the VM. Not rebooting.
uk: Віртуальну машину зупинено користувачем. Не перезавантажуємо.

en: Usermode networking
uk: Робота у мережі у режимі користувача

en: Username:
uk: Користувач:

en: Using --osinfo {osname}, VM performance may suffer. Specify an accurate OS for optimal results.
uk: Використання --osinfo {osname} може призвести до зниження швидкодії віртуальної машини. Щоб отримати оптимальні результати, вкажіть точну назву операційної системи.

en: Using an existing image will overwrite the path during the clone process. Are you sure you want to use this path?
uk: Використання вже створеного образу призведе до перезапису даних у каталозі шляху під час клонування. Ви справді бажаєте скористатися цим каталогом?

en: Using container default --memory {megabytes}
uk: Використовуємо типове значення --memory {megabytes}

en: Using default --name {vm_name}
uk: Використовуємо типове значення --name {vm_name}

en: Using unattended profile '%s'
uk: Використовуємо автоматизований профіль «%s»

en: Using {os_name} default --disk {disk_options}
uk: Використовуємо типове для {os_name} значення --disk {disk_options}

en: Using {os_name} default --memory {megabytes}
uk: Використовуємо типове для {os_name} значення --memory {megabytes}

en: Using {osname} --location {url}
uk: Використовуємо {osname} --location {url}

en: VM '%s' didn't show up after expected time.
uk: ВМ «%s» не дала про себе знати у очікуваний проміжок часу.

en: VM Sockets
uk: Сокети ВМ

en: VM State:
uk: Стан ВМ:

en: VNC server
uk: Сервер VNC

en: VZ templates
uk: Шаблони VZ

en: Validating install media '%(media)s' failed: %(error)s
uk: Носій для встановлення «%(media)s» не пройшов перевірки: %(error)s

en: Validation Error: %s
uk: Помилка під час перевірки чинності: %s

en: Verify that the 'libvirtd' daemon is running on the remote host.
uk: Перевірте, чи запущено фонову службу «libvirtd» на віддаленому вузлі.

en: Verify that the 'libvirtd' daemon is running.
uk: Перевірте, чи запущено фонову службу «libvirtd».

en: Verify that:
     - A Xen host kernel was booted
     - The Xen service has been started
uk: Перевірте, чи:
     - завантажено на вузлі ядро з підтримкою Xen;
     - запущено службу Xen.

en: Version
uk: Версія

en: Video
uk: Відео

en: Video %s
uk: Відео %s

en: Video Device
uk: Відеопристрій

en: Viewer authentication error: %s
uk: Помилка розпізнавання переглядача: %s

en: Viewer is disconnecting.
uk: Засіб перегляду перебуває у стані від'єднання.

en: Viewer was disconnected.
uk: Засіб перегляду від'єднано.

en: Viewer window closed.
uk: Вікно засобу перегляду закрито.

en: VirtIO Serial
uk: Послідовний VirtIO

en: Virtual Machine
uk: Віртуальна машина

en: Virtual Machine Manager
uk: Інструмент керування віртуальними машинами

en: Virtual Machine Manager Connection Failure
uk: Помилка з'єднання з інструментом керування віртуальними машинами

en: Virtual Machine Manager provides a graphical tool for administering virtual machines for KVM, Xen, and LXC. Start, stop, add or remove virtual devices, connect to a graphical or serial console, and see resource usage statistics for existing VMs on local or remote machines. Uses libvirt as the backend management API.
uk: Засіб керування віртуальними машинами є графічним інструментом адміністрування віртуальних машин, зокрема машин KVM, Xen та LXC. Передбачено можливість запускати, зупиняти, додавати і вилучати віртуальні пристрої, встановлювати з'єднання із графічною або послідовною консоллю і переглядати статистику щодо використання ресурсів для наявних віртуальних машин на локальному або віддаленому комп'ютері. Для роботи використовує програмний інтерфейс модулів libvirt.

en: Virtual Network '%s' is not active. Would you like to start the network now?
uk: Віртуальна мережа «%s» неактивна. Бажаєте запустити цю мережу зараз?

en: Virtual Network is not active.
uk: Віртуальну мережу не активовано.

en: Virtual _Machine
uk: Віртуальна _машина

en: Virtual machine configuration screen
uk: Вікно налаштовування віртуальної машини

en: Virtual network
uk: Віртуальна мережа

en: Virtualization Platform Options
uk: Параметри платформи віртуалізації

en: Virtuozzo container
uk: Контейнер Virtuozzo

en: Volg_roup Name:
uk: Назва _групи томів:

en: Volumes
uk: Томи

en: Waiting %(minutes)d minute for the installation to complete. | Waiting %(minutes)d minutes for the installation to complete.
uk[0]: Очікуємо %(minutes)d хвилину на завершення встановлення.
uk[1]: Очікуємо %(minutes)d хвилини на завершення встановлення.
uk[2]: Очікуємо %(minutes)d хвилин на завершення встановлення.

en: Waiting for install media / source
uk: Очікуємо на носій або джерело пакунків для встановлення

en: Waiting for the installation to complete.
uk: Очікуємо на завершення встановлення.

en: Watchdog
uk: Сторожовик

en: Watchdog Device
uk: Сторожовий пристрій

en: Would you still like to remember this connection?
uk: Ви все ще хочете запам'ятати це з'єднання?

en: XML actions
uk: Дії XML

en: XML did not change after domain define. You may have changed a value that libvirt is setting by default.
uk: XML не змінено після визначення домену. Ймовірно, ви змінили значення так, що воно збіглося із типовим значенням у libvirt.

en: XML did not have expected root element name '%(expectname)s', found '%(foundname)s'
uk: XML не містить очікуваного кореневого елемента з назвою «%(expectname)s», виявлено «%(foundname)s»

en: XML file to use as the original guest.
uk: Файл XML, який слід використовувати як початкову гостьову систему.

en: XML options
uk: Параметри XML

en: You can now define grab keys by pressing them.
    To confirm your selection please click OK button
    while you have desired keys pressed.
uk: Зараз ви можете визначити комбінацію клавіш перехоплення
    її натисканням. Щоб підтвердити ваш вибір, натисніть кнопку
    «Гаразд» після натискання бажаної комбінації клавіш.

en: You can reconnect to the console to complete the installation process.
uk: Ви можете повторно встановити з'єднання із консоллю для завершення процедури встановлення.

en: You can restart your domain by running:
      %s
uk: Ви можете перезавантажити ваш домен такою командою:
      %s

en: You can see a full list of possible OS name values with:
    
       virt-install --osinfo list
uk: Переглянути повний список можливих назв ОС можна за допомогою такої команди:
    
       virt-install --osinfo list

en: You can see additional information with:
    
      osinfo-query os
uk: Додаткові відомості можна отримати за допомогою такої команди:
    
      osinfo-query os

en: You may need to 'Enable shared memory' on the 'Memory' screen.
uk: Можливо, вам слід «Увімкнути спільну пам'ять» на сторінці «Пам'ять».

en: You must select an OS.
uk: Вам слід вибрати операційну систему.

en: Your XML changes will be lost if you leave this tab. Really leave this tab?
uk: Якщо ви полишите цю вкладку, ваші зміни до XML буде втрачено. Хочете полишити вкладку попри це?

en: Your changes will be lost if you leave this tab. Really leave this tab?
uk: Внесені вами зміни буде втрачено, якщо ви закриєте цю вкладку. Ви справді хочете її закрити?

en: ZFS Pool
uk: Буфер ZFS

en: _3D acceleration:
uk: _3D-прискорення:

en: _About
uk: П_ро програму

en: _Add Connection...
uk: _Додати з'єднання…

en: _Add Hardware
uk: _Додати обладнання

en: _Address:
uk: _Адреса:

en: _Allocate entire volume now
uk: _Розподілити увесь тому зараз

en: _Always
uk: З_авжди

en: _Application container
uk: _Контейнер програми

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Architecture:
uk: _Архітектура:

en: _Auto socket:
uk: _Автосокет:

en: _Autoconnect
uk: _Автоз'єднання

en: _Autoconnect:
uk: _Автоз'єднання:

en: _Back
uk: _Назад

en: _Backing store
uk: Сховище _резервних копій

en: _Begin Installation
uk: _Почати встановлення

en: _Browse
uk: _Вибрати

en: _Browse Local
uk: _Локальний огляд

en: _Browse...
uk: Ви_брати…

en: _Bus type:
uk: Тип _каналу:

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Cancel Installation
uk: Ск_асувати встановлення

en: _Channel:
uk: _Канал:

en: _Close
uk: З_акрити

en: _Connect
uk: З'_єднати

en: _Connect to console
uk: З'єднатися із _консоллю

en: _Connection Details
uk: П_араметри з'єднання

en: _Console
uk: _Консоль

en: _Container
uk: _Контейнер

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Delete snapshot
uk: _Вилучити знімок

en: _Deleting storage:
uk: Ви_лучення сховища даних:

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Details
uk: По_дробиці

en: _Details...
uk: _Подробиці…

en: _Device type:
uk: _Тип пристрою:

en: _Disk I/O
uk: _Дисковий ввід-вивід

en: _Driver:
uk: _Драйвер:

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Enable IPv4
uk: _Увімкнути IPv4

en: _Enable IPv6
uk: _Увімкнути IPv6

en: _Enable storage for this virtual machine
uk: _Увімкнути сховища для цієї віртуальної машини

en: _File
uk: _Файл

en: _Finish
uk: _Завершити

en: _Force Off
uk: П_римусово вимкнути

en: _Force Poweroff:
uk: П_римусове вимикання:

en: _Format:
uk: _Формат:

en: _Forward
uk: _Далі

en: _Fullscreen
uk: На весь _екран

en: _General
uk: _Загальне

en: _GiB
uk: _ГіБ

en: _Graph
uk: _Графік

en: _Guest CPU Usage
uk: Ви_користання процесора гостем

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Host CPU Usage
uk: Використання процесора _основою

en: _Hypervisor:
uk: _Гіпервізор:

en: _Initrd path:
uk: Шл_ях до initrd:

en: _Local install media (ISO image or CDROM)
uk: _Локальний носій для встановлення (образ ISO або CDROM)

en: _Login
uk: _Увійти

en: _MAC address:
uk: _Адреса MAC:

en: _Machine Type:
uk: _Тип комп'ютера:

en: _Manage...
uk: _Керування…

en: _Memory Usage
uk: Ви_користання пам'яті

en: _Memory:
uk: _Пам'ять:

en: _Migrate
uk: П_еренести

en: _Mode:
uk: _Режим:

en: _Model:
uk: _Модель:

en: _Name:
uk: Н_азва:

en: _Network I/O
uk: Ввід-вивід _мережі

en: _Network source:
uk: _Мережеве джерело:

en: _Network:
uk: _Мережа:

en: _Never
uk: _Ніколи

en: _New
uk: С_творити

en: _New Virtual Machine
uk: С_творити віртуальну машину

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Only when Fullscreen
uk: _Лише у повноекранному режимі

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Overview
uk: _Огляд

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Paste
uk: Вс_тавити

en: _Path:
uk: _Шлях:

en: _Pause
uk: П_ризупинити

en: _Pause:
uk: П_ризупинка:

en: _Port:
uk: _Порт:

en: _Portgroup:
uk: Група _портів:

en: _Preferences
uk: _Параметри

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Reboot
uk: _Перезавантажити

en: _Redirect USB device
uk: П_ереспрямувати пристрій USB

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: _Remove Hardware
uk: Ви_лучити обладнання

en: _Resize guest with window:
uk: З_міна гостьової системи за вікном:

en: _Resize to VM
uk: З_мінити розмір за ВМ

en: _Restore
uk: Від_новити

en: _Run
uk: З_апустити

en: _Save this password in your keyring
uk: _Зберегти цей пароль у сховищі ключів

en: _Scale Display
uk: _Масштабування показу

en: _Select or create custom storage
uk: _Вибрати або створити нетипове сховище даних

en: _Show Virtual Machine Manager
uk: _Показати засіб керування віртуальними машинами

en: _Shut Down
uk: _Завершити роботу

en: _Source Adapter:
uk: _Адаптер джерела:

en: _Source IQN:
uk: IQN _джерела:

en: _Source Path:
uk: _Шлях до джерела:

en: _Source path:
uk: _Шлях до джерела:

en: _Start snapshot
uk: _Запустити знімок

en: _Storage
uk: С_ховище

en: _Storage format:
uk: Формат с_ховища даних:

en: _Take Screenshot
uk: З_робити знімок вікна

en: _Temporary move:
uk: _Тимчасове пересування:

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _URI:
uk: _Адреса:

en: _Unapplied changes:
uk: _Незастосовані зміни:

en: _Update status every
uk: _Оновлювати стан кожні

en: _Username:
uk: _Користувач:

en: _Version:
uk: _Версія:

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _View Manager
uk: Переглянути _керування

en: _Virt Type:
uk: Т_ип вірт.:

en: _Virtual Machine Details
uk: Параметри ві_ртуальної машини

en: _Virtual Networks
uk: _Віртуальні мережі

en: _Virtual machine
uk: _Віртуальна машина

en: _Xen Type:
uk: Т_ип Xen:

en: active
uk: активний

en: blah foo warning message
uk: щось там повідомлення-попередження

en: foo:12
uk: щось:12

en: iSCSI Target
uk: Призначення iSCSI

en: label
uk: мітка

en: label506
uk: мітка506

en: label507
uk: мітка507

en: label508
uk: мітка508

en: libosinfo or osinfo-db is too old to support unattended installs.
uk: libosinfo або osinfo-db є надто застарілими, щоб ви могли скористатися автоматичним встановленням.

en: location kernel/initrd may only be specified with a location URL/path
uk: розташування ядра/initrd можна визначати лише за допомогою адреси або шляху

en: location kernel/initrd must be be specified as a pair
uk: розташування ядра/initrd має бути визначено як пару значень

en: panic
uk: паніка

en: python libguestfs support is not installed
uk: Підтримку python у libguestfs не встановлено

en: seconds
uk: секунд

en: size is required for non-existent disk '%s'
uk: для неіснуючого диска «%s» слід вказати параметр розміру (size)

en: use btrfs COW lightweight copy
uk: використовувати невибагливу копію COW у btrfs

en: user session
uk: сеанс користувача

en: vCPU a_llocation:
uk: Р_озподіл vCPU:

en: virt-manager does not support more than one graphical console
uk: У virt-manager передбачено підтримку не більше однієї графічної консолі

en: x86 _Firmware:
uk: _Мікропрограма x86:

en: {env_var} set. Skipping fatal error.
uk: Встановлено {env_var}. Пропускаємо критичну помилку.
